Ekogroszek workowany Trzcińsko-Zdrój

Odpowiadając na potrzeby klientów indywidualnych i firmowych, którzy poszukują wydajnego ekogroszku w mieście Trzcińsko-Zdrój, opracowaliśmy w SAM-BUD-ROL różnorodną ofertę nowoczesnych paliw węglowych. Będą to przykładowo rodzaj Classic, Ecodesign, Power Max czy Comfort, dzięki czemu bez problemu znajdziesz materiał dopasowany do parametrów aktualnie używanego kotła. Wyróżniamy się zdobywanym od roku 1989 doświadczeniem na rynku i niezwykle długą listą darzących nas zaufaniem klientów. Ze względu na te kluczowe informacje mamy pewność, że znajdujący się w naszej ofercie ekogroszek workowany, który można kupić w mieście Trzcińsko-Zdrój, spełni Twoje wymagania nie tylko w odniesieniu do klasy rozwiązań i znakomitych parametrów, lecz też wyjątkowo niskiej ceny.

Zobacz film
Ekogroszek workowany Trzcińsko-Zdrój

EKOGROSZEK dla wymagających

Z myślą o klientach o szczególnych wymaganiach, którzy chcą zadbać o komfortowe i opłacalne ogrzewanie budynku mieszkalnego, firmy lub innego budynku, oferujemy w SAM-BUD-ROL ekogroszek workowany możliwy do zamówienia nie tylko w mieście Trzcińsko-Zdrój, lecz także na terenie wielu innych miejscowości w kraju. Jako doświadczony wytwórca innowacyjnego opału, upewniliśmy się, że parametry techniczne spełniają wszystkie wymagania w kwestii węgla oraz odznaczają się doskonałym standardem w porównaniu do konkurencyjnych propozycji.

Dostępny w naszym asortymencie ekogroszek jest odpowiedni do spalania w piecach różnych wielkości. Do jego najważniejszych zalet możemy zaliczyć łatwość zachowania czystości w piecu, niewymagający ingerencji mechanizm ogrzewania i zagwarantowanie odpowiedniej temperatury w każdym wnętrzu. Ponadto, jako wytwórca i funkcjonujący w tym sektorze od lat dystrybutor paliw grzewczych zadbaliśmy o to, aby cena ekogroszku była jedną z najniższych w Polsce bez jednoczesnego obniżania standardów.

Najlepszy ekogroszek w Trzcińsku-Zdroju

EKOGROSZEK - parametry jakościowe

Dostępny w naszym asortymencie ekogroszek workowany, który możesz nabyć w mieście Trzcińsko-Zdrój i okolicach, to doskonała pozycja nawet dla osób o wyjątkowo wysokich wymaganiach. Będąc ekspertami od nowoczesnego paliwa z węgla, przypilnowaliśmy, aby opał charakteryzował się dobrą ilością dostarczanego ciepła i niewielką zawartością pozostałości. Wszystkie części naszego asortymentu nadają się do użytku w urządzeniach ecodesign oraz klasy 3, 4 i 5. Co więcej, ekogroszek jest produktem ekonomicznym, wydajnym, a bogaty wybór proponowanych typów sprawia, że bez problemu kupisz optymalny materiał dostosowany do swoich własnych potrzeb. Aby usprawnić przewóz i składowanie, zamówienia są umieszczane w workach o wadze 25 kg. Wewnątrz możesz znaleźć ziarna o średnicy wynoszącej od 5 do 25 mm. Warto również podkreślić, że cena ekogroszku w naszym sklepie należy do jednych z najkorzystniejszych w Polsce.

Ekogroszek (specjalna oferta dla lokalizacji Trzcińsko-Zdrój)

Poniżej oferta ekogroszku workowanego od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Ekogroszek ECODESIGN

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 2,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 4,00 - 9,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Ekogroszek POWER MAX

Producent marka własna
Wartość opałowa 27,50 - 29,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 3,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,70%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek workowany Classic

Ekogroszek Classic

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,50 - 27,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 4,00 - 7,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Ekogroszek COMFORT

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 26,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 5,00 - 9,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 10 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • pozwala na komfortowe, schludne magazynowanie – utrzymanie ładu w okolicy kotła lub na podwórku jest prostsze dzięki zamknięciu opału w trwałych polipropylenowych opakowaniach,

  • jest najwyższej jakości – dowodem świetnego standardu sprzedawanego przez nasz sklep ekogroszku jest jego znakomity skład i parametry, o których szczegółowe informacje umieściliśmy na opakowaniach,

  • są bezproblemowe w przewożeniu – ekogroszek w workach jest łatwy i szybki w transporcie, a przełożenie go do pojazdu dostawczego, a potem do pomieszczenia z kotłem czy na podwórko nie powoduje żadnego problemu,

  • gwarantuje komfort i łatwość dawkowania – na etapie pakowania staramy się zagwarantować, że w opakowaniach znajdziesz bezbłędnie zmierzoną objętość ekogroszku, idealnie dostosowaną do zbiornika na opał.

Ekogroszek workowany w Trzcińsku-Zdroju
Tani ekogroszek workowany

Ekogroszek workowany Trzcińsko-Zdrój

Jeżeli pragniesz skorzystać z produktów takich jak ekogroszek workowany w mieście Trzcińsko-Zdrój i sąsiednich miejscowościach, to zapraszamy Cię do zaznajomienia się z detalami naszej oferty i zamówienia wysokiej jakości opału. Jako eksperci od opału zapewniamy nowoczesne produkty węglowe, które możesz również nabyć w wielu pozostałych regionach na terenie Polski. Przez zamknięcie produktu w trwałych workach jego przewożenie i składowanie są wygodne oraz zupełnie bezproblemowe.

Ekogroszek opałowy produkowany przez naszą firmę to powiązanie doskonałej klasy rozwiązań i idealnych parametrów z atrakcyjną kwotą zakupu. Chcemy, aby efektywne energetycznie paliwo było bez problemu dostępne dla wszystkich klientów, ze względu na co już dawno rozpoczęliśmy dostarczanie opału spełniającego wszystkie aktualnie funkcjonujące normy i dysponującego poważanymi potwierdzeniami jakości, który możesz kupić bez obciążania prywatnego bądź biznesowego budżetu. Cena ekogroszku SAM-BUD-ROL niewątpliwie należy do jednych z najbardziej konkurencyjnych w Polsce.

To nie koniec korzyści! Ekogroszek oferowany w mieście Trzcińsko-Zdrój jest przeznaczony do ogrzewania domów i innych budynków o różnej wielkości i jest kompatybilny z większością kotłów. Materiał nie produkuje dużej proporcji szkodliwych substancji i pozostałości na etapie spalania, jednocześnie umożliwiając zachowanie odpowiedniej temperatury w każdym budynku. Wszystko to w połączeniu z dbaniem o obniżenie szkodliwości dla środowiska – ekogroszek spalany we współczesnych urządzeniach grzewczych emituje znacznie mniej pyłów do atmosfery niż węgiel spalany w tradycyjnych kotłach zasypowych.

Ekogroszek Trzcińsko-Zdrój - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek

- Sławomir -

Węgiel fajny suchy SUPER Transport chyba się poprawia w końcu do tego ciężaru używają paleciaków elektrycznych i dają sobie radę. Mogę pochwalić i pozdrowić ostatnich dwóch kurierów.