Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Barwice

Odpowiadając na potrzeby klientów indywidualnych i przedsiębiorców, którzy szukają wysokiej jakości ekogroszku w mieście Barwice, opracowaliśmy w naszym sklepie szeroką ofertę innowacyjnych materiałów opałowych. Można wśród nich znaleźć między innymi typ Classic, Ecodesign, Power Max czy Comfort, dzięki czemu szybko i sprawnie znajdziesz produkt dopasowany do parametrów swojego urządzenia grzewczego. Możemy pochwalić się wieloletnim doświadczeniem na rynku i obszerną listą usatysfakcjonowanych klientów. W efekcie możemy zagwarantować, że obecny w naszym asortymencie ekogroszek workowany, który można nabyć w Barwicach, sprosta Twoim wymaganiom nie tylko w odniesieniu do standardu produkcji i doskonałych szczegółów technicznych, ale także atrakcyjnej ceny.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Barwice

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Z myślą o klientach o najwyższych wymaganiach, którzy pragną zapewnić sobie rozsądne i ekonomiczne sposoby dostarczania ciepła do domu, biura czy magazynu, proponujemy w SAM-BUD-ROL ekogroszek workowany możliwy do zakupienia nie tylko w mieście Barwice, ale również na terenie wielu innych miejscowości w całej Polsce. Jako doświadczony producent innowacyjnego paliwa węglowego, upewniliśmy się, że elementy jego specyfikacji zgadzają się ze wszystkimi normami procesów spalania oraz odznaczają się znakomitym standardem na tle innych obecnych na rynku odpowiedników.

Nasz ekogroszek workowany jest odpowiedni do wykorzystania w urządzeniach grzewczych różnych gabarytach. Do jego najważniejszych atutów możemy zaliczyć wsparcie dla utrzymania porządku w urządzeniu grzewczym, automatyczny mechanizm dostarczania ciepła i zagwarantowanie żądanej temperatury w każdym miejscu w budynku. Ponadto, jako producent i wieloletni dystrybutor opału bez przerwy dbamy, aby cena ekogroszku należała do jednych z najkorzystniejszych nad Wisłą z utrzymaniem wysokich standardów.

Najlepszy ekogroszek w Barwicach

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Prezentowany w naszym asortymencie ekogroszek workowany, który zamówisz w Barwicach i okolicach, to znakomity wybór nawet dla osób o wyjątkowo wysokich oczekiwaniach. Będąc specjalistami od nowoczesnego opału z węgla, zadbaliśmy o to, aby produkt charakteryzował się wysoką wartością opałową i niewielką zawartością pozostałości. Wszystkie produkty z naszej oferty mogą być używane w piecach ecodesign oraz dowolnej z trzech aktualnie stosowanych klas emisji. To nie wszystko – ekogroszek jest produktem ekonomicznym, efektywnym, a bogaty wybór oferowanych produktów sprawia, że z łatwością znajdziesz optymalny materiał dla siebie. W celu usprawnienia przewozu i przechowywania materiały są umieszczane w opakowaniach o pojemności 25 kg. Wewnątrz znajdziesz ziarna, których średnica wynosi od 5 do 25 mm. Nie możemy również zapomnieć, że cena ekogroszku w SAM-BUD-ROL należy do jednych z najbardziej atrakcyjnych na rynku.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Barwice)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • ułatwia komfortowe, schludne magazynowanie – zachowanie ładu w kotłowni lub na podwórku jest prostsze dzięki przechowaniu ekogroszku w wytrzymałych polipropylenowych opakowaniach,

  • jest najlepszej jakości – dowodem odpowiedniego standardu sprzedawanego przez nas ekogroszku jest jego znakomity skład i właściwości, o których szczegółowe informacje znajdują się na opakowaniach,

  • są bezproblemowe w przewożeniu – ekogroszek w workach jest łatwy i komfortowy w przewożeniu, a przeniesienie go do auta dostawczego, a później do magazynu lub na posesję nie powoduje żadnego kłopotu,

  • gwarantuje wygodę użytkowania i łatwość porcjowania – na etapie pakowania upewniamy się, że w workach znajdziesz precyzyjnie odliczoną objętość ekogroszku, idealnie dostosowaną do zbiornika na opał.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Barwicach
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Barwice

Jeśli chcesz postawić na ekogroszek workowany w mieście Barwice i pobliskich miejscowościach, to gorąco proponujemy zaznajomienie się ze szczegółami oferty naszego sklepu i zamówienia odpowiedniego produktu. W naszej firmie zapewniamy nowoczesne produkty węglowe, które możesz też zamówić w różnych pozostałych regionach na obszarze całego kraju. Dzięki zamknięciu produktu w trwałych opakowaniach jego przewóz i magazynowanie są komfortowe oraz zupełnie bezproblemowe.

Ekogroszek opałowy naszej produkcji to powiązanie świetnej jakości i idealnych parametrów technicznych z atrakcyjną kwotą zakupu. Chcemy, aby efektywne paliwo było bez problemu dostępne dla każdego klienta, wobec czego już dawno rozpoczęliśmy dostarczanie opału zgodnego ze wszelkimi najistotniejszymi normami i dysponującego poważanymi potwierdzeniami jakości, który możesz kupić bez obciążania prywatnego bądź biznesowego portfela. Cena ekogroszku SAM-BUD-ROL z pewnością jest jedną z najbardziej konkurencyjnych nad Wisłą.

To jeszcze nie wszystko! Ekogroszek sprzedawany w Barwicach jest przeznaczony do dostarczania ciepła do budynków o różnych gabarytach i jest zgodny z większością pieców. Materiał nie produkuje dużej proporcji tlenków siarki ani popiołu na etapie spalania, jednocześnie zapewniając utrzymanie odpowiedniej temperatury w każdym wnętrzu. Wszystko to w połączeniu z dbałością o obniżenie szkodliwości dla środowiska – ekogroszek spalany we współczesnych urządzeniach grzewczych emituje znacznie mniej pyłów do atmosfery niż węgiel spalany w tradycyjnych kotłach zasypowych.

Ekogroszek Barwice - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek