Ekogroszek workowany Moryń

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów prywatnych i biznesowych, którzy chcą skorzystać z wydajnego ekogroszku w mieście Moryń, przygotowaliśmy w SAM-BUD-ROL szeroką ofertę ekonomicznych rozwiązań do ogrzewania. Będą to na przykład typ Classic, Ecodesign, Power Max czy Comfort, dzięki czemu szybko i sprawnie kupisz materiał dostosowany do specyfikacji swojego urządzenia grzewczego. Wyróżniamy się wieloletnim doświadczeniem na rynku i obszerną listą usatysfakcjonowanych klientów. Ze względu na te kluczowe informacje mamy pewność, że znajdujący się w naszym sklepie ekogroszek workowany, który można zakupić w mieście Moryń, spełni Twoje wymagania nie tylko w odniesieniu do standardu produkcji i znakomitych parametrów, ale również korzystnej ceny.

Zobacz film
Ekogroszek workowany Moryń

EKOGROSZEK dla wymagających

Myśląc o szczególnie wymagających klientach, którzy planują zadbać o rozsądne i opłacalne ogrzewanie domu jednorodzinnego, firmy bądź hali produkcyjnej, przygotowaliśmy w naszym sklepie ekogroszek workowany możliwy do zamówienia nie tylko w Moryniu, ale również w wielu innych miejscowościach w całym kraju. Będąc producentem najnowocześniejszego opału, możemy mieć pewność, że parametry techniczne spełniają wszystkie wymagania w kwestii jakości węgla oraz wyróżniają się w porównaniu do innych dostępnych na rynku propozycji.

Nasz ekogroszek sprawdzi się w urządzeniach grzewczych różnych rozmiarach. Do jego największych zalet zalicza się między innymi łatwość zachowania higieny w urządzeniu grzewczym, automatyczny proces ogrzewania, a także zagwarantowanie optymalnej temperatury w dowolnym wnętrzu. Dodatkowo, jako doświadczony wytwórca i funkcjonujący w tym sektorze od lat dystrybutor paliw grzewczych bez przerwy pilnujemy, aby cena ekogroszku była jedną z najbardziej atrakcyjnych na rynku z utrzymaniem odpowiednich parametrów produkcji.

Najlepszy ekogroszek w Moryniu

EKOGROSZEK - parametry jakościowe

Dostępny w naszej ofercie ekogroszek workowany, który zamówisz w mieście Moryń i okolicach, to znakomity wybór nawet dla osób o szczególnie wysokich wymaganiach. Jako wytwórca innowacyjnego opału z węgla, przypilnowaliśmy, aby produkt odznaczał się wysoką wartością opałową i niewielką ilością pozostałości po spalaniu. Wszystkie produkty z naszego asortymentu mogą być używane w piecach ecodesign oraz klasy 3, 4 i 5. Dodatkowo ekogroszek workowany jest materiałem opłacalnym, efektywnym, a szeroki wybór oferowanych rodzajów powoduje, że z łatwością kupisz odpowiedni materiał dostosowany do Twoich potrzeb. Aby ułatwić przewóz i przechowywanie, materiały są umieszczane w opakowaniach o pojemności 25 kg. Wewnątrz znajdują się ziarna o średnicy wynoszącej od 5 do 25 mm. Nie możemy również zapomnieć, że cena ekogroszku w naszym sklepie jest jedną z najlepszych nad Wisłą.

Ekogroszek (specjalna oferta dla lokalizacji Moryń)

Poniżej oferta ekogroszku workowanego od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Ekogroszek ECODESIGN

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 2,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 4,00 - 9,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Ekogroszek POWER MAX

Producent marka własna
Wartość opałowa 27,50 - 29,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 3,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,70%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek workowany Classic

Ekogroszek Classic

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,50 - 27,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 4,00 - 7,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Ekogroszek COMFORT

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 26,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 5,00 - 9,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 10 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • umożliwia komfortowe, czyste magazynowanie – utrzymanie porządku w kotłowni lub na zewnątrz budynku jest prostsze dzięki zamknięciu opału w wytrzymałych polipropylenowych opakowaniach,

  • jest najlepszej jakości – potwierdzeniem standardu naszego ekogroszku jest jego doskonały skład i parametry, o których dokładne dane znajdują się na workach,

  • są łatwe w przewozie – ekogroszek workowany jest prosty i komfortowy w transporcie, a przeniesienie go do auta dostawczego, a potem do kotłowni bądź na posesję nie powoduje żadnego kłopotu,

  • gwarantuje wygodę użytkowania i łatwość porcjowania – w naszej firmie staramy się zagwarantować, że w opakowaniach umieściliśmy bezbłędnie zmierzoną wagę ekogroszku, idealnie dostosowaną do zbiornika opału.

Ekogroszek workowany w Moryniu
Tani ekogroszek workowany

Ekogroszek workowany Moryń

Jeśli pragniesz skorzystać z materiałów takich jak ekogroszek workowany w mieście Moryń i okolicach, to gorąco proponujemy zaznajomienie się ze szczegółami naszego asortymentu i złożenie zamówienia. W naszym sklepie sprzedajemy innowacyjne paliwo węglowe, które można też nabyć w licznych innych miejscach na terenie całego kraju. Przez zamknięcie materiału w trwałych opakowaniach jego przewóz i składowanie są proste oraz całkowicie bezproblemowe.

Ekogroszek opałowy produkowany w SAM-BUD-ROL to powiązanie świetnej klasy rozwiązań i znakomitych parametrów technicznych z opłacalną ceną zakupu. Pragniemy, aby efektywne paliwo było łatwo dostępne dla wszystkich klientów, wobec czego zdecydowaliśmy się na wytwarzanie opału zgodnego ze wszelkimi najistotniejszymi przepisami i dysponującego niezbędnymi poświadczeniami jakości, który można zakupić bez obciążania rodzinnego bądź firmowego budżetu. Cena ekogroszku naszej firmy z pewnością jest jedną z najkorzystniejszych w kraju.

To nie koniec korzyści! Ekogroszek dostępny w mieście Moryń jest przeznaczony do ogrzewania budynków o różnych gabarytach i jest odpowiedni do większości kotłów. Opał nie powoduje powstawania dużej proporcji szkodliwych związków chemicznych ani popiołu na etapie spalania, jednocześnie zapewniając zachowanie odpowiedniej temperatury w każdym wnętrzu. Wszystko to w parze z dbaniem o obniżenie szkodliwości dla środowiska – ekogroszek w nowoczesnym kotle wytwarza minimalnej ilości dymu i trujących związków.

Ekogroszek Moryń - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek