Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Gryfino

Wychodząc naprzeciw wymaganiom klientów indywidualnych i biznesowych, którzy potrzebują wydajnego ekogroszku w mieście Gryfino, opracowaliśmy w naszym sklepie bogatą ofertę najnowocześniejszych rozwiązań do ogrzewania. Będą to na przykład typ Classic, Ecodesign, Power Max czy Comfort, przez co szybko i sprawnie kupisz opał dopasowany do parametrów Twojego kotła. Możemy pochwalić się zdobywanym przez trzy dekady doświadczeniem na rynku i długą listą zadowolonych klientów. W efekcie mamy pewność, że dostępny w naszej ofercie ekogroszek workowany, który możesz kupić w mieście Gryfino, spełni Twoje wymagania nie tylko w odniesieniu do jakości i znakomitych parametrów, ale także wyjątkowo niskiej ceny.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Gryfino

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Z myślą o klientach o wysokich wymaganiach, którzy chcą zapewnić sobie komfortowe i ekonomiczne ogrzewanie budynku mieszkalnego, firmy czy innego budynku, proponujemy w SAM-BUD-ROL ekogroszek workowany możliwy do zakupienia nie tylko w Gryfinie, ale także w obrębie wielu innych miast w kraju. Jako producent najnowocześniejszego materiału opałowego, upewniliśmy się, że parametry techniczne spełniają wszystkie normy węgla oraz wyróżniają się w stosunku do konkurencyjnych odpowiedników.

Dostępny w naszym asortymencie ekogroszek nadaje się do spalania w piecach o dowolnej wielkości. Do jego najistotniejszych atutów zalicza się między innymi łatwość zachowania czystości w kotle, zautomatyzowany mechanizm ogrzewania, a także utrzymanie optymalnej temperatury w dowolnym miejscu w budynku. Dodatkowo, jako doświadczony producent i obecny w tej branży od lat dystrybutor materiałów opałowych zadbaliśmy o to, aby cena ekogroszku była jedną z najniższych nad Wisłą bez jednoczesnego obniżania parametrów produkcji.

Najlepszy ekogroszek w Gryfinie

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Dostępny w naszej ofercie ekogroszek workowany, który możesz nabyć w mieście Gryfino i okolicach, to znakomity wybór dla wszystkich, nawet tych najbardziej wymagających klientów. Będąc specjalistami od innowacyjnego paliwa z węgla, przypilnowaliśmy, aby produkt cechował się dobrą wartością opałową i niedużą zawartością pozostałości. Wszystkie elementy naszej oferty sprawdzą się w użytku w kotłach ecodesign oraz klasy 3, 4 i 5. Ponadto ekogroszek workowany jest paliwem opłacalnym, efektywnym, a szeroki wybór oferowanych produktów gwarantuje, że na pewno kupisz optymalny materiał dla siebie. W celu ułatwienia przewozu i przechowywania materiały są pakowane do 25-kilogramowych worków. W środku możesz znaleźć ziarna, których średnica wynosi od 5 do 25 milimetrów. Nie możemy również pominąć faktu, że cena ekogroszku w naszym sklepie jest jedną z najlepszych w Polsce.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Gryfino)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • umożliwia komfortowe, czyste składowanie – zachowanie ładu w kotłowni lub na podwórku jest możliwe dzięki trzymaniu materiału w wytrzymałych polipropylenowych opakowaniach,

  • oferuje najlepszą jakość – potwierdzeniem standardu naszego ekogroszku jest jego znakomity skład i parametry, o których szczegółowe informacje umieszczono na workach,

  • są bezproblemowe w transporcie – ekogroszek w workach jest prosty i wygodny w transporcie, a przełożenie go do samochodu dostawczego, a potem do magazynu lub na podwórko nie powoduje żadnego problemu,

  • zapewnia wygodę i łatwość porcjowania – podczas przygotowywania produktów staramy się zagwarantować, że w workach znajdziesz dokładnie odliczoną objętość ekogroszku, idealnie dopasowaną do zbiornika na opał.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Gryfinie
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Gryfino

Jeśli pragniesz zamówić ekogroszek workowany w Gryfinie i sąsiednich miejscowościach, to gorąco proponujemy zaznajomienie się z detalami oferty naszego sklepu i zamówienia odpowiedniego opału. Jako eksperci od opału sprzedajemy nowoczesne produkty węglowe, które możesz też kupić w różnych pozostałych miejscach na obszarze całej Polski. Dzięki zamknięciu produktu w wytrzymałych opakowaniach jego przewóz i magazynowanie są proste oraz pozbawione jakichkolwiek problemów.

Ekogroszek opałowy naszej produkcji to powiązanie świetnej klasy rozwiązań i znakomitych parametrów technicznych z opłacalną ceną zakupu. Pragniemy, aby efektywne paliwo było bez problemu dostępne dla każdej osoby, dlatego już dawno rozpoczęliśmy dostarczanie materiału opałowego spełniającego wszystkie aktualnie funkcjonujące normy i mającego niezbędne poświadczenia jakości, który możesz kupić bez obciążania domowego lub firmowego budżetu. Cena ekogroszku SAM-BUD-ROL bez wątpienia zalicza się do najbardziej konkurencyjnych na rynku.

To jeszcze nie wszystko! Ekogroszek sprzedawany w Gryfinie może być wykorzystany do dostarczania ciepła do domów i innych budynków o różnej wielkości i jest zgodny z większością urządzeń grzewczych. Materiał nie wytwarza dużej ilości pyłów ani popiołu na etapie spalania, jednocześnie gwarantując zachowanie żądanej temperatury w każdym budynku. A to wszystko w połączeniu z dbaniem o obniżenie szkodliwości dla środowiska – ekogroszek nie powoduje produkowania dymu i toksycznych substancji.

Ekogroszek Gryfino - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek