Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Płoty

Odpowiadając na oczekiwania klientów prywatnych i firmowych, którzy poszukują wysokiej jakości ekogroszku w mieście Płoty, opracowaliśmy w naszym sklepie bogatą ofertę innowacyjnych materiałów opałowych. Będą to na przykład wersja Classic, Ecodesign, Power Max czy Comfort, przez co bez problemu wybierzesz produkt dopasowany do możliwości posiadanego kotła. Możemy poszczycić się zdobywanym przez 30 lat doświadczeniem w tym sektorze i niezwykle długą listą darzących nas zaufaniem klientów. W efekcie możemy zapewnić, że obecny w naszej ofercie ekogroszek workowany, który można nabyć w Płotach, spełni Twoje oczekiwania nie tylko pod kątem standardu produkcji i świetnych szczegółów technicznych, ale także wyjątkowo niskiej ceny.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Płoty

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Z myślą o najbardziej wymagających klientach, którzy pragną zapewnić sobie wydajne i ekonomiczne ogrzewanie domu jednorodzinnego, firmy bądź budynku o innym przeznaczeniu, przygotowaliśmy w naszym sklepie ekogroszek workowany możliwy do zamówienia nie tylko w Płotach, lecz też na terenie wielu innych miast w całej Polsce. Jako doświadczony producent innowacyjnego paliwa węglowego, możemy mieć pewność, że elementy jego specyfikacji są zgodne ze wszystkimi normami węgla oraz odznaczają się świetnym standardem na tle konkurencyjnych propozycji.

Dostępny w naszym sklepie węgiel ekogroszek jest odpowiedni do spalania w piecach dowolnych gabarytach. Do jego największych atutów zalicza się między innymi możliwość zachowania porządku w piecu, zautomatyzowany proces dostarczania ciepła, a także utrzymanie optymalnej temperatury w dowolnym pomieszczeniu. Dodatkowo, jako producent i wieloletni dystrybutor materiałów opałowych cały czas dbamy, aby cena ekogroszku była jedną z najlepszych na rynku bez jednoczesnego obniżania standardów.

Najlepszy ekogroszek w Płotach

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Prezentowany w naszym asortymencie ekogroszek workowany, który możesz nabyć w Płotach i okolicach, to świetna pozycja nawet dla osób o wyjątkowo wysokich wymaganiach. Będąc specjalistami od innowacyjnego opału węglowego, zadbaliśmy o to, aby opał charakteryzował się korzystną wartością opałową i niedużą ilością popiołu. Wszystkie części naszego asortymentu nadają się do użytku w piecach ecodesign oraz dowolnej z trzech aktualnie stosowanych klas emisji. Co więcej, ekogroszek jest paliwem korzystnym cenowo, wydajnym, a różnorodność oferowanych wariantów powoduje, że bez problemu znajdziesz odpowiedni opał dostosowany do Twoich potrzeb. Aby usprawnić przewóz i składowanie, materiały są umieszczane w workach o pojemności 25 kg. Wewnątrz znajdziesz ziarna, których średnica wynosi od 5 do 25 milimetrów. Warto również podkreślić, że cena ekogroszku w naszym sklepie należy do jednych z najlepszych nad Wisłą.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Płoty)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • ułatwia proste, higieniczne magazynowanie – utrzymanie porządku w pobliżu kotła lub na podwórku jest możliwe dzięki przechowaniu ekogroszku w trwałych polipropylenowych opakowaniach,

  • oferuje doskonałą jakość – dowodem odpowiedniego standardu sprzedawanego przez nasz sklep ekogroszku jest jego doskonały skład i parametry, o których szczegółowe dane znajdują się na workach,

  • są wygodne w przewożeniu – ekogroszek w polipropylenowych workach jest łatwy i szybki w przewożeniu, a przełożenie go do samochodu dostawczego, a potem do pomieszczenia z kotłem bądź na działkę nie powoduje żadnego problemu,

  • gwarantuje wygodę oraz łatwość porcjowania – podczas przygotowywania produktów staramy się zagwarantować, że w opakowaniach znajdziesz bezbłędnie zmierzoną masę ekogroszku, idealnie dostosowaną do zbiornika na opał.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Płotach
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Płoty

Jeżeli pragniesz zamówić ekogroszek workowany w mieście Płoty i okolicach, to gorąco proponujemy zaznajomienie się z detalami naszej oferty i zamówienia wysokiej klasy materiału. Jako eksperci od materiałów opałowych zapewniamy nowoczesne paliwa węglowe, które możesz także zamówić w wielu pozostałych miastach na terenie Polski. Przez zamknięcie materiału w solidnych workach jego transport i przechowywanie są łatwe oraz pozbawione jakichkolwiek problemów.

Ekogroszek dostępny w SAM-BUD-ROL to połączenie wysokiej jakości i idealnych parametrów technicznych z atrakcyjną ceną zakupu. Chcemy, aby efektywne paliwo było bez problemu dostępne dla każdej osoby, dlatego już dawno rozpoczęliśmy dostarczanie materiału opałowego spełniającego wszystkie obowiązujące przepisy i mającego poważane potwierdzenia jakości, który można zakupić bez obciążania rodzinnego czy firmowego portfela. Cena ekogroszku SAM-BUD-ROL z pewnością jest jedną z najkorzystniejszych na rynku.

To nie wszystko! Ekogroszek dostępny w Płotach może być używany do dostarczania ciepła do budynków mieszkalnych i przemysłowych o różnych rozmiarach i jest odpowiedni do większości kotłów. Opał nie wytwarza dużej proporcji szkodliwych związków chemicznych ani pozostałości podczas spalania, jednocześnie zapewniając zachowanie żądanej temperatury w każdym budynku. Wszystko to w parze z dbaniem o obniżenie szkodliwości dla środowiska – ekogroszek spalany we współczesnych urządzeniach grzewczych emituje znacznie mniej pyłów do atmosfery niż węgiel spalany w tradycyjnych kotłach zasypowych.

Ekogroszek Płoty - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek