Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Chociwel

Odpowiadając na oczekiwania klientów prywatnych i firmowych, którzy potrzebują wydajnego ekogroszku w Chociwlu, opracowaliśmy w naszym sklepie szeroką ofertę ekonomicznych rozwiązań do ogrzewania. Będą to między innymi typ Classic, Ecodesign, Power Max czy Comfort, przez co z łatwością kupisz produkt odpowiedni do specyfikacji posiadanego pieca. Wyróżniamy się zdobywanym przez 30 lat doświadczeniem w tym sektorze i obszerną listą usatysfakcjonowanych klientów. Dzięki temu mamy pewność, że obecny w naszej ofercie ekogroszek workowany, który możesz nabyć w Chociwlu, spełni Twoje wymagania nie tylko w odniesieniu do standardu produkcji i doskonałych parametrów technicznych, ale też atrakcyjnej ceny.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Chociwel

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Myśląc o klientach o wysokich wymaganiach, którzy pragną zapewnić sobie wydajne i korzystne finansowo sposoby dostarczania ciepła do domu jednorodzinnego, firmy lub dowolnego innego budynku, proponujemy w SAM-BUD-ROL ekogroszek workowany możliwy do zamówienia nie tylko w Chociwlu, ale też w wielu innych miejscowościach w całym kraju. Będąc producentem najnowocześniejszego materiału opałowego, upewniliśmy się, że elementy jego specyfikacji spełniają wszystkie normy procesów spalania oraz odznaczają się doskonałym standardem na tle innych dostępnych na rynku rozwiązań.

Nasz ekogroszek workowany sprawdzi się w urządzeniach grzewczych dowolnych gabarytach. Do jego największych plusów zalicza się między innymi wsparcie dla utrzymania higieny w kotle, zautomatyzowany mechanizm dostarczania ciepła, a także zagwarantowanie wymaganej temperatury w każdym pomieszczeniu. Co więcej, jako producent i wieloletni dystrybutor paliw grzewczych cały czas dbamy, aby cena ekogroszku była jedną z najlepszych na rynku z utrzymaniem wysokich parametrów produkcji.

Najlepszy ekogroszek w Chociwlu

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Prezentowany w naszym sklepie ekogroszek workowany, który zamówisz w mieście Chociwel i okolicach, to świetna pozycja dla wszystkich, nawet tych szczególnie wymagających klientów. Jako producent nowoczesnego opału z węgla, zadbaliśmy o to, aby opał wyróżniał się wysoką wartością opałową i niewielką zawartością popiołu. Wszystkie części naszego asortymentu nadają się do użytku w kotłach ecodesign oraz klasy 3, 4 i 5. To nie wszystko – ekogroszek opałowy jest paliwem opłacalnym, wydajnym, a bogaty wybór oferowanych rodzajów powoduje, że z łatwością znajdziesz odpowiedni opał dostosowany do swoich własnych potrzeb. W celu ułatwienia przewozu i magazynowania zamówienia są pakowane do 25-kilogramowych worków. Wewnątrz znajdziesz ziarna o średnicy wynoszącej od 5 do 25 milimetrów. Nie możemy również zapomnieć, że cena ekogroszku w SAM-BUD-ROL należy do jednych z najlepszych w branży.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Chociwel)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • pozwala na proste, czyste składowanie – utrzymanie ładu w kotłowni lub na zewnątrz budynku jest prostsze dzięki przechowaniu opału w solidnych polipropylenowych workach,

  • jest najlepszej jakości – potwierdzeniem standardu naszego ekogroszku jest jego doskonały skład i właściwości, o których dokładne dane umieściliśmy na opakowaniach,

  • są łatwe w przewożeniu – ekogroszek w workach jest łatwy i wygodny w transporcie, a jego przenoszenie do auta dostawczego, a następnie do kotłowni czy na podwórko nie sprawia najmniejszego problemu,

  • gwarantuje wygodę oraz łatwość dawkowania – na etapie pakowania staramy się zagwarantować, że w workach znajdziesz bezbłędnie odliczoną objętość ekogroszku, która zmieści się w zbiorniku opału.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Chociwlu
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Chociwel

Jeżeli planujesz zamówić ekogroszek workowany w Chociwlu i sąsiednich miejscowościach, to gorąco proponujemy zaznajomienie się z detalami naszej oferty i złożenie zamówienia. Jako eksperci od materiałów opałowych oferujemy innowacyjne paliwo węglowe, które można również kupić w wielu pozostałych miejscach na terenie Polski. Wskutek zamknięcia produktu w trwałych workach jego przewóz i magazynowanie są proste oraz zupełnie bezproblemowe.

Ekogroszek opałowy wytwarzany przez naszą firmę to powiązanie doskonałej klasy rozwiązań i idealnych parametrów z opłacalną ceną kupna. Chcemy, aby efektywne energetycznie paliwo było łatwo dostępne dla wszystkich klientów, wobec czego już dawno rozpoczęliśmy dostarczanie paliwa grzewczego zgodnego ze wszelkimi najistotniejszymi przepisami i dysponującego wymaganymi atestami jakości, który możesz kupić bez nadwyrężania prywatnego bądź firmowego portfela. Cena ekogroszku naszej firmy z pewnością zalicza się do najbardziej konkurencyjnych nad Wisłą.

Na tym jeszcze nie koniec! Ekogroszek sprzedawany w Chociwlu może być używany do dostarczania ciepła do domów i innych budynków o różnej wielkości i jest zgodny z większością kotłów. Opał nie powoduje powstawania dużej zawartości tlenków siarki i popiołu podczas spalania, jednocześnie zapewniając utrzymanie żądanej temperatury w każdym wnętrzu. A to wszystko w połączeniu z dbaniem o obniżenie szkodliwości dla środowiska – ekogroszek spalany we współczesnych urządzeniach grzewczych emituje znacznie mniej pyłów do atmosfery niż węgiel spalany w tradycyjnych kotłach zasypowych.

Ekogroszek Chociwel - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek