Ekogroszek workowany Łobez

Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów prywatnych i przedsiębiorców, którzy poszukują efektywnego ekogroszku w mieście Łobez, przygotowaliśmy w naszym sklepie szeroką ofertę innowacyjnych paliw węglowych. Będą to na przykład wariant Classic, Ecodesign, Power Max czy Comfort, dzięki czemu z pewnością wybierzesz materiał dostosowany do parametrów aktualnie wykorzystywanego kotła. Możemy pochwalić się ponad 30-letnim doświadczeniem w tym sektorze i obszerną listą zadowolonych klientów. W efekcie możemy zagwarantować, że dostępny w naszej ofercie ekogroszek workowany, który można zamówić w mieście Łobez, sprosta Twoim potrzebom nie tylko pod względem jakości i doskonałych parametrów technicznych, lecz też korzystnej ceny.

Zobacz film
Ekogroszek workowany Łobez

EKOGROSZEK dla wymagających

Z myślą o wyjątkowo wymagających klientach, którzy pragną zadbać o wydajne i ekonomiczne sposoby ogrzewania domu jednorodzinnego, biura bądź magazynu, proponujemy w SAM-BUD-ROL ekogroszek workowany dostępny nie tylko w Łobzie, ale też w wielu innych miastach w kraju. Będąc doświadczonym producentem nowoczesnego opału, możemy mieć pewność, że parametry techniczne spełniają wszystkie wymagania w kwestii procesów spalania oraz odznaczają się znakomitą klasą w stosunku do innych dostępnych na rynku rozwiązań.

Dostępny w naszym asortymencie ekogroszek nadaje się do spalania w piecach dowolnych rozmiarach. Do jego najistotniejszych zalet możemy zaliczyć łatwość zachowania czystości w urządzeniu grzewczym, automatyczny mechanizm spalania i utrzymanie żądanej temperatury w każdym miejscu w budynku. Co więcej, jako doświadczony producent i wieloletni dystrybutor paliw grzewczych bez przerwy dbamy, aby cena ekogroszku należała do jednych z najkorzystniejszych w całym kraju bez jednoczesnego obniżania parametrów produkcji.

Najlepszy ekogroszek w Łobzie

EKOGROSZEK - parametry jakościowe

Dostępny w naszej ofercie ekogroszek workowany, który zamówisz w Łobzie i okolicach, to doskonały wybór nawet dla osób o szczególnie wysokich wymaganiach. Jako wytwórca innowacyjnego opału z węgla, zadbaliśmy o to, aby opał wyróżniał się wysoką wartością opałową i niedużą ilością popiołu. Wszystkie części naszej oferty mogą być używane w kotłach ecodesign oraz dowolnej z trzech aktualnie stosowanych klas emisji. Co więcej, ekogroszek jest paliwem korzystnym cenowo, wydajnym, a różnorodność proponowanych wariantów gwarantuje, że bez problemu wybierzesz najlepszy materiał dla siebie. Aby ułatwić transport i magazynowanie, wszystkie produkty są umieszczane w opakowaniach o masie 25 kilogramów. W środku możesz znaleźć ziarna, których średnica wynosi od 5 do 25 milimetrów. Warto również podkreślić, że cena ekogroszku w naszym sklepie jest jedną z najkorzystniejszych nad Wisłą.

Ekogroszek (specjalna oferta dla lokalizacji Łobez)

Poniżej oferta ekogroszku workowanego od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Ekogroszek ECODESIGN

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 2,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 4,00 - 9,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Ekogroszek POWER MAX

Producent marka własna
Wartość opałowa 27,50 - 29,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 3,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,70%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek workowany Classic

Ekogroszek Classic

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,50 - 27,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 4,00 - 7,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Ekogroszek COMFORT

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 26,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 5,00 - 9,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 10 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • umożliwia wygodne, czyste składowanie – utrzymanie porządku w pobliżu pieca lub na podwórku jest możliwe dzięki przechowaniu ekogroszku w wytrzymałych polipropylenowych workach,

  • jest najwyższej jakości – dowodem świetnego standardu naszego ekogroszku jest jego doskonały skład i obecność zawsze aktualnych badań, potwierdzających parametry, o których szczegółowe informacje umieszczono na workach,

  • są bezproblemowe w przewozie – ekogroszek workowany jest łatwy i wygodny w transporcie, a przeniesienie go do pojazdu dostawczego, a następnie do kotłowni lub na podwórko nie sprawia żadnego kłopotu,

  • zapewnia komfort użytkowania i łatwość dawkowania – na etapie pakowania staramy się zapewnić, że w workach umieściliśmy precyzyjnie zmierzoną zawartość ekogroszku, idealnie dostosowaną do zbiornika opału.

Ekogroszek workowany w Łobzie
Tani ekogroszek workowany

Ekogroszek workowany Łobez

Jeżeli planujesz zamówić ekogroszek workowany w mieście Łobez i pobliskich miejscowościach, to zapraszamy Cię do zaznajomienia się z detalami oferty naszego sklepu i zamówienia wysokiej klasy materiału. Jako eksperci od opału sprzedajemy innowacyjne paliwa węglowe, które można też kupić w wielu innych miejscach na terenie całego kraju. Przez zamknięcie materiału w solidnych workach jego przewóz i magazynowanie jest proste oraz pozbawione jakichkolwiek problemów.

Ekogroszek opałowy produkowany w SAM-BUD-ROL to powiązanie wysokiej jakości i perfekcyjnych parametrów z korzystną kwotą zakupu. Chcemy, aby wydajne paliwo było bez problemu dostępne dla każdego klienta, ze względu na co już dawno rozpoczęliśmy wytwarzanie opału zgodnego ze wszystkimi najistotniejszymi normami i dysponującego niezbędnymi atestami jakości, który można wykorzystać bez nadwyrężania rodzinnego bądź firmowego portfela. Cena ekogroszku naszej firmy od lat zalicza się do najkorzystniejszych nad Wisłą.

To nie koniec zalet! Ekogroszek oferowany w Łobzie może być wykorzystany do ogrzewania budynków mieszkalnych i przemysłowych o różnych rozmiarach i jest odpowiedni do większości urządzeń grzewczych. Opał nie wytwarza dużej proporcji tlenków siarki i pozostałości podczas spalania, jednocześnie umożliwiając utrzymanie optymalnej temperatury w każdym budynku. A to wszystko w parze z dbaniem o obniżenie szkodliwości dla środowiska – ekogroszek spalany we współczesnych urządzeniach grzewczych emituje znacznie mniej pyłów do atmosfery niż węgiel spalany w tradycyjnych kotłach zasypowych.

Ekogroszek Łobez - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek

- Sławomir -

Węgiel fajny suchy SUPER Transport chyba się poprawia w końcu do tego ciężaru używają paleciaków elektrycznych i dają sobie radę. Mogę pochwalić i pozdrowić ostatnich dwóch kurierów.