Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Myślibórz

Odpowiadając na oczekiwania klientów prywatnych i przedsiębiorców, którzy potrzebują opłacalnego ekogroszku w Myśliborzu, opracowaliśmy w naszej firmie bogatą ofertę innowacyjnych paliw węglowych. Są to przykładowo rodzaj Classic, Ecodesign, Power Max czy Comfort, przez co szybko i sprawnie wybierzesz opał dostosowany do specyfikacji posiadanego pieca. Wyróżniamy się ponad 30-letnim doświadczeniem w branży i długą listą darzących nas zaufaniem klientów. Ze względu na te kluczowe informacje mamy pewność, że dostępny w naszym asortymencie ekogroszek workowany, który można zakupić w Myśliborzu, sprosta Twoim potrzebom nie tylko w odniesieniu do standardu produkcji i świetnych parametrów, lecz także korzystnej ceny.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Myślibórz

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Z myślą o najbardziej wymagających klientach, którzy chcą postawić na rozsądne i korzystne finansowo ogrzewanie budynku mieszkalnego, firmy lub budynku o innym przeznaczeniu, proponujemy w naszym sklepie ekogroszek workowany dostępny nie tylko w mieście Myślibórz, lecz również na terenie wielu innych miast w kraju. Będąc doświadczonym wytwórcą nowoczesnego materiału opałowego, możemy mieć pewność, że parametry techniczne spełniają wszystkie wymagania w kwestii jakości węgla oraz odznaczają się znakomitą klasą w porównaniu do konkurencyjnych propozycji.

Nasz ekogroszek workowany nadaje się do wykorzystania w urządzeniach grzewczych różnych wielkości. Do jego największych zalet można zaliczyć wsparcie dla utrzymania czystości w kotle, niewymagający ingerencji proces spalania oraz zapewnienie wymaganej temperatury w dowolnym miejscu w budynku. Ponadto, jako producent i obecny w tej branży od lat dystrybutor opału cały czas dbamy, aby cena ekogroszku należała do jednych z najlepszych w całym kraju z utrzymaniem wysokich parametrów produkcji.

Najlepszy ekogroszek w Myśliborzu

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Dostępny w naszej ofercie ekogroszek workowany, który możesz kupić w Myśliborzu i okolicach, to doskonała propozycja dla wszystkich, także tych szczególnie wymagających klientów. Będąc ekspertami od nowoczesnego opału węglowego, przypilnowaliśmy, aby materiał odznaczał się wysoką wartością opałową i niedużą zawartością pozostałości. Wszystkie części naszej oferty nadają się do użytku w urządzeniach ecodesign oraz klasy 3, 4 i 5. Ponadto ekogroszek workowany jest produktem opłacalnym, efektywnym, a szeroki wybór oferowanych produktów gwarantuje, że na pewno kupisz odpowiedni opał dla siebie. W celu ułatwienia przewozu i przechowywania zamówienia są umieszczane w opakowaniach o wadze 25 kilogramów. W środku możesz znaleźć ziarna o średnicy wynoszącej od 5 do 25 mm. Warto również podkreślić, że cena ekogroszku w naszym sklepie jest jedną z najkorzystniejszych na rynku.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Myślibórz)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • pozwala na proste, schludne składowanie – zachowanie porządku w pobliżu kotła lub na zewnątrz domu jest łatwiejsze dzięki przechowaniu materiału w trwałych polipropylenowych opakowaniach,

  • jest najlepszej jakości – potwierdzeniem standardu sprzedawanego przez naszą firmę ekogroszku jest jego nienaganny skład i właściwości, o których dokładne informacje umieszczono na workach,

  • są łatwe w przewożeniu – ekogroszek w workach jest łatwy i komfortowy w transporcie, a przeniesienie go do auta dostawczego, a później do pomieszczenia z kotłem czy na działkę nie powoduje żadnego kłopotu,

  • gwarantuje wygodę i łatwość porcjowania – w naszej firmie staramy się zagwarantować, że w opakowaniach umieściliśmy bezbłędnie zmierzoną wagę ekogroszku, która zmieści się w zbiorniku na opał.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Myśliborzu
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Myślibórz

Jeżeli chcesz zamówić ekogroszek workowany w Myśliborzu i sąsiednich miejscowościach, to gorąco proponujemy zapoznanie się ze szczegółami naszego asortymentu i zamówienia odpowiedniego materiału. W naszej firmie oferujemy innowacyjne paliwa węglowe, które możesz również kupić w wielu innych regionach na terenie Polski. Przez zamknięcie materiału w wytrzymałych workach jego transport i magazynowanie są proste oraz pozbawione jakichkolwiek problemów.

Ekogroszek opałowy wytwarzany przez naszą firmę to połączenie wysokiej jakości i idealnych parametrów technicznych z korzystną kwotą kupna. Pragniemy, aby efektywne energetycznie paliwo było łatwo dostępne dla wszystkich klientów, wobec czego już dawno rozpoczęliśmy dostarczanie materiału opałowego spełniającego wszelkie obowiązujące wytyczne i dysponującego wymaganymi poświadczeniami jakości, który można zakupić bez nadwyrężania rodzinnego bądź firmowego portfela. Cena ekogroszku w naszym sklepie od lat należy do jednych z najkorzystniejszych w branży.

To nie koniec zalet! Ekogroszek oferowany w mieście Myślibórz jest przeznaczony do ogrzewania budynków mieszkalnych i przemysłowych o różnych rozmiarach i jest odpowiedni do większości urządzeń grzewczych. Paliwo nie wytwarza dużej zawartości szkodliwych substancji ani pozostałości podczas spalania, jednocześnie umożliwiając utrzymanie wymaganej temperatury w każdym pomieszczeniu. Wszystko to w połączeniu z dbałością o obniżenie szkodliwości dla środowiska – ekogroszek w nowoczesnym kotle wytwarza minimalnej ilości dymu i trujących substancji.

Ekogroszek Myślibórz - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek