Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Bobolice

Chcesz zaopatrzyć się w ekogroszek w mieście Bobolice? Dobrze trafiłeś – serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, która zawiera wydajne paliwo węglowe w korzystnej cenie. W SAM-BUD-ROL od ponad trzech dekad specjalizujemy się w przetwarzaniu oraz dostarczaniu wysokiej jakości paliw węglowych, dzięki czemu byliśmy w stanie wypracować zaufanie licznych klientów indywidualnych i firmowych z różnych województw. W naszej aktualnej ofercie znajdziesz głównie ekogroszek workowany, który oferujemy zarówno w mieście Bobolice, jak i licznych pozostałych miejscowościach w kraju. Co więcej, biorąc pod uwagę potrzeby klientów, udostępniamy różne rodzaje innowacyjnych materiałów opałowych, których najwyższa klasa łączy się z korzystną ceną. Zapraszamy do przeanalizowania zalet takiego rozwiązania!

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Bobolice

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Ekogroszek dostępny w Bobolicach i okolicach to bez wątpienia produkt trafiający w oczekiwania osób o szczególnych potrzebach, którzy poszukują innowacyjnego i paliwa o obniżonej szkodliwości dla środowiska. Dostępne w naszym sklepie ekogroszki workowane sprawdzą się w przypadku wyposażania nie tylko budynków prywatnych, ale także miejsc o innym przeznaczeniu – siedzib przedsiębiorstw, magazynów oraz wielu podobnych miejsc. Z powodzeniem można wykorzystać węgiel ekogroszek w różnej wielkości piecach, z pełną świadomością, że wygenerowane ciepło pozwoli utrzymać prawidłową temperaturę w każdym kącie.

To nie koniec plusów! Jako producent możemy zaoferować Ci wydajny i doskonałej klasy produkt w atrakcyjnej cenie – koszt zakupu ekogroszku plasuje się wśród jednych z najbardziej atrakcyjnych na rynku. Wobec tego masz szansę zaopatrzyć się w świetny, dobrze oceniany przez użytkowników i zgodny z wszystkimi regulacjami ekogroszek bez rujnowania osobistego lub należącego do firmy majątku. Z pomocą naszego paliwa obniżysz opłaty za ogrzewanie.

Najlepszy ekogroszek w Bobolicach

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Oferowany przez SAM-BUD-ROL ekogroszek workowany w mieście Bobolice i okolicach charakteryzuje się przede wszystkim wysoką wartością opałową i małą ilością popiołu powstającą w przebiegu wykorzystania. Z powodzeniem można stosować nasz opał w kotłach klasy 3., 4. i 5. oraz rozwiązaniach kategorii ecodesign. Zaopatrując się w dostępne u nas paliwo ekogroszek, zyskujesz opał z ziarnami, których średnica ma rozmiar od 5 do 25 milimetrów. Całość jest pakowana w trwałe, dogodne w przechowywaniu worki zawierające 25 kg materiału, które są przy tym bezproblemowe w przewozie. Wśród oferowanych przez nas produktów znajduje się wydajny opał w różnych wariantach – Ecodesign, Power Max, Classic i Comfort, różniących się pomiędzy poszczególnymi propozycjami liczbą dostarczanych kalorii ciepła, wskaźnikiem spiekalności (RI) i zawartością wilgoci, siarki oraz popiołu. Jedno pozostaje bez zmian – zerowa lub niewielka spiekalność.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Bobolice)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • pewność w kwestii klasy rozwiązań, którą potwierdzają doceniani oraz zaufani producenci oraz dedykowane certyfikaty umieszczone na workach, poświadczające o kompozycji oraz zawartości ekogroszku,

  • dogodny transport – ekogroszek workowany jest prosty i szybki podczas przenoszenia do i z pojazdu, co naturalnie przekłada się na szybkość dowozu dokładnie pod wskazany adres,

  • organizacja – nasz ekogroszek jest prosty i schludny w przechowywaniu, dzięki umieszczeniu go w polipropylenowych, trwałych workach, które można umieścić nie tylko w kotłowni, ale także na podwórku,

  • opcja prostego dawkowania zapewniana przez odpowiednio zmierzoną ilość i wagę innowacyjnego paliwa węglowego, które bez problemu znajdzie wystarczająco miejsca w zbiornikach.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Bobolicach
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Bobolice

W przedsiębiorstwie SAM-BUD-ROL od dziesiątek lat oferujemy naszym klientom najwyższej jakości paliwo, odpowiednie do domów jednorodzinnych, obiektów użytkowych czy biur. Nasz sklep internetowy, w obrębie którego znajduje się na przykład ekogroszek workowany dostępny w mieście Bobolice i okolicach, powstał szczególnie z myślą o klientach indywidualnych i firmowych szukających skutecznego, kompatybilnego z niemal wszystkimi piecami nowoczesnego paliwa węglowego.

Zamówienie wydajnego materiału opałowego wprost od firmy, która zajmuje się także produkcją, to również świetny sposób na ograniczenie wydatków. Cena ekogroszku oferowanego przez naszą firmę jest bardzo opłacalna, a jednocześnie sam opał jest zaliczany do rozwiązań ekonomicznych. Oczywiście, gwarantujemy nie tylko atrakcyjny koszt paliwa, ale przy tym wysoką jakość i skuteczność. Dzięki takiemu podejściu dostępny u nas ekogroszek współgra z obowiązującymi wymogami prawnymi.

Najlepszym dowodem świetnej jakości ekogroszku sprzedawanego przez nas w Bobolicach są liczne certyfikaty, weryfikujące jego odpowiednie parametry i własności. U nas nie kupujesz kota w worku – każdy produkt ma umieszczone na opakowaniu dokładne informacje na temat proporcji popiołu, siarki oraz wilgoci, ilości produkowanego ciepła oraz zdolności spiekania. W efekcie nie musisz się niepokoić, że w trakcie spalania wytworzą się duże ilości niebezpiecznych środków, takich jak związki zawierające siarkę czy różnego rodzaju pozostałości, które mogą przyczynić się uszkodzenia kotła grzewczego. Polecamy zamówienie węgla ekogroszku, dzięki któremu zagwarantujesz sobie ciepło w swoim budynku.

Ekogroszek Bobolice - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek