Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Darłowo

Jesteś zainteresowany kupnem ekogroszku workowanego w Darłowie? Świetnie się składa – zachęcamy do zagłębienia się w szczegóły naszego asortymentu! Nasza firma od 1989 roku operuje w rynku opału, podczas których udało nam się zdobyć nie tylko bezcenne doświadczenie, lecz również szacunek klientów. Z tego powodu podjęliśmy decyzję, by podjąć własną produkcję najnowocześniejszego materiału opałowego, cechującego się efektywnością energetyczną, wysokim standardem wykonania i korzystną proporcją ceny do jakości. Nasz ekogroszek oferowany w mieście Darłowo poleca się do dowolnych rodzajów kotłów, przy czym różnorodność sprzedawanych produktów zapewnia, że z łatwością znajdziesz opał dopasowany do Twoich wymagań i potrzeb oraz rodzaju urządzenia grzewczego.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Darłowo

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Ekogroszek, który sprzedajemy w mieście Darłowo i pobliskich miejscowościach, to innowacyjne paliwo węglowe dedykowane najbardziej wymagającym klientom. W szczególności zalecamy jego zakup tym, którzy szukają wydajnego, ekonomicznego oraz komfortowego materiału do ogrzewania budynku mieszkalnego, biura czy każdego budynku o innym charakterze. Staramy się, aby oferowany węgiel ekogroszek generował dużo ciepła i umożliwiał utrzymanie w budynku optymalnej temperatury.

Dodatkowo dostępne w naszej ofercie produkty nadają się do wykorzystania w piecach o praktycznie dowolnej wielkości, z kolei ich najistotniejszą zaletą jest świetna jakość i korzystne szczegóły specyfikacji, które gwarantujemy jako producent. Ekogroszek spełnia wszelkie normy jakościowe, jest bezpieczny w czasie ogrzewania, a do tego nie musisz naciągać osobistego czy firmowego portfela, aby go zakupić. Cena ekogroszku w w naszym sklepie na 100% okaże się atrakcyjna.

Najlepszy ekogroszek w Darłowie

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Jeżeli chcesz wykorzystać potencjał ekogroszku workowanego dostępnego w mieście Darłowo, to sprzedawany w naszym sklepie produkt zdecydowanie sprosta Twoim wymaganiom. W SAM-BUD-ROL oferujemy przede wszystkim innowacyjne paliwo węglowe w czterech typach. Wszystkie z nich charakteryzują się świetną ilością ciepła dostarczanego przy spalaniu, niewielką zawartością popiołu wytwarzaną podczas spalania i obecnością ziaren, których średnica ma rozmiar od 5 do 25 mm. Węgiel ekogroszek naszej produkcji jest dopasowany do użytku w piecach klas od 3 do 5 oraz ecodesign. W naszym sklepie masz możliwość nabyć paliwo w dużych, ekonomicznych workach o wadze 25 kg, nie przepłacając – zapewniamy materiały opałowe na wyjątkowo atrakcyjnych warunkach kupna. Niska cena ekogroszku dostępnego w nasze przedsiębiorstwo idzie w parze z wysoką jakością, przez co nie musisz iść na kompromis pomiędzy bardzo dobrymi wartościami parametrów a finansami.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Darłowo)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • Doskonały standard produkcji – jako wytwórca ekogroszku możemy zapewnić doskonałe standardy opału, o których możesz przeczytać na opakowaniach. Zaprezentowaliśmy na nich kluczowe cechy i składniki danego wariantu.

  • Utrzymanie porządku – obecny w naszym asortymencie opał jest dostarczany w polipropylenowych workach, które zapewniają czystość i wygodę składowania w kotłowni bądź na zewnątrz.

  • Prostota dawkowania – opał oferujemy w workach o wadze, która umożliwia sprawne zmieszczenie go w zbiorniku na opał.

  • Bezproblemowy transport – nasze paliwo to nie tylko bezproblemowe i wygodne magazynowanie, lecz też bezproblemowy, szybki transport. Dzięki umieszczeniu materiałów w workach możesz wygodnie przenieść je do auta lub domu.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Darłowie
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Darłowo

W celu spełnienia wymagań klientów, którzy chcą skorzystać z dobrego ekogroszku workowanego w mieście Darłowo i okolicach, przygotowaliśmy w naszym sklepie bogatą ofertę nowoczesnego opału. W naszym sklepie znajdziesz rozwiązania takie jak Power Max, Classic, Ecodesign czy Comfort, które odznaczają się doskonałymi parametrami oraz atrakcyjnymi kosztami. Cena ekogroszku wytwarzanego przez SAM-BUD-ROL jest jedną z najkorzystniejszych na rynku, przy czym wszelkie standardy stoją na odpowiednim poziomie.

Sprzedawany węgiel ekogroszek jest spójny ze wszelkimi obowiązującymi wymaganiami prawnymi, zdobył wymagane atesty jakości oraz jest objęty gwarancją producenta. To najlepsze potwierdzenie, że materiał opałowy w naszym sklepie odznacza się świetną jakością w stosunku do konkurencyjnych pozycji dostępnych na rynku. Co więcej, możesz bez wahania używać paliwo w większości pieców, nie obawiając się o niesprawność urządzenia grzewczego. Dzięki wykorzystaniu naszego ekogroszku sprzedawanego w Darłowie zmniejszysz rachunki za ogrzewanie budynku, przy tym zapewniając żądaną temperaturę w całym wnętrzu.

Zdajemy sobie sprawę, jak ważna jest natura – dbamy także o stan otoczenia. Z tego względu węgiel ekogroszek jest polecany jako efektywne źródło ciepła. W trakcie spalania nie produkuje dymu i nadmiernej ilości toksycznych, groźnych dla środowiska chemikaliów. Przez to możesz cieszyć się jego wydajnością, jednocześnie przyczyniając się do zmniejszenia zanieczyszczeń powietrza. Jeśli interesuje Cię skorzystanie z wydajnego ekogroszku, to zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Ekogroszek Darłowo - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek