Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Międzyzdroje

Chcesz skorzystać z ekogroszku workowanego w mieście Międzyzdroje? Mamy zatem coś specjalnie dla Ciebie – zapraszamy do zagłębienia się w szczegóły naszego asortymentu! Nasza firma już od więcej niż 30 lat funkcjonuje w branży materiałów opałowych, podczas których mogliśmy zyskać nie tylko cenne doświadczenie, ale również zaufanie klientów. Dzięki temu podjęliśmy decyzję, by rozpocząć własną produkcję najnowocześniejszego paliwa węglowego, odznaczającego się wydajnością, jakością i korzystną ceną. Sprzedawany przez nasz sklep ekogroszek oferowany w mieście Międzyzdroje poleca się do większości kotłów, a różnorodność obecnych produktów zapewnia, że z łatwością wybierzesz opał idealny do Twoich wymagań i możliwości oraz wariantu pieca.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Międzyzdroje

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Ekogroszek, który kupisz w mieście Międzyzdroje i okolicach, to innowacyjne źródło energii skierowane do szczególnie wymagających klientów. W szczególności zalecamy jego kupno tym, którzy chcą poznać możliwości efektywnego, opłacalnego oraz wygodnego sposobu na ogrzewanie budynku mieszkalnego, placówki firmy czy każdego budynku o innym zastosowaniu. Staramy się, aby oferowany ekogroszek workowany zapewniał sporo ciepła, pozwalając na utrzymanie w pomieszczeniach optymalnej temperatury.

Dodatkowo dostępne w naszej ofercie rozwiązania nadają się do użycia w piecach o praktycznie dowolnych rozmiarach, przy czym ich najważniejszą zaletą jest świetna jakość i korzystne szczegóły specyfikacji, o które zadbaliśmy jako wytwórca. Opał spełnia obowiązujące wytyczne prawne, jest bezpieczny w trakcie użytkowania, a przy tym nie musisz naciągać osobistego lub firmowego budżetu, aby go kupić. Nasza cena ekogroszku bez wątpienia Ci się spodoba.

Najlepszy ekogroszek w Międzyzdrojach

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Jeżeli chcesz wykorzystać możliwości ekogroszku workowanego w Międzyzdrojach, to dostępny w naszym asortymencie produkt na pewno spełni Twoje potrzeby. Nasza firma oferuje przede wszystkim nowoczesne materiały opałowe z węgla w różnych typach. Każde z nich charakteryzuje się korzystną ilością wytwarzanej energii, minimalną ilością popiołu wytwarzaną podczas spalania i zawartością ziaren, których średnica ma rozmiar od 5 do 25 mm. Węgiel ekogroszek naszej produkcji jest dopasowany do użytku w piecach klas od 3 do 5 oraz ecodesign. U nas możesz zakupić go w sporych, ekonomicznych opakowaniach o wadze 25 kg, w korzystnej cenie – zapewniamy opał na naprawdę atrakcyjnych zasadach. Niska cena ekogroszku dostępnego w SAM-BUD-ROL idzie w parze z wysoką jakością, dzięki czemu nie musisz wahać się między odpowiednimi wartościami parametrów a finansami.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Międzyzdroje)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • Świetny standard wykonania – jako producent ekogroszku workowanego możemy zagwarantować doskonałe standardy paliwa, o których możesz przeczytać na opakowaniach. Umieściliśmy na nich właściwości i składniki danego produktu.

  • Zachowanie porządku – obecny w naszym sklepie materiał jest przechowywany w polipropylenowych workach, które zapewniają czystość i wygodę magazynowania przy kotle bądź na zewnątrz.

  • Prostota porcjowania – paliwo sprzedajemy w workach o pojemności pozwalającej na bezproblemowe przeniesienie go do podajnika opału.

  • Sprawny transport – nasze materiały to nie tylko proste i komfortowe składowanie, ale też prosty, sprawny transport. Dzięki umieszczeniu ziaren w workach masz możliwość z łatwością przenieść je do samochodu dostawczego.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Międzyzdrojach
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Międzyzdroje

W celu spełnienia oczekiwań klientów, którzy potrzebują wysokiej klasy ekogroszku workowanego w Międzyzdrojach i okolicach, przyszykowaliśmy w naszej firmie różnorodną ofertę nowoczesnego paliwa węglowego. W aktualnym asortymencie znajdziesz takie warianty jak Power Max, Classic, Ecodesign i Comfort, które cechują się świetnymi parametrami, a przy tym niskimi cenami zakupu. Cena ekogroszku naszej produkcji jest jedną z najkorzystniejszych na rynku, a jednocześnie przy zakupie masz pewność, że wszelkie standardy produkcji zostały zachowane.

Oferowany węgiel ekogroszek spełnia wszelkie obowiązujące wymogi prawne, zdobył wymagane poświadczenia jakości oraz ma gwarancję producenta. To idealny dowód na to, że materiał opałowy w SAM-BUD-ROL wyróżnia się świetną jakością na tle innych produktów obecnych w Polsce. Dodatkowo możesz bezpiecznie stosować paliwo w większości pieców, nie obawiając się o defekty urządzenia grzewczego. Dzięki użytkowaniu oferowanego w naszym sklepie ekogroszku dostępnego w mieście Międzyzdroje zredukujesz rachunki za ogrzewanie budynku, przy tym zapewniając żądaną temperaturę w dowolnym pomieszczeniu.

W naszej firmie dbamy też o stan otoczenia. Właśnie dlatego węgiel ekogroszek jest efektywnym źródłem ciepła. Podczas spalania nie produkuje dymu i nadmiernej ilości toksycznych, szkodliwych dla środowiska chemikaliów. Przez to możesz korzystać z jego możliwości, jednocześnie nie zanieczyszczając powietrza. Jeżeli jesteś zainteresowany kupnem nowoczesnego ekogroszku, to zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem!

Ekogroszek Międzyzdroje - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek