Ekogroszek workowany zachodniopomorskie

Chcesz zaopatrzyć się w ekogroszek w woj. zachodniopomorskim? Dobrze się składa – zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, która obejmuje nowoczesne paliwo węglowe w rewelacyjnej cenie. W naszej firmie od ponad trzech dekad świadczymy usługi w produkcji i dostarczaniu wysokiej jakości opału, przez co udało nam się zdobyć uznanie wielu osób prywatnych oraz zakładów przemysłowych z całego kraju. W naszym aktualnym asortymencie znajdziesz w szczególności ekogroszek workowany, który oferujemy zarówno w województwie zachodniopomorskim, jak i w całej Polsce. Dodatkowo, biorąc pod uwagę potrzeby klientów, oferujemy różne rodzaje innowacyjnych paliw węglowych, których świetna jakość idzie w parze z przystępną ceną zakupu. Zapraszamy do przeanalizowania szczegółów!

Zobacz film
Ekogroszek workowany zachodniopomorskie

Poznaj EKOGROSZEK SAM-BUD-ROL

Ekogroszek sprzedawany przez naszą firmę to niewątpliwie produkt dla szczególnie wymagających osób, którzy szukają innowacyjnego i wydajnego materiału opałowego. Widoczne w naszym asortymencie ekogroszki sprawdzą się w przypadku ogrzewania nie tylko domów jednorodzinnych, ale również innych budynków – siedzib przedsiębiorstw, hal produkcyjnych oraz wielu podobnych miejsc. Z powodzeniem można wykorzystać węgiel ekogroszek w różnej wielkości piecach, mając gwarancję, że wyprodukowane ciepło zagwarantuje odpowiednią temperaturę w każdym miejscu.

Na tym jednak nie koniec! W roli producenta jesteśmy w stanie zaoferować Ci efektywny i doskonałej klasy opał w korzystnej cenie – koszt dostępnego u nas ekogroszku plasuje się wśród jednych z najbardziej atrakcyjnych w całym kraju. Dzięki temu masz okazję kupić wydajny, ceniony przez klientów i spełniający obowiązujące normy towar bez naciągania domowego czy służbowego budżetu. Z wykorzystaniem naszego ekogroszku zmniejszysz koszty ogrzewania.

Najlepszy ekogroszek w województwie zachodniopomorskim

Dlaczego EKOGROSZEK SAM-BUD-ROL wyróżnia się spośród konkurencji?

Sprzedawany przez SAM-BUD-ROL ekogroszek workowany wyróżnia się w największym stopniu niezwykle korzystną ilością dostarczanego ciepła i minimalną zawartością pozostałości produkowaną w trakcie spalania. Z powodzeniem można używać go w piecach dowolnej klasy oraz urządzeniach kategorii ecodesign. Kupując dostępne w naszej ofercie paliwo ekogroszek, dostajesz paliwo z ziarnami o średnicy wynoszącej od 5 do 25 mm. Całość jest pakowana w odporne na uszkodzenia, łatwe w magazynowaniu worki o pojemności 25 kg, które są także bezproblemowe w przewozie. Wśród oferowanych przez nas produktów znajduje się wydajny ekogroszek w różnych rodzajach – Ecodesign, Power Max, Classic i Comfort, różniących się między sobą ilością produkowanego ciepła, zdolnością spiekania i zawartością siarki, popiołu oraz wilgoci. Jedna kwestia pozostaje taka sama w każdym przypadku – niska spiekalność.

Ekogroszek

Poniżej oferta ekogroszku workowanego od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Ekogroszek ECODESIGN

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Ekogroszek POWER MAX

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek workowany Classic

Ekogroszek Classic

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Ekogroszek COMFORT

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • gwarancja wagi - ekogroszek odważany jest za pomocą legalizowanych, bardzo precyzyjnych wag,

  • gwarancja uziarnienia - profesjonalna linia technologiczna do przesiewania węgla gwarantuje odpowiednią granulację ekogroszku i brak podziarna (miału),

  • gwarancja jakości - opisanie worków danymi producenta i podanie parametrów ekogroszku gwarantuje jakość towaru. Opisany produkt deklarowanej jakości zawsze można zareklamować w przypadku uzasadnionego podejrzenia, że nie spełnia on oferowanych parametrów. Zaszywanie worków przez producenta uniemożliwia ingerencję osób trzecich w ich zwartość,

  • czyste składowanie - ekogroszek workowany zapewnia czystość na posesji i w kotłowni oraz pozawla na precyzyjne dozowanie paliwa do zasobnika.

Ekogroszek workowany w województwie zachodniopomorskim
Tani ekogroszek workowany

Polecamy Ci nasz EKOGROSZEK workowany. Zachodniopomorskie to Twoje województwo? W takim razie bez problemu go do Ciebie dostarczymy!

W przedsiębiorstwie SAM-BUD-ROL od ponad trzech dekad sprzedajemy naszym klientom najwyższej klasy paliwo, odpowiednie do domów, zakładów przemysłowych czy siedzib przedsiębiorstw. Nasz bogaty wybór produktów, w obrębie którego znajduje się szczególnie, ale nie tylko ekogroszek workowany oferowany woj. zachodniopomorskim, przygotowaliśmy przede wszystkim z myślą o klientach indywidualnych i firmowych poszukujących wydajnego, kompatybilnego z niemal wszystkimi kotłami innowacyjnego materiału opałowego.

Zakup innowacyjnego materiału opałowego wprost od firmy, która zajmuje się także produkcją, to również korzystny sposób na poczynienie oszczędności. Cena ekogroszku oferowanego w naszym sklepie jest niezwykle korzystna, a dodatkowo sam opał należy do rozwiązań ekonomicznych. Oczywiście, gwarantujemy nie tylko przystępny koszt paliwa, ale przy tym świetną jakość i wydajność. Dzięki skupieniu się na tych aspektach dostępny u nas ekogroszek jest zgodny z obowiązującymi przepisami.

Ekogroszek - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek

Obsługiwane miejscowości w woj. zachodniopomorskim: