Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Pyrzyce

Starając się sprostać oczekiwaniom klientów indywidualnych i firmowych, którzy potrzebują efektywnego ekogroszku w mieście Pyrzyce, stworzyliśmy w SAM-BUD-ROL różnorodną ofertę nowoczesnych paliw węglowych. Można wśród nich odnaleźć przykładowo typ Classic, Ecodesign, Power Max czy Comfort, przez co bez problemu wybierzesz opał dostosowany do parametrów dowolnego urządzenia grzewczego. Wyróżniamy się wieloletnim doświadczeniem w branży i obszerną listą usatysfakcjonowanych klientów. Dzięki temu mamy pewność, że znajdujący się w naszym sklepie ekogroszek workowany, który możesz nabyć w Pyrzycach, spełni Twoje wymagania nie tylko pod kątem jakości i doskonałych parametrów technicznych, ale również korzystnej ceny.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Pyrzyce

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Myśląc o szczególnie wymagających klientach, którzy chcą postawić na wydajne i ekonomiczne sposoby dostarczania ciepła do budynku mieszkalnego, placówki firmy bądź hali produkcyjnej, sprzedajemy w naszym sklepie ekogroszek workowany możliwy do zakupienia nie tylko w mieście Pyrzyce, ale również w obrębie wielu innych miast w całej Polsce. Jako doświadczony producent nowoczesnego opału, zapewniamy, że jego parametry zgadzają się ze wszystkimi normami jakości węgla oraz odznaczają się znakomitą klasą na tle innych obecnych na rynku odpowiedników.

Dostępny w naszym asortymencie ekogroszek nadaje się do spalania w kotłach różnych rozmiarach. Do jego kluczowych atutów można zaliczyć wsparcie dla zachowania porządku w kotle, niewymagający ingerencji mechanizm dostarczania ciepła oraz utrzymanie wymaganej temperatury w każdym wnętrzu. Dodatkowo, jako producent i działający w tej branży od lat dystrybutor opału nieustannie pilnujemy, aby cena ekogroszku należała do jednych z najlepszych w Polsce bez jednoczesnego obniżania parametrów produkcji.

Najlepszy ekogroszek w Pyrzycach

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Prezentowany w naszym asortymencie ekogroszek workowany, który możesz nabyć w Pyrzycach i okolicach, to znakomita pozycja dla wszystkich, nawet najbardziej wymagających klientów. Będąc specjalistami od nowoczesnego opału węglowego, zadbaliśmy o to, aby opał charakteryzował się korzystną ilością produkowanego ciepła i niewielką ilością pozostałości po spalaniu. Wszystkie produkty z naszej oferty nadają się do użytku w urządzeniach ecodesign oraz klasy 3, 4 i 5. Ponadto węgiel ekogroszek jest paliwem korzystnym cenowo, wydajnym, a szeroki wybór dostępnych typów powoduje, że na pewno znajdziesz najlepszy materiał dostosowany do Twoich potrzeb. Aby ułatwić przewóz i przechowywanie, materiały są umieszczane w workach o wadze 25 kg. W środku znajdują się ziarna, których średnica wynosi od 5 do 25 mm. Nie możemy również pominąć faktu, że cena ekogroszku w SAM-BUD-ROL jest jedną z najlepszych na rynku.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Pyrzyce)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • ułatwia komfortowe, schludne magazynowanie – utrzymanie porządku w okolicy pieca lub na zewnątrz budynku jest łatwiejsze dzięki zamknięciu opału w solidnych polipropylenowych workach,

  • oferuje najlepszą jakość – potwierdzeniem standardu naszego ekogroszku jest jego nienaganny skład i parametry, o których szczegółowe informacje znajdują się na workach,

  • są łatwe w przewozie – ekogroszek w workach jest prosty i wygodny w transporcie, a jego przenoszenie do pojazdu dostawczego, a później do kotłowni lub na posesję nie sprawia najmniejszego kłopotu,

  • zapewnia komfort użytkowania i łatwość dawkowania – w naszej firmie upewniamy się, że w opakowaniach umieściliśmy bezbłędnie zmierzoną zawartość ekogroszku, idealnie dopasowaną do zbiornika na opał.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Pyrzycach
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Pyrzyce

Jeżeli chcesz postawić na ekogroszek workowany w mieście Pyrzyce i sąsiednich miejscowościach, to zapraszamy Cię do zapoznania się ze szczegółami naszego asortymentu i złożenie zamówienia. Jako eksperci od materiałów opałowych zapewniamy innowacyjne produkty węglowe, które można także zamówić w wielu innych miastach na obszarze całej Polski. Dzięki zamknięciu produktu w solidnych workach jego transport i składowanie są komfortowe oraz pozbawione jakichkolwiek problemów.

Węgiel ekogroszek naszej produkcji to powiązanie świetnej klasy rozwiązań i perfekcyjnych parametrów z korzystną ceną zakupu. Pragniemy, aby efektywne energetycznie materiały opałowe były łatwo dostępne dla każdej osoby, wobec czego zdecydowaliśmy się na wytwarzanie materiału opałowego zgodnego ze wszystkimi najważniejszymi regulacjami i dysponującego poważanymi poświadczeniami jakości, który możesz kupić bez nadwyrężania domowego czy firmowego portfela. Cena ekogroszku SAM-BUD-ROL bez wątpienia jest jedną z najkorzystniejszych w kraju.

Na tym jeszcze nie koniec! Ekogroszek dostępny w Pyrzycach może być wykorzystany do dostarczania ciepła do domów i innych budynków o różnej wielkości i jest odpowiedni do większości kotłów. Materiał nie wytwarza dużej ilości tlenków siarki i popiołu podczas spalania, jednocześnie umożliwiając zachowanie żądanej temperatury w każdym wnętrzu. Wszystko to w połączeniu z dbaniem o obniżenie szkodliwości dla środowiska – ekogroszek spalany we współczesnych urządzeniach grzewczych emituje znacznie mniej pyłów do atmosfery niż węgiel spalany w tradycyjnych kotłach zasypowych.

Ekogroszek Pyrzyce - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek