Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Świnoujście

Jesteś zainteresowany zakupem ekogroszku workowanego w Świnoujściu? W takim razie zapraszamy do poznania szczegółów naszych! SAM-BUD-ROL od 1989 roku operuje w branży opału, podczas których mogliśmy zyskać nie tylko niezwykle istotne doświadczenie, ale też szacunek klientów. Dzięki temu postanowiliśmy rozpocząć własną produkcję innowacyjnego paliwa węglowego, odznaczającego się efektywnością energetyczną, wysoką klasą i korzystną proporcją ceny do jakości. Sprzedawany przez nasz sklep ekogroszek dostępny w mieście Świnoujście poleca się do dowolnych kotłów, z kolei różnorodność obecnych produktów gwarantuje, że bez problemu zakupisz materiał idealny do Twoich oczekiwań i możliwości oraz rodzaju kotła.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Świnoujście

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Ekogroszek, który zamówisz w mieście Świnoujście i okolicach, to zyskujące popularność źródło ciepła przeznaczone dla szczególnie wymagających klientów. Szczególnie polecamy jego wykorzystanie klientom, którzy chcą skorzystać z efektywnego, ekonomicznego oraz wygodnego sposobu na ogrzewanie domu jednorodzinnego, siedziby firmy czy każdego miejsca o innym charakterze. Przykładamy wielką wagę, aby sprzedawany ekogroszek workowany produkował sporo ciepła i pozwalał na utrzymanie w pomieszczeniach optymalnej temperatury.

Ponadto dostępne w naszym sklepie materiały są przeznaczone do użytku w kotłach o różnych gabarytach, a do ich największych plusów należy wysoka jakość i odpowiednie parametry, które zapewniamy jako wytwórca. Materiał spełnia wszystkie wytyczne prawne, jest bezpieczny w czasie użytkowania, a do tego nie ma potrzeby nadwyrężać prywatnego czy firmowego portfela, żeby go kupić. Cena ekogroszku w w naszej firmie z pewnością przypadnie Ci do gustu.

Najlepszy ekogroszek w Świnoujściu

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Jeśli chcesz wykorzystać możliwości ekogroszku workowanego dostępnego w mieście Świnoujście, to oferowany w naszym sklepie materiał z pewnością spełni Twoje potrzeby. Nasza firma oferuje w szczególności nowoczesne materiały opałowe z węgla w czterech typach. Każde z nich odznacza się świetną ilością ciepła dostarczanego przy spalaniu, niewielką ilością pozostałości wytwarzanych w trakcie wykorzystywania materiału oraz zawartością ziaren o średnicy od 5 do 25 mm. Węgiel ekogroszek produkcji SAM-BUD-ROL jest dostosowany do użytkowania w piecach klasy 3, 4 i 5 oraz ecodesign. U nas możesz zamówić paliwo w dużych, ekonomicznych workach o objętości 25 kg, w korzystnej cenie – zapewniamy opał na wyjątkowo atrakcyjnych zasadach. Świetna cena ekogroszku dostępnego w nasze przedsiębiorstwo idzie w parze ze świetnym standardem, przez co nie musisz wybierać między odpowiednimi wartościami parametrów a opłacalnością.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Świnoujście)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • Wysoki standard wykonania – jako producent ekogroszku możemy zapewnić doskonałe standardy opału, o których możesz przeczytać na opakowaniach. Zamieściliśmy na nich właściwości i skład danego wariantu.

  • Utrzymanie porządku – dostępny u nas materiał jest dostarczany w polipropylenowych workach, które zapewniają czystość i komfort składowania przy piecu bądź na zewnątrz.

  • Łatwość porcjowania – materiał dostępny jest w workach o pojemności umożliwiającej proste zmieszczenie go w zbiorniku na opał.

  • Szybki transport – nasza oferta to nie tylko bezproblemowe i higieniczne magazynowanie, ale też łatwy, sprawny transport. Ze względu na umieszczenie materiałów w workach możesz bez trudności przetransportować je w inne miejsce.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Świnoujściu
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Świnoujście

Wychodząc naprzeciw wymaganiom klientów, którzy szukają wysokiej klasy ekogroszku workowanego w Świnoujściu i okolicach, stworzyliśmy w naszej firmie zróżnicowany asortyment nowoczesnego opału. U nas znajdziesz takie warianty jak Power Max, Classic, Ecodesign i Comfort, które cechują się doskonałymi parametrami i niskimi cenami. Cena ekogroszku wytwarzanego przez nas jest jedną z najkorzystniejszych w Polsce, przy czym wszystkie standardy produkcji stoją na idealnym poziomie.

Sprzedawany węgiel ekogroszek spełnia wszystkie obowiązujące regulacje, uzyskał kluczowe poświadczenia jakości oraz jest objęty gwarancją producenta. To idealny dowód na to, że materiał opałowy w naszym sklepie odznacza się świetną jakością na tle konkurencyjnych produktów dostępnych na rynku. Co więcej, możesz bez problemu wykorzystywać paliwo w większości kotłów, nie bojąc się o uszkodzenie urządzenia grzewczego. Dzięki użytkowaniu naszego ekogroszku dostępnego w Świnoujściu obniżysz rachunki za ogrzewanie budynku, jednocześnie utrzymując optymalną temperaturę w każdym pomieszczeniu.

W naszej firmie dbamy też o środowisko. Z tego powodu węgiel ekogroszek jest polecany jako efektywne rozwiązanie. Podczas spalania nie generuje dymu i większych ilości niebezpiecznych, szkodliwych dla środowiska związków chemicznych. Przez to możesz korzystać z jego atutów, jednocześnie przykładając się do zmniejszenia zanieczyszczeń powietrza. Jeżeli jesteś zainteresowany zakupem wydajnego ekogroszku, to zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem!

Ekogroszek Świnoujście - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek