Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Stepnica

Wychodząc naprzeciw wymaganiom klientów prywatnych i przedsiębiorców, którzy poszukują efektywnego ekogroszku w mieście Stepnica, opracowaliśmy w SAM-BUD-ROL różnorodną ofertę nowoczesnych materiałów opałowych. Można wśród nich odnaleźć przykładowo wersja Classic, Ecodesign, Power Max czy Comfort, a dzięki tak zróżnicowanemu asortymentowi z łatwością kupisz produkt odpowiedni do specyfikacji dowolnego kotła. Możemy poszczycić się wieloletnim doświadczeniem na rynku i niezwykle długą listą zadowolonych klientów. Ze względu na te kluczowe kwestie mamy pewność, że obecny w naszej ofercie ekogroszek workowany, który można zamówić w mieście Stepnica, spełni Twoje potrzeby nie tylko pod względem jakości i znakomitych parametrów technicznych, ale też atrakcyjnej ceny.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Stepnica

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Z myślą o najbardziej wymagających klientach, którzy pragną postawić na komfortowe i opłacalne sposoby dostarczania ciepła do budynku mieszkalnego, placówki firmy lub hali produkcyjnej, przygotowaliśmy w SAM-BUD-ROL ekogroszek workowany możliwy do zakupienia nie tylko w Stepnicy, ale też na terenie wielu innych miejscowości w całej Polsce. Będąc wytwórcą nowoczesnego paliwa węglowego, upewniliśmy się, że parametry techniczne spełniają wszystkie normy węgla oraz odznaczają się świetnym standardem w porównaniu do innych dostępnych na rynku propozycji.

Dostępny w naszym asortymencie ekogroszek opałowy sprawdzi się w urządzeniach grzewczych dowolnych gabarytach. Do jego kluczowych zalet można zaliczyć możliwość zachowania czystości w urządzeniu grzewczym, niewymagający ingerencji proces dostarczania ciepła i zapewnienie odpowiedniej temperatury w każdym miejscu w budynku. Ponadto, jako wytwórca i obecny w tej branży od lat dystrybutor materiałów opałowych zadbaliśmy o to, aby cena ekogroszku była jedną z najkorzystniejszych na rynku bez jednoczesnego obniżania parametrów produkcji.

Najlepszy ekogroszek w Stepnicy

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Dostępny w naszym asortymencie ekogroszek workowany, który zamówisz w Stepnicy i okolicach, to znakomita propozycja dla wszystkich, nawet tych szczególnie wymagających klientów. Jako wytwórca innowacyjnego opału z węgla, przypilnowaliśmy, aby opał odznaczał się wysoką ilością wytwarzanego ciepła i niedużą zawartością pozostałości po spalaniu. Wszystkie elementy naszego asortymentu sprawdzą się w użytku w kotłach ecodesign oraz dowolnej z trzech aktualnie stosowanych klas emisji. Co więcej, ekogroszek jest paliwem korzystnym cenowo, wydajnym, a bogaty wybór proponowanych wariantów gwarantuje, że z łatwością wybierzesz optymalny materiał dla siebie. W celu ułatwienia przewozu i przechowywania zamówienia są pakowane do 25-kilogramowych worków. W środku znajdziesz ziarna, których średnica wynosi od 5 do 25 milimetrów. Nie możemy również pominąć faktu, że cena ekogroszku w SAM-BUD-ROL jest jedną z najbardziej atrakcyjnych nad Wisłą.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Stepnica)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • ułatwia proste, higieniczne przechowywanie – zachowanie ładu w okolicy pieca lub na zewnątrz domu jest prostsze dzięki trzymaniu materiału w wytrzymałych polipropylenowych opakowaniach,

  • jest najwyższej jakości – dowodem odpowiedniego standardu naszego ekogroszku jest jego nienaganny skład i obecność zawsze aktualnych badań, potwierdzających parametry, o których dokładne informacje znajdują się na workach,

  • są łatwe w przewożeniu – ekogroszek w workach jest łatwy i szybki w transporcie, a przełożenie go do auta dostawczego, a potem do magazynu bądź na działkę nie powoduje najmniejszego kłopotu,

  • gwarantuje wygodę oraz łatwość dozowania – na etapie pakowania staramy się zapewnić, że w opakowaniach umieściliśmy precyzyjnie zmierzoną objętość ekogroszku, która zmieści się w zbiorniku opału.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Stepnicy
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Stepnica

Jeżeli pragniesz zamówić ekogroszek workowany w mieście Stepnica i okolicach, to gorąco proponujemy zapoznanie się z detalami naszego asortymentu i zamówienia odpowiedniego materiału. Jako eksperci od opału oferujemy nowoczesne produkty węglowe, które możesz również zamówić w różnych innych regionach na terenie całej Polski. Przez zamknięcie materiału w trwałych workach jego przewożenie i składowanie jest proste oraz pozbawione jakichkolwiek problemów.

Ekogroszek naszej produkcji to powiązanie świetnej klasy rozwiązań i idealnych parametrów technicznych z atrakcyjną ceną kupna. Chcemy, aby efektywne energetycznie paliwo było bez problemu dostępne dla każdej osoby, ze względu na co już dawno rozpoczęliśmy wytwarzanie opału zgodnego ze wszystkimi obowiązującymi regulacjami i dysponującego niezbędnymi certyfikatami jakości, który można wykorzystać bez obciążania prywatnego bądź firmowego budżetu. Cena ekogroszku naszej firmy od lat zalicza się do najkorzystniejszych na rynku.

To jeszcze nie wszystko! Ekogroszek oferowany w mieście Stepnica może być wykorzystany do ogrzewania domów i innych budynków o różnej wielkości i jest kompatybilny z większością kotłów. Opał nie produkuje dużej zawartości szkodliwych substancji i pozostałości na etapie spalania, jednocześnie umożliwiając utrzymanie optymalnej temperatury w każdym pomieszczeniu. Wszystko to w połączeniu z dbałością o obniżenie szkodliwości dla środowiska – ekogroszek spalany we współczesnych urządzeniach grzewczych emituje znacznie mniej pyłów do atmosfery niż węgiel spalany w tradycyjnych kotłach zasypowych.

Ekogroszek Stepnica - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek