Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Trzebiatów

Wychodząc naprzeciw wymaganiom klientów prywatnych i firmowych, którzy poszukują efektywnego ekogroszku w Trzebiatowie, stworzyliśmy w naszym sklepie szeroką ofertę ekonomicznych rozwiązań do ogrzewania. Znajdziesz wśród nich między innymi rodzaj Classic, Ecodesign, Power Max czy Comfort, dzięki czemu z łatwością wybierzesz produkt dopasowany do specyfikacji Twojego pieca. Wyróżniamy się ponad 30-letnim doświadczeniem w branży i niezwykle długą listą usatysfakcjonowanych klientów. W efekcie możemy zapewnić, że znajdujący się w naszym asortymencie ekogroszek workowany, który można nabyć w Trzebiatowie, sprosta Twoim wymaganiom nie tylko pod względem standardu produkcji i doskonałych parametrów, ale też atrakcyjnej ceny.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Trzebiatów

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Myśląc o klientach o wysokich wymaganiach, którzy chcą zapewnić sobie komfortowe i ekonomiczne ogrzewanie domu jednorodzinnego, firmy lub budynku o innym charakterze, oferujemy w SAM-BUD-ROL ekogroszek workowany dostępny nie tylko w Trzebiatowie, ale również w wielu innych miastach w całym kraju. Będąc doświadczonym wytwórcą innowacyjnego paliwa węglowego, upewniliśmy się, że parametry techniczne są zgodne ze wszystkimi normami jakości węgla oraz odznaczają się znakomitą klasą w porównaniu do konkurencyjnych propozycji.

Dostępny w naszej ofercie ekogroszek nadaje się do wykorzystania w kotłach różnych wielkości. Do jego kluczowych atutów można zaliczyć łatwość zachowania czystości w piecu, niewymagający ingerencji mechanizm ogrzewania, a także zapewnienie optymalnej temperatury w dowolnym miejscu w budynku. Co więcej, jako producent i funkcjonujący w tej branży od lat dystrybutor paliw grzewczych zadbaliśmy o to, aby cena ekogroszku była jedną z najbardziej atrakcyjnych w kraju bez jednoczesnego obniżania standardów.

Najlepszy ekogroszek w Trzebiatowie

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Prezentowany w naszym sklepie ekogroszek workowany, który zamówisz w mieście Trzebiatów i okolicach, to doskonała pozycja dla wszystkich, nawet szczególnie wymagających klientów. Jako wytwórca innowacyjnego paliwa węglowego, zadbaliśmy o to, aby opał wyróżniał się korzystną ilością dostarczanego ciepła i niedużą ilością pozostałości. Wszystkie elementy naszej oferty nadają się do użytku w kotłach ecodesign oraz klasy 3, 4 i 5. Dodatkowo ekogroszek opałowy jest produktem korzystnym cenowo, efektywnym energetycznie, a różnorodność oferowanych typów gwarantuje, że bez problemu znajdziesz odpowiedni materiał dostosowany do swoich własnych potrzeb. W celu usprawnienia transportu i składowania materiały są umieszczane w workach o masie 25 kilogramów. W środku znajdują się ziarna o średnicy wynoszącej od 5 do 25 milimetrów. Warto również podkreślić, że cena ekogroszku u nas jest jedną z najlepszych w Polsce.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Trzebiatów)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • ułatwia proste, czyste przechowywanie – utrzymanie ładu w pobliżu pieca lub na zewnątrz budynku jest łatwiejsze dzięki zamknięciu opału w trwałych polipropylenowych opakowaniach,

  • jest najwyższej jakości – dowodem odpowiedniego standardu naszego ekogroszku jest jego doskonały skład i właściwości, o których szczegółowe dane umieszczono na opakowaniach,

  • są łatwe w przewozie – ekogroszek workowany jest prosty i szybki w transporcie, a jego przenoszenie do auta dostawczego, a później do kotłowni lub na działkę nie powoduje żadnego kłopotu,

  • gwarantuje komfort użytkowania i łatwość porcjowania – podczas przygotowywania produktów staramy się zagwarantować, że w workach umieściliśmy precyzyjnie odmierzoną wagę ekogroszku, idealnie dopasowaną do zbiornika na opał.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Trzebiatowie
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Trzebiatów

Jeżeli planujesz postawić na ekogroszek workowany w Trzebiatowie i okolicach, to zapraszamy Cię do zapoznania się z detalami naszej oferty i złożenie zamówienia. W naszym sklepie oferujemy innowacyjne produkty węglowe, które można także nabyć w licznych innych miastach na obszarze całego kraju. Wskutek zamknięcia opału w solidnych opakowaniach jego przewożenie i magazynowanie są łatwe oraz zupełnie bezproblemowe.

Węgiel ekogroszek produkowany przez naszą firmę to połączenie doskonałej jakości i perfekcyjnych parametrów z opłacalną kwotą zakupu. Chcemy, aby efektywne paliwo było bez problemu dostępne dla każdego klienta, ze względu na co postawiliśmy na wytwarzanie materiału opałowego spełniającego wszelkie aktualnie funkcjonujące przepisy i dysponującego wymaganymi poświadczeniami jakości, który możesz kupić bez nadwyrężania rodzinnego bądź firmowego budżetu. Cena ekogroszku SAM-BUD-ROL niewątpliwie jest jedną z najbardziej konkurencyjnych na rynku.

Na tym jednak nie koniec! Ekogroszek dostępny w mieście Trzebiatów jest przeznaczony do dostarczania ciepła do budynków mieszkalnych i przemysłowych o różnej wielkości i jest kompatybilny z większością urządzeń grzewczych. Opał nie powoduje powstawania dużej ilości tlenków siarki ani pozostałości podczas spalania, jednocześnie zapewniając utrzymanie wymaganej temperatury w każdym pomieszczeniu. A to wszystko w połączeniu z dbaniem o obniżenie szkodliwości dla środowiska – spalanie ekogroszku w nowoczesnym kotle powoduje powstawania minimalnej ilości dymu i niebezpiecznych związków.

Ekogroszek Trzebiatów - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek