Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Chojna

Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów prywatnych i firmowych, którzy szukają wysokiej jakości ekogroszku w mieście Chojna, przygotowaliśmy w naszej firmie różnorodną ofertę innowacyjnych materiałów opałowych. Będą to na przykład rodzaj Classic, Ecodesign, Power Max czy Comfort, dzięki czemu z pewnością znajdziesz opał dopasowany do parametrów Twojego kotła. Wyróżniamy się zdobywanym przez 30 lat doświadczeniem w tym sektorze i długą listą darzących nas zaufaniem klientów. Dzięki temu mamy pewność, że znajdujący się w naszej ofercie ekogroszek workowany, który możesz zamówić w mieście Chojna, sprosta Twoim oczekiwaniom nie tylko w odniesieniu do jakości i doskonałych parametrów, ale też wyjątkowo niskiej ceny.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Chojna

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Myśląc o klientach o najwyższych wymaganiach, którzy pragną postawić na komfortowe i ekonomiczne sposoby dostarczania ciepła do domu jednorodzinnego, placówki firmy lub hali produkcyjnej, sprzedajemy w naszym sklepie ekogroszek workowany możliwy do zakupienia nie tylko w mieście Chojna, ale również w obrębie wielu innych miejscowości w całym kraju. Będąc wytwórcą innowacyjnego materiału opałowego, upewniliśmy się, że parametry techniczne spełniają wszystkie wymagania w kwestii procesów spalania oraz wyróżniają się w porównaniu do innych dostępnych na rynku odpowiedników.

Dostępny w naszym sklepie ekogroszek nadaje się do wykorzystania w piecach dowolnej wielkości. Do jego najważniejszych atutów możemy zaliczyć wsparcie dla utrzymania higieny w kotle, niewymagający ingerencji mechanizm dostarczania ciepła i zagwarantowanie żądanej temperatury w dowolnym miejscu w budynku. Dodatkowo, jako doświadczony wytwórca i wieloletni dystrybutor paliw grzewczych zadbaliśmy o to, aby cena ekogroszku była jedną z najbardziej atrakcyjnych w całym kraju bez jednoczesnego obniżania standardów.

Najlepszy ekogroszek w Chojnie

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Prezentowany w naszym sklepie ekogroszek workowany, który możesz nabyć w mieście Chojna i okolicach, to znakomity wybór dla wszystkich, nawet tych szczególnie wymagających klientów. Będąc specjalistami od nowoczesnego opału węglowego, przypilnowaliśmy, aby opał charakteryzował się wysoką ilością wytwarzanego ciepła i niedużą ilością pozostałości po spalaniu. Wszystkie elementy naszego asortymentu sprawdzą się w użytku w piecach ecodesign oraz dowolnej z trzech aktualnie stosowanych klas emisji. To nie wszystko – ekogroszek opałowy jest paliwem opłacalnym, wydajnym, a różnorodność obecnych rodzajów sprawia, że z łatwością znajdziesz optymalny opał dla siebie. Aby usprawnić przewóz i magazynowanie, wszystkie produkty są umieszczane w workach o wadze 25 kilogramów. W środku znajdują się ziarna o średnicy wynoszącej od 5 do 25 milimetrów. Warto również podkreślić, że cena ekogroszku u nas jest jedną z najkorzystniejszych na rynku.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Chojna)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 2,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 4,00 - 9,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 27,50 - 29,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 3,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,70%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,50 - 27,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 4,00 - 7,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 26,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 5,00 - 9,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 10 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • umożliwia proste, higieniczne składowanie – utrzymanie porządku w okolicy kotła lub na podwórku jest możliwe dzięki trzymaniu materiału w wytrzymałych polipropylenowych opakowaniach,

  • jest najlepszej jakości – potwierdzeniem standardu sprzedawanego przez nasz sklep ekogroszku jest jego nienaganny skład i parametry, o których szczegółowe dane umieściliśmy na workach,

  • są wygodne w przewożeniu – ekogroszek w polipropylenowych workach jest łatwy i wygodny w przewożeniu, a przełożenie go do auta dostawczego, a następnie do pomieszczenia z kotłem bądź na podwórko nie sprawia żadnego problemu,

  • zapewnia komfort użytkowania i łatwość dawkowania – podczas przygotowywania produktów upewniamy się, że w opakowaniach znajdziesz precyzyjnie odmierzoną wagę ekogroszku, która zmieści się w zbiorniku opału.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Chojnie
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Chojna

Jeżeli planujesz postawić na ekogroszek workowany w Chojnie i pobliskich miejscowościach, to gorąco proponujemy zaznajomienie się z detalami oferty naszego sklepu i złożenie zamówienia. W SAM-BUD-ROL oferujemy nowoczesne paliwa węglowe, które można też nabyć w licznych pozostałych miejscowościach na obszarze całego kraju. Wskutek zamknięcia opału w trwałych workach jego transport i przechowywanie są łatwe oraz całkowicie bezproblemowe.

Węgiel ekogroszek produkowany w SAM-BUD-ROL to połączenie wysokiej jakości i perfekcyjnych parametrów z opłacalną ceną zakupu. Dążymy do tego, aby efektywne energetycznie źródła opału były łatwo dostępne dla wszystkich klientów, ze względu na co już dawno rozpoczęliśmy wytwarzanie opału zgodnego ze wszystkimi najważniejszymi regulacjami i mającego niezbędne certyfikaty jakości, który możesz kupić bez nadwyrężania rodzinnego bądź biznesowego budżetu. Cena ekogroszku w naszym sklepie niewątpliwie jest jedną z najbardziej konkurencyjnych na rynku.

To nie koniec korzyści! Ekogroszek dostępny w Chojnie może być używany do dostarczania ciepła do budynków o różnej wielkości i jest odpowiedni do większości kotłów. Materiał nie powoduje powstawania dużej zawartości szkodliwych związków chemicznych i popiołu w procesie spalania, jednocześnie gwarantując utrzymanie odpowiedniej temperatury w każdym budynku. A to wszystko w połączeniu z dbałością o obniżenie szkodliwości dla środowiska – ekogroszek spalany we współczesnych urządzeniach grzewczych emituje znacznie mniej pyłów do atmosfery niż węgiel spalany w tradycyjnych kotłach zasypowych.

Ekogroszek Chojna - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek