Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Szczecinek

Jesteś zainteresowany zakupem ekogroszku workowanego w Szczecinku? W takim przypadku zachęcamy do poznania naszego asortymentu! Nasze przedsiębiorstwo od 1989 roku funkcjonuje w rynku materiałów opałowych, podczas których mogliśmy zdobyć nie tylko bezcenne kompetencje, lecz również uznanie klientów. Dzięki temu postanowiliśmy podjąć wytwarzanie na własny rachunek innowacyjnego opału, charakteryzującego się efektywnością energetyczną, wysokim standardem wykonania i korzystną proporcją ceny do jakości. Sprzedawany przez nasz sklep ekogroszek dostępny w mieście Szczecinek sprawdzi się jako opał do niemal wszystkich kotłów, przy czym szeroki wybór oferowanych produktów daje pewność, że z łatwością wybierzesz materiał dopasowany do swoich oczekiwań i potrzeb oraz wariantu pieca.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Szczecinek

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Ekogroszek, który kupisz w Szczecinku i pobliskich miejscowościach, to nowoczesne źródło opału przeznaczone dla szczególnie wymagających klientów. Przede wszystkim polecamy jego zakup osobom, które potrzebują wydajnego, opłacalnego oraz prostego w użytkowaniu opału do ogrzewania domu, biura lub każdego miejsca o innym zastosowaniu. Zadbaliśmy o to, aby oferowany węgiel ekogroszek generował dużo ciepła, pozwalając na utrzymanie we wnętrzu oczekiwanej temperatury.

Ponadto nasze rozwiązania są przeznaczone do użycia w piecach o jakichkolwiek rozmiarach, z kolei do ich najistotniejszych atutów należy świetna jakość i odpowiednie parametry, które zapewniamy jako producent. Paliwo spełnia obowiązujące regulacje, jest bezpieczny w trakcie użytkowania, a dodatkowo nie ma potrzeby nadwyrężać prywatnego czy firmowego portfela, żeby go zakupić. Nasza cena ekogroszku na 100% przypadnie Ci do gustu.

Najlepszy ekogroszek w Szczecinku

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Jeśli chcesz wykorzystać możliwości ekogroszku workowanego w mieście Szczecinek, to oferowany w naszym sklepie opał na pewno stanie na wysokości zadania. W SAM-BUD-ROL oferujemy przede wszystkim nowoczesne paliwo węglowe w kilku wariantach. Każde z nich wyróżnia się wysoką ilością ciepła dostarczanego przy spalaniu, niewielką ilością popiołu wytwarzaną podczas wykorzystywania materiału i zawartością ziaren o średnicy od 5 do 25 mm. Węgiel ekogroszek naszej produkcji jest przeznaczony do użytkowania w kotłach klas od 3 do 5 oraz ecodesign. W naszym sklepie możesz zakupić materiał w sporych, pojemnych workach o wadze 25 kg, bez przepłacania – sprzedajemy paliwo na wyjątkowo atrakcyjnych warunkach kupna. Świetna cena ekogroszku dostępnego w SAM-BUD-ROL łączy się z wysoką klasą, dzięki czemu nie musisz wybierać między bardzo dobrymi wartościami parametrów a niskimi opłatami.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Szczecinek)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • Wysoki standard produkcji – jako specjaliści w kwestii ekogroszku opałowego możemy zapewnić doskonałe standardy opału, o których możesz dowiedzieć się więcej z informacji na opakowaniach. Zamieściliśmy na nich kluczowe cechy i skład danego produktu.

  • Utrzymanie porządku – dostępny u nas opał jest dostarczany w polipropylenowych workach, które zapewniają czystość i komfort magazynowania w kotłowni lub na zewnątrz.

  • Prostota porcjowania – paliwo dostarczamy w workach o wadze umożliwiającej bezproblemowe przeniesienie go do podajnika na opał.

  • Łatwy transport – nasz ekogroszek to nie tylko bezproblemowe i komfortowe magazynowanie, lecz także bezproblemowy, sprawny transport. Przez umieszczenie produktów w workach możesz bez trudności przenieść je do samochodu dostawczego.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Szczecinku
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Szczecinek

Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, którzy chcą skorzystać z wysokiej jakości ekogroszku workowanego w Szczecinku i okolicach, przygotowaliśmy w SAM-BUD-ROL szeroki wybór nowoczesnego paliwa węglowego. Wśród naszych propozycji znajdziesz produkty takie jak Power Max, Classic, Ecodesign oraz Comfort, które charakteryzują się doskonałymi parametrami technicznymi, a przy tym niskimi cenami zakupu. Cena ekogroszku naszej produkcji jest jedną z najbardziej konkurencyjnych w kraju, przy czym wszystkie standardy produkcji zostały zachowane.

Sprzedawany węgiel ekogroszek jest zgodny ze wszelkimi obowiązującymi wymaganiami prawnymi, uzyskał wymagane certyfikaty jakości oraz jest objęty gwarancją producenta. To najlepsze potwierdzenie, że opał w naszym sklepie odznacza się najwyższą klasą na tle konkurencyjnych produktów dostępnych w Polsce. Co więcej, możesz bezpiecznie wykorzystywać produkty w większości pieców, nie obawiając się o niesprawność urządzenia grzewczego. Z pomocą naszego ekogroszku sprzedawanego w mieście Szczecinek obniżysz opłaty za ogrzewanie budynku, jednocześnie zapewniając odpowiednią temperaturę w każdym pomieszczeniu.

W SAM-BUD-ROL dbamy też o środowisko. Z tego powodu węgiel ekogroszek jest efektywnym źródłem ciepła. Podczas spalania nie produkuje dymu i większych ilości trujących, niekorzystnych dla przyrody chemikaliów. Przez to możesz korzystać z jego atutów, jednocześnie przykładając się do zmniejszenia zanieczyszczeń powietrza. Jeśli jesteś zainteresowany zakupem naszego ekogroszku, to zachęcamy do skorzystania z naszej oferty!

Ekogroszek Szczecinek - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek