Ekogroszek workowany Dobrzany

Odpowiadając na wymagania klientów prywatnych i przedsiębiorców, którzy poszukują opłacalnego ekogroszku w Dobrzanach, opracowaliśmy w naszej firmie różnorodną ofertę ekonomicznych rozwiązań do ogrzewania. Można wśród nich odnaleźć na przykład wariant Classic, Ecodesign, Power Max czy Comfort, a dzięki tak zróżnicowanemu asortymentowi z pewnością kupisz produkt odpowiedni do parametrów aktualnie wykorzystywanego urządzenia grzewczego. Wyróżniamy się zdobywanym od roku 1989 doświadczeniem na rynku i niezwykle długą listą darzących nas zaufaniem klientów. Ze względu na te kluczowe informacje możemy zapewnić, że dostępny w naszym asortymencie ekogroszek workowany, który można zamówić w mieście Dobrzany, spełni Twoje oczekiwania nie tylko pod względem jakości i znakomitych parametrów, lecz też korzystnej ceny.

Zobacz film
Ekogroszek workowany Dobrzany

EKOGROSZEK dla wymagających

Z myślą o szczególnie wymagających klientach, którzy planują zapewnić sobie komfortowe i korzystne finansowo sposoby dostarczania ciepła do domu jednorodzinnego, biura bądź budynku o innym charakterze, oferujemy w naszym sklepie ekogroszek workowany możliwy do zamówienia nie tylko w Dobrzanach, lecz też w wielu innych miejscowościach w całym kraju. Będąc doświadczonym wytwórcą nowoczesnego opału, możemy mieć pewność, że elementy jego specyfikacji zgadzają się ze wszystkimi normami procesów spalania oraz wyróżniają się w porównaniu do innych obecnych na rynku propozycji.

Nasz węgiel ekogroszek nadaje się do spalania w piecach różnych wielkości. Do jego najważniejszych plusów możemy zaliczyć łatwość utrzymania porządku w kotle, automatyczny mechanizm ogrzewania, a także zagwarantowanie odpowiedniej temperatury w dowolnym miejscu w budynku. Dodatkowo, jako doświadczony producent i obecny w tym sektorze od lat dystrybutor paliw grzewczych nieustannie pilnujemy, aby cena ekogroszku należała do jednych z najbardziej atrakcyjnych nad Wisłą z utrzymaniem wysokich parametrów produkcji.

Najlepszy ekogroszek w Dobrzanach

EKOGROSZEK - parametry jakościowe

Dostępny w naszej ofercie ekogroszek workowany, który możesz zamówić w Dobrzanach i okolicach, to doskonała pozycja dla wszystkich, także tych najbardziej wymagających klientów. Będąc specjalistami od innowacyjnego opału węglowego, przypilnowaliśmy, aby materiał wyróżniał się wysoką wartością opałową i niewielką zawartością pozostałości po spalaniu. Wszystkie elementy naszej oferty mogą być wykorzystywane w kotłach ecodesign oraz dowolnej z trzech aktualnie stosowanych klas emisji. Co więcej, ekogroszek workowany jest paliwem ekonomicznym, efektywnym energetycznie, a szeroki wybór dostępnych rodzajów powoduje, że na pewno kupisz odpowiedni materiał dostosowany do swoich własnych potrzeb. W celu usprawnienia transportu i przechowywania materiały są pakowane do 25-kilogramowych opakowań. W środku znajdziesz ziarna, których średnica wynosi od 5 do 25 mm. Nie możemy również zapomnieć, że cena ekogroszku w naszym sklepie należy do jednych z najbardziej atrakcyjnych w branży.

Ekogroszek (specjalna oferta dla lokalizacji Dobrzany)

Poniżej oferta ekogroszku workowanego od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Ekogroszek ECODESIGN

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 2,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 4,00 - 9,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Ekogroszek POWER MAX

Producent marka własna
Wartość opałowa 27,50 - 29,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 3,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,70%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek workowany Classic

Ekogroszek Classic

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,50 - 27,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 4,00 - 7,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Ekogroszek COMFORT

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 26,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 5,00 - 9,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 10 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • pozwala na proste, schludne przechowywanie – utrzymanie porządku w kotłowni lub na podwórku jest możliwe dzięki przechowaniu ekogroszku w wytrzymałych polipropylenowych workach,

  • jest najwyższej jakości – potwierdzeniem standardu sprzedawanego przez nas ekogroszku jest jego znakomity skład i właściwości, o których dokładne informacje umieszczono na workach,

  • są wygodne w przewożeniu – ekogroszek w polipropylenowych workach jest prosty i szybki w transporcie, a przełożenie go do auta dostawczego, a później do magazynu lub na działkę nie sprawia najmniejszego problemu,

  • zapewnia komfort i łatwość dozowania – w naszej firmie staramy się zapewnić, że w opakowaniach znajdziesz bezbłędnie zmierzoną ilość ekogroszku, która zmieści się w zbiorniku opału.

Ekogroszek workowany w Dobrzanach
Tani ekogroszek workowany

Ekogroszek workowany Dobrzany

Jeżeli planujesz skorzystać z produktów takich jak ekogroszek workowany w Dobrzanach i okolicach, to gorąco proponujemy zapoznanie się z detalami oferty naszego sklepu i złożenie zamówienia. Jako eksperci od opału oferujemy innowacyjne paliwa węglowe, które można również nabyć w licznych pozostałych miastach na obszarze całej Polski. Dzięki zamknięciu materiału w solidnych opakowaniach jego przewóz i przechowywanie są łatwe oraz pozbawione jakichkolwiek problemów.

Ekogroszek naszej produkcji to powiązanie wysokiej klasy rozwiązań i znakomitych parametrów technicznych z opłacalną ceną kupna. Dążymy do tego, aby efektywne energetycznie źródła opału były łatwo dostępne dla wszystkich klientów, ze względu na co już dawno rozpoczęliśmy wytwarzanie opału zgodnego ze wszystkimi obowiązującymi przepisami i dysponującego poważanymi poświadczeniami jakości, który można zakupić bez nadwyrężania rodzinnego czy biznesowego budżetu. Cena ekogroszku naszej firmy niewątpliwie zalicza się do najbardziej konkurencyjnych na rynku.

Na tym jeszcze nie koniec! Ekogroszek dostępny w mieście Dobrzany jest przeznaczony do dostarczania ciepła do budynków mieszkalnych i przemysłowych o różnych rozmiarach i jest odpowiedni do większości urządzeń grzewczych. Opał nie powoduje powstawania dużej proporcji szkodliwych związków chemicznych i popiołu podczas spalania, jednocześnie umożliwiając zachowanie żądanej temperatury w każdym wnętrzu. Wszystko to w połączeniu z dbaniem o obniżenie szkodliwości dla środowiska – ekogroszek w nowoczesnym kotle powoduje powstawania minimalnej ilości dymu i szkodliwych związków.

Ekogroszek Dobrzany - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek