Co nas wyróżnia na tle konkurencji:

  • najwyższa jakość oferowanych węgli,
  • najwyższa jakość obsługi klienta,
  • najwyższa jakość obsługi posprzedażowej,
  • przejrzysta, pro kliencka polityka cenowa.

Węgiel hurt – dołącz do naszej sieci dystrybucji

Skontaktuj się z nami za pomocą poniższego formularza.

Odpowiedź zwrotną otrzymasz w ciągu 24h.
Hurtowa sprzedaż węgla – dołącz do naszej sieci dystrybucji

Rynek detaliczny węgla opałowego bardzo dynamicznie zmienia się w ostatnich latach. Klienci poszukują węgli o coraz bardziej wyśrubowanych parametrach – wysokiej wartości opałowej, niskiej zawartości popiołu, wilgoci i siarki. Nikt przy tym nie chce przepłacać. Odpowiedzią na tą potrzebę rynkowa jest nasza oferta.

Jeżeli prowadzisz działalność gospodarczą, dysponujesz utwardzoną powierzchnią, wózkiem widłowym i samochodem z windą lub HDSem, możesz niewielkim kosztem zostać dystrybutorem naszych węgli workowanych i zaistnieć na tym ciekawym rynku. Jeżeli dysponujesz utwardzonym placem, ładowarką i małą wywrotką – polecamy ofertę węgli luzem. Zaopatrzymy Cię w towar i wiedzę, pomożemy z biznesplanem, zapewnimy całą gamę wysokiej jakości węgli w konkurencyjnej cenie, wesprzemy Cię reklamą w internecie, dostarczymy bannery reklamowe na płot Twojej posesji. Ponadto zagwarantujemy Ci wyłączność na nasze produkty na Twoim terenie. Jeżeli rozważasz współpracę na zasadzie hurtowych zakupów i dalszej dystrybucji węgla – koniecznie wypełnij formularz powyżej.

Węgiel mocny orzechWęgiel mocny orzech IIWęgiel Chrobry orzechWęgiel Chrobry orzech II

WĘGIEL prosto od producenta

Handlem węglem opałowym zajmujemy się od początku lat 90-tych. Zdobyte w tym czasie doświadczenie wynikające z setek tysięcy ton, które przeszły przez nasze ręce, w połączeniu z nieustannym dążeniem przez nas do poprawiania jakości produktów i usprawniania procesów produkcyjnych sprawiły, że staliśmy się niekwestionowanym liderem w produkcji wysokojakościowych węgli opałowych. Nasze marki to bezkonkurencyjny węgiel August II Mocny (min. 27MJ/kg, ok. 2% popoiołu) o najlepszych parametrach jakościowych na rynku i węgiel Bolesław Chrobry (min. 25MJ/kg, ok 4% popiołu) – o minimalnie niższych parametrach, za to w jeszcze bardziej atrakcyjnej cenie. Obydwa węgle oferujemy w sortymentach: kostka, orzech I, orzech, orzech II.

paleta węgla Chrobry orzech

O jakości naszych węgli opałowych niech świadczą chociażby liczne pozytywne opinie na ich temat na stronach naszego sklepu internetowego, facebooku, forach internetowych czy pozytywne referencje od kilkudziesięciu składów węgla będących naszymi odbiorcami na terenie całego kraju. SAM-BUD-ROL Sp. z o.o. Sp. K. jest Autoryzowanym Sprzedawcą Polskiej Grupy Górniczej i Węglokoksu Kraj. Ponadto w stałej ofercie mamy węgle opałowe Tauron Wydobycie.

logo August
logo Chrobry

Co nas wyróżnia na tle konkurencji?

  • najwyższa jakość oferowanych węgli,
  • najwyższa jakość obsługi klienta i wsparcie w trakcie sprzedaży,
  • najwyższa jakość obsługi posprzedażowej,
  • przejrzysta, pro kliencka polityka cenowa.

Oferujemy węgiel opałowy zarówno luzem jak i w workach polipropylenowych pod marką SAMBUDROL, jak również w workach bez nadruku (tzw. no name) lub też w workach z logo i danymi klienta. Poza stałą ofertą ekogroszków, dla klientów hurtowych jesteśmy w stanie stworzyć dowolną mieszanką o parametrach według życzenia klienta.

WĘGIEL OPAŁOWY – hurtowi odbiorcy finalni

Zużywasz na potrzeby grzewcze węgiel opałowy w dużych ilościach?

Masz dużą posiadłość, zarządzasz wspólnotą mieszkaniową, hotelem, ośrodkiem wczasowym, ośrodkiem użyteczności publicznej, obiektem sakralnym, zużywasz węgiel do ogrzewania magazynów lub hal produkcyjnych? Skontaktuj się z nami. Jeżeli mamy już na Twoim terenie lokalnego dystrybutora – skierujemy Cię do niego. W przeciwnym wypadku sami przygotujemy bardzo konkurencyjną ofertę na węgiel luzem lub workowany z dostawą do Twojej lokalizacji. Jeżeli chcesz otrzymać od nas ofertę – koniecznie wypełnij i wyślij formularz w górnej części strony.

ciężarówka SAM-BUD-ROL
ciężarówka SAM-BUD-ROL - 2

serwisant kotłów

Węgiel opałowy – Program Rekomendacyjny

Jesteś producentem, instalatorem lub serwisantem kotłów na węgiel, prowadzisz hurtownię instalacyjną?

Nie masz możliwości, zasobów lub czasu by zająć się dystrybucją węgla? Nie wszystko stracone. Z myślą o takich osobach stworzyliśmy nasz Program Rekomendacyjny.
Podpisujemy umowę o współpracy. W ramach programu, otrzymujesz od nas ulotki i naklejki na kotły z kodem rabatowym do naszego sklepu. Twoi klienci kupując węgiel w naszym sklepie korzystają z rabatu. Tobie nalicza się prowizja od transakcji klienta przez kolejne lata, a my zwiększamy sprzedaż. Mówi się, że ktoś musi stracić, by zyskać mógł ktoś inny, a w tej transakcji nie ma przegranych. Wchodzisz w to? Wypełnij formularz – niezwłocznie prześlemy Ci szczegółową propozycję.

Węgiel cena

Cena węgla jest zmienna i zależy od wielu czynników. Zwykle im lepsze parametry węgla (wyższa wartość opałowa, niższa zawartość wilgoci, popiołu i siarki), tym wyższa jego cena.

Cena węgla ulega także dużym fluktuacjom sezonowym w ciągu roku. Od strony podażowej cena węgla jest funkcją przede wszystkim wydobycia i importu węgla do kraju a także kosztów paliwa i energii. Tradycyjnie węgiel jest znacznie tańszy tuż po zakończeniu jednego sezonu grzewczego a przed rozpoczęciem kolejnego. Węgiel najtaniej kupisz w miesiącach marzec – maj – to właśnie w tym okresie zachęcamy naszych odbiorców hurtowych do zatowarowania się. Okres letni, to zwykle czas wzmożonych zakupów klientów detalicznych co powoduje pierwszy wzrost cen. Cena węgla jest tradycyjnie najwyższa w sezonie grzewczym – od września do lutego. Wtedy zakupy robią zapominalscy, i Ci którzy z różnych powodów nie mogli zgromadzić węgla w odpowiedniej ilości wcześniej.

symbol ceny