Ekogroszek workowany podlaskie

Chcesz kupić ekogroszek w woj. podlaskim? W takim razie serdecznie zapraszamy do zaznajomienia się z naszą ofertą, w której możesz znaleźć nowoczesne paliwo węglowe w najniższej cenie. W naszym przedsiębiorstwie od ponad trzech dekad świadczymy usługi w produkcji oraz sprzedaży najwyższej klasy opału, przez co udało nam się zapracować na kredyt zaufania wielu osób prywatnych i firm z całego kraju. Aktualnie znajdziesz u nas głównie ekogroszek workowany, sprzedawany nie tylko województwie podlaskim, ale także w całej Polsce. Dodatkowo, wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, oferujemy różnorodne odmiany nowoczesnych materiałów opałowych, których wysoka klasa współgra z przystępną ceną. Zapraszamy do przeanalizowania korzyści!

Zobacz film
Ekogroszek workowany podlaskie

Poznaj EKOGROSZEK SAM-BUD-ROL

Ekogroszek dostępny w SAM-BUD-ROL to niewątpliwie produkt skierowany do osób o szczególnych potrzebach, którzy szukają innowacyjnego i paliwa o obniżonej szkodliwości dla środowiska. Zawarte w naszym asortymencie produkty sprawdzą się w przypadku zaopatrywania w ciepło nie tylko domów prywatnych, ale także miejsc o innym charakterze – siedzib przedsiębiorstw, hal magazynowych oraz wielu podobnych miejsc. Bez obaw można stosować węgiel ekogroszek w różnej wielkości urządzeniach grzewczych, z pełną świadomością, że wytworzone ciepło zapewni prawidłową temperaturę we wszystkich pomieszczeniach.

To nie koniec zalet! W roli producenta możemy dostarczać efektywny i doskonałej jakości produkt w świetnej cenie – koszt naszego ekogroszku mieści się wśród jednych z najbardziej atrakcyjnych na rynku. Ze względu na ten fakt możesz nabyć sprawdzony, dobrze oceniany przez użytkowników i spełniający obowiązujące wymogi ekogroszek bez przeciążania osobistego albo należącego do firmy budżetu. Korzystając z dostępnego u nas paliwa zmniejszysz opłaty za ogrzewanie.

Najlepszy ekogroszek w województwie podlaskim

Dlaczego EKOGROSZEK SAM-BUD-ROL wyróżnia się spośród konkurencji?

Dostępny w ofercie SAM-BUD-ROL ekogroszek workowany wyróżnia się w szczególności sporą liczbą produkowanych kalorii ciepła i minimalną zawartością popiołu powstającą w przebiegu wykorzystania. Z dobrymi rezultatami można stosować go w kotłach klasy 3., 4. i 5. oraz sprzętach rodzaju ecodesign. Stawiając na proponowane paliwo ekogroszek, dostajesz paliwo z ziarnami, których średnica wynosi od 5 do 25 mm. Całość jest ładowana w trwałe, dogodne w przechowywaniu worki o pojemności 25 kg, które są jednocześnie proste w przewożeniu. W naszym sklepie możesz znaleźć wydajny opał w różnorodnych odmianach – Ecodesign, Power Max, Classic i Comfort, które różnią się pomiędzy poszczególnymi propozycjami wartością opałową, skłonnością do tworzenia spieków i zawartością siarki, popiołu oraz wilgoci. Jedno pozostaje bez zmian – zerowa lub niewielka spiekalność.

Ekogroszek

Poniżej oferta ekogroszku workowanego od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Ekogroszek ECODESIGN

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Ekogroszek POWER MAX

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek workowany Classic

Ekogroszek Classic

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Ekogroszek COMFORT

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • gwarancja wagi - ekogroszek odważany jest za pomocą legalizowanych, bardzo precyzyjnych wag,

  • gwarancja uziarnienia - profesjonalna linia technologiczna do przesiewania węgla gwarantuje odpowiednią granulację ekogroszku i brak podziarna (miału),

  • gwarancja jakości - opisanie worków danymi producenta i podanie parametrów ekogroszku gwarantuje jakość towaru. Opisany produkt deklarowanej jakości zawsze można zareklamować w przypadku uzasadnionego podejrzenia, że nie spełnia on oferowanych parametrów. Zaszywanie worków przez producenta uniemożliwia ingerencję osób trzecich w ich zwartość,

  • czyste składowanie - ekogroszek workowany zapewnia czystość na posesji i w kotłowni oraz pozawla na precyzyjne dozowanie paliwa do zasobnika.

Ekogroszek workowany w województwie podlaskim
Tani ekogroszek workowany

Polecamy Ci nasz EKOGROSZEK workowany. Podlaskie to Twoje województwo? W takim razie bez problemu go do Ciebie dostarczymy!

W SAM-BUD-ROL od dziesiątek lat zapewniamy naszym klientom najwyższej klasy paliwo, odpowiednie do domów, obiektów użytkowych czy placówek firm. Nasz bogaty wybór produktów, w którym znajdziesz między innymi ekogroszek workowany oferowany w woj. podlaskim, powstał szczególnie z myślą o klientach indywidualnych i firmowych szukających wydajnego, zgodnego z kotłami grzewczymi różnych kategorii innowacyjnego paliwa węglowego.

Zamówienie nowoczesnego materiału opałowego wprost od producenta to także doskonały sposób na poczynienie oszczędności. Cena ekogroszku dostępnego w naszej ofercie jest bardzo atrakcyjna, a do tego sam opał zalicza się do rozwiązań ekonomicznych. Rzecz jasna, gwarantujemy nie tylko przystępny koszt produktu, ale także świetną jakość i wydajność. Dzięki temu każdy ekogroszek współgra z obowiązującymi normami.

Ekogroszek - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek