Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Świdwin

Odpowiadając na potrzeby klientów prywatnych i przedsiębiorców, którzy potrzebują opłacalnego ekogroszku w mieście Świdwin, przygotowaliśmy w SAM-BUD-ROL szeroką ofertę innowacyjnych materiałów opałowych. Są to na przykład wersje Classic, Ecodesign, Power Max czy Comfort, a dzięki tak zróżnicowanemu asortymentowi szybko i sprawnie wybierzesz opał dostosowany do parametrów Twojego kotła. Wyróżniamy się ponad 30-letnim doświadczeniem na rynku i obszerną listą darzących nas zaufaniem klientów. Dzięki temu możemy zagwarantować, że obecny w naszym sklepie ekogroszek workowany, który można nabyć w mieście Świdwin, spełni Twoje oczekiwania nie tylko pod kątem jakości i znakomitych szczegółów technicznych, ale również atrakcyjnej ceny.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Świdwin

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Z myślą o klientach o najwyższych wymaganiach, którzy planują zapewnić sobie komfortowe i ekonomiczne ogrzewanie budynku mieszkalnego, firmy lub hali produkcyjnej, przygotowaliśmy w SAM-BUD-ROL ekogroszek workowany możliwy do zakupienia nie tylko w mieście Świdwin, lecz też w wielu innych miejscowościach w całym kraju. Będąc doświadczonym producentem innowacyjnego opału, zapewniamy, że jego parametry spełniają wszystkie normy jakości węgla oraz wyróżniają się w stosunku do konkurencyjnych odpowiedników.

Dostępny w naszej ofercie ekogroszek workowany sprawdzi się w urządzeniach grzewczych różnych wielkości. Do jego największych plusów zalicza się między innymi wsparcie dla utrzymania czystości w kotle, zautomatyzowany mechanizm spalania, a także zagwarantowanie żądanej temperatury w każdym pomieszczeniu. Dodatkowo, jako wytwórca i wieloletni dystrybutor materiałów opałowych zadbaliśmy o to, aby cena ekogroszku należała do jednych z najlepszych w Polsce z utrzymaniem odpowiednich parametrów produkcji.

Najlepszy ekogroszek w Świdwinie

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Dostępny w naszej ofercie ekogroszek workowany, który możesz nabyć w Świdwinie i okolicach, to świetny wybór dla wszystkich, nawet tych szczególnie wymagających klientów. Będąc specjalistami od nowoczesnego opału węglowego, przypilnowaliśmy, aby produkt wyróżniał się dobrą ilością wytwarzanego ciepła i niewielką zawartością popiołu. Wszystkie części naszej oferty mogą być używane w kotłach ecodesign oraz klasy 3, 4 i 5. Dodatkowo węgiel ekogroszek jest materiałem opłacalnym, efektywnym energetycznie, a szeroki wybór dostępnych produktów gwarantuje, że bez problemu znajdziesz optymalny materiał dostosowany do swoich własnych potrzeb. W celu ułatwienia przewozu i magazynowania materiały są pakowane do 25-kilogramowych worków. W środku znajdziesz ziarna o średnicy wynoszącej od 5 do 25 mm. Nie możemy również zapomnieć, że cena ekogroszku u nas jest jedną z najkorzystniejszych w branży.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Świdwin)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • umożliwia proste, higieniczne przechowywanie – utrzymanie ładu w pobliżu kotła lub na podwórku jest prostsze dzięki przechowaniu ekogroszku w trwałych polipropylenowych workach,

  • jest najwyższej jakości – potwierdzeniem standardu naszego ekogroszku jest jego doskonały skład i właściwości, o których dokładne informacje umieszczono na opakowaniach,

  • są bezproblemowe w przewożeniu – ekogroszek workowany jest łatwy i komfortowy w transporcie, a jego przenoszenie do auta dostawczego, a później do pomieszczenia z piecem bądź na posesję nie powoduje najmniejszego problemu,

  • gwarantuje wygodę i łatwość porcjowania – w SAM-BUD-ROL upewniamy się, że w workach znajdziesz bezbłędnie odliczoną objętość ekogroszku, idealnie dopasowaną do zbiornika opału.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Świdwinie
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Świdwin

Jeśli chcesz zamówić ekogroszek workowany w Świdwinie i okolicach, to zachęcamy Cię do zaznajomienia się z detalami naszego asortymentu i złożenie zamówienia. Jako eksperci od opału sprzedajemy nowoczesne produkty węglowe, które można też nabyć w różnych innych miastach na obszarze Polski. Dzięki zamknięciu produktu w solidnych workach jego przewożenie i przechowywanie jest łatwe oraz zupełnie bezproblemowe.

Węgiel ekogroszek wytwarzany przez naszą firmę to powiązanie świetnej klasy rozwiązań i idealnych parametrów z korzystną ceną kupna. Pragniemy, aby efektywne materiały opałowe były łatwo dostępne dla każdego klienta, wobec czego postawiliśmy na produkcję opału zgodnego ze wszystkimi istotnymi przepisami i mającego wymagane certyfikaty jakości, który można wykorzystać bez obciążania rodzinnego lub biznesowego budżetu. Cena ekogroszku naszej firmy z pewnością należy do jednych z najkorzystniejszych na rynku.

To jeszcze nie wszystko! Ekogroszek sprzedawany w Świdwinie może być wykorzystany do dostarczania ciepła do domów i innych budynków o różnej wielkości i jest kompatybilny z większością kotłów. Materiał nie wytwarza dużej ilości tlenków siarki ani pozostałości w procesie spalania, jednocześnie umożliwiając zachowanie optymalnej temperatury w każdym budynku. A to wszystko w połączeniu z dbaniem o obniżenie szkodliwości dla środowiska – ekogroszek spalany we współczesnych urządzeniach grzewczych emituje znacznie mniej pyłów do atmosfery niż węgiel spalany w tradycyjnych kotłach zasypowych.

Ekogroszek Świdwin - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek