Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Łobez

Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów prywatnych i przedsiębiorców, którzy poszukują efektywnego ekogroszku w mieście Łobez, przygotowaliśmy w naszym sklepie szeroką ofertę innowacyjnych paliw węglowych. Będą to na przykład wariant Classic, Ecodesign, Power Max czy Comfort, dzięki czemu z pewnością wybierzesz materiał dostosowany do parametrów aktualnie wykorzystywanego kotła. Możemy pochwalić się ponad 30-letnim doświadczeniem w tym sektorze i obszerną listą zadowolonych klientów. W efekcie możemy zagwarantować, że dostępny w naszej ofercie ekogroszek workowany, który można zamówić w mieście Łobez, sprosta Twoim potrzebom nie tylko pod względem jakości i doskonałych parametrów technicznych, lecz też korzystnej ceny.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Łobez

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Z myślą o wyjątkowo wymagających klientach, którzy pragną zadbać o wydajne i ekonomiczne sposoby ogrzewania domu jednorodzinnego, biura bądź magazynu, proponujemy w SAM-BUD-ROL ekogroszek workowany dostępny nie tylko w Łobzie, ale też w wielu innych miastach w kraju. Będąc doświadczonym producentem nowoczesnego opału, możemy mieć pewność, że parametry techniczne spełniają wszystkie wymagania w kwestii procesów spalania oraz odznaczają się znakomitą klasą w stosunku do innych dostępnych na rynku rozwiązań.

Dostępny w naszym asortymencie ekogroszek nadaje się do spalania w piecach dowolnych rozmiarach. Do jego najistotniejszych zalet możemy zaliczyć łatwość zachowania czystości w urządzeniu grzewczym, automatyczny mechanizm spalania i utrzymanie żądanej temperatury w każdym miejscu w budynku. Co więcej, jako doświadczony producent i wieloletni dystrybutor paliw grzewczych bez przerwy dbamy, aby cena ekogroszku należała do jednych z najkorzystniejszych w całym kraju bez jednoczesnego obniżania parametrów produkcji.

Najlepszy ekogroszek w Łobzie

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Dostępny w naszej ofercie ekogroszek workowany, który zamówisz w Łobzie i okolicach, to doskonały wybór nawet dla osób o szczególnie wysokich wymaganiach. Jako wytwórca innowacyjnego opału z węgla, zadbaliśmy o to, aby opał wyróżniał się wysoką wartością opałową i niedużą ilością popiołu. Wszystkie części naszej oferty mogą być używane w kotłach ecodesign oraz dowolnej z trzech aktualnie stosowanych klas emisji. Co więcej, ekogroszek jest paliwem korzystnym cenowo, wydajnym, a różnorodność proponowanych wariantów gwarantuje, że bez problemu wybierzesz najlepszy materiał dla siebie. Aby ułatwić transport i magazynowanie, wszystkie produkty są umieszczane w opakowaniach o masie 25 kilogramów. W środku możesz znaleźć ziarna, których średnica wynosi od 5 do 25 milimetrów. Warto również podkreślić, że cena ekogroszku w naszym sklepie jest jedną z najkorzystniejszych nad Wisłą.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Łobez)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • umożliwia wygodne, czyste składowanie – utrzymanie porządku w pobliżu pieca lub na podwórku jest możliwe dzięki przechowaniu ekogroszku w wytrzymałych polipropylenowych workach,

  • jest najwyższej jakości – dowodem świetnego standardu naszego ekogroszku jest jego doskonały skład i obecność zawsze aktualnych badań, potwierdzających parametry, o których szczegółowe informacje umieszczono na workach,

  • są bezproblemowe w przewozie – ekogroszek workowany jest łatwy i wygodny w transporcie, a przeniesienie go do pojazdu dostawczego, a następnie do kotłowni lub na podwórko nie sprawia żadnego kłopotu,

  • zapewnia komfort użytkowania i łatwość dawkowania – na etapie pakowania staramy się zapewnić, że w workach umieściliśmy precyzyjnie zmierzoną zawartość ekogroszku, idealnie dostosowaną do zbiornika opału.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Łobzie
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Łobez

Jeżeli planujesz zamówić ekogroszek workowany w mieście Łobez i pobliskich miejscowościach, to zapraszamy Cię do zaznajomienia się z detalami oferty naszego sklepu i zamówienia wysokiej klasy materiału. Jako eksperci od opału sprzedajemy innowacyjne paliwa węglowe, które można też kupić w wielu innych miejscach na terenie całego kraju. Przez zamknięcie materiału w solidnych workach jego przewóz i magazynowanie jest proste oraz pozbawione jakichkolwiek problemów.

Ekogroszek opałowy produkowany w SAM-BUD-ROL to powiązanie wysokiej jakości i perfekcyjnych parametrów z korzystną kwotą zakupu. Chcemy, aby wydajne paliwo było bez problemu dostępne dla każdego klienta, ze względu na co już dawno rozpoczęliśmy wytwarzanie opału zgodnego ze wszystkimi najistotniejszymi normami i dysponującego niezbędnymi atestami jakości, który można wykorzystać bez nadwyrężania rodzinnego bądź firmowego portfela. Cena ekogroszku naszej firmy od lat zalicza się do najkorzystniejszych nad Wisłą.

To nie koniec zalet! Ekogroszek oferowany w Łobzie może być wykorzystany do ogrzewania budynków mieszkalnych i przemysłowych o różnych rozmiarach i jest odpowiedni do większości urządzeń grzewczych. Opał nie wytwarza dużej proporcji tlenków siarki i pozostałości podczas spalania, jednocześnie umożliwiając utrzymanie optymalnej temperatury w każdym budynku. A to wszystko w parze z dbaniem o obniżenie szkodliwości dla środowiska – ekogroszek spalany we współczesnych urządzeniach grzewczych emituje znacznie mniej pyłów do atmosfery niż węgiel spalany w tradycyjnych kotłach zasypowych.

Ekogroszek Łobez - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek