Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Choszczno

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów prywatnych i biznesowych, którzy szukają wysokiej jakości ekogroszku w mieście Choszczno, przygotowaliśmy w naszym sklepie bogatą ofertę innowacyjnych materiałów opałowych. Można wśród nich znaleźć między innymi typ Classic, Ecodesign, Power Max czy Comfort, dzięki czemu szybko i sprawnie znajdziesz opał dostosowany do specyfikacji Twojego pieca. Wyróżniamy się ponad 30-letnim doświadczeniem na rynku i niezwykle długą listą zadowolonych klientów. W efekcie możemy zapewnić, że znajdujący się w naszym asortymencie ekogroszek workowany, który można kupić w mieście Choszczno, spełni Twoje wymagania nie tylko w odniesieniu do klasy rozwiązań i świetnych parametrów technicznych, lecz także wyjątkowo niskiej ceny.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Choszczno

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Myśląc o klientach o wysokich wymaganiach, którzy planują postawić na wydajne i korzystne finansowo ogrzewanie domu, siedziby firmy bądź hali produkcyjnej, proponujemy w SAM-BUD-ROL ekogroszek workowany możliwy do zamówienia nie tylko w mieście Choszczno, ale również na terenie wielu innych miast w całej Polsce. Będąc wytwórcą innowacyjnego opału, zapewniamy, że jego parametry zgadzają się ze wszystkimi normami jakości węgla oraz odznaczają się doskonałym standardem w porównaniu do konkurencyjnych rozwiązań.

Dostępny w naszym asortymencie węgiel ekogroszek sprawdzi się w urządzeniach grzewczych różnych wielkości. Do jego największych plusów zalicza się między innymi wsparcie dla zachowania porządku w piecu, zautomatyzowany mechanizm dostarczania ciepła, a także zagwarantowanie odpowiedniej temperatury w każdym wnętrzu. Dodatkowo, jako wytwórca i obecny w tej branży od lat dystrybutor opału bez przerwy pilnujemy, aby cena ekogroszku była jedną z najkorzystniejszych w całym kraju z utrzymaniem wysokich parametrów produkcji.

Najlepszy ekogroszek w Choszcznie

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Prezentowany w naszym sklepie ekogroszek workowany, który możesz nabyć w mieście Choszczno i okolicach, to znakomity wybór nawet dla osób o wyjątkowo wysokich oczekiwaniach. Jako wytwórca nowoczesnego opału węglowego, przypilnowaliśmy, aby materiał wyróżniał się dobrą wartością opałową i niedużą zawartością popiołu. Wszystkie części naszego asortymentu mogą być używane w urządzeniach ecodesign oraz klasy 3, 4 i 5. Dodatkowo ekogroszek workowany jest produktem opłacalnym, efektywnym energetycznie, a bogaty wybór dostępnych wariantów powoduje, że bez problemu wybierzesz najlepszy materiał dostosowany do Twoich potrzeb. Aby ułatwić przewóz i magazynowanie, materiały są pakowane do 25-kilogramowych worków. Wewnątrz znajdują się ziarna, których średnica wynosi od 5 do 25 milimetrów. Warto również podkreślić, że cena ekogroszku w naszym sklepie jest jedną z najkorzystniejszych nad Wisłą.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Choszczno)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • ułatwia wygodne, czyste magazynowanie – zachowanie ładu w kotłowni lub na podwórku jest prostsze dzięki zamknięciu materiału w trwałych polipropylenowych opakowaniach,

  • jest najlepszej jakości – dowodem odpowiedniego standardu sprzedawanego przez nasz sklep ekogroszku jest jego nienaganny skład i parametry, o których dokładne informacje umieściliśmy na opakowaniach,

  • są bezproblemowe w przewozie – ekogroszek w workach jest prosty i wygodny w przewożeniu, a przeniesienie go do pojazdu dostawczego, a następnie do magazynu bądź na działkę nie powoduje żadnego problemu,

  • zapewnia komfort i łatwość dozowania – podczas przygotowywania produktów upewniamy się, że w opakowaniach znajdziesz dokładnie zmierzoną ilość ekogroszku, która zmieści się w zbiorniku opału.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Choszcznie
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Choszczno

Jeżeli planujesz skorzystać z produktów takich jak ekogroszek workowany w Choszcznie i pobliskich miejscowościach, to gorąco proponujemy zaznajomienie się ze szczegółami oferty naszego sklepu i zamówienia odpowiedniego opału. Jako eksperci od materiałów opałowych zapewniamy innowacyjne produkty węglowe, które można również zamówić w wielu innych regionach na terenie całej Polski. Wskutek zamknięcia produktu w trwałych workach jego przewóz i składowanie są komfortowe oraz zupełnie bezproblemowe.

Ekogroszek opałowy wytwarzany przez naszą firmę to powiązanie świetnej klasy rozwiązań i znakomitych parametrów z korzystną ceną kupna. Dążymy do tego, aby wydajne materiały opałowe były bez problemu dostępne dla każdego klienta, dlatego zdecydowaliśmy się na produkcję paliwa grzewczego zgodnego ze wszelkimi obowiązującymi normami i mającego niezbędne potwierdzenia jakości, który można zakupić bez obciążania prywatnego bądź firmowego budżetu. Cena ekogroszku naszej firmy bez wątpienia zalicza się do najkorzystniejszych na rynku.

To jeszcze nie wszystko! Ekogroszek oferowany w Choszcznie może być wykorzystany do dostarczania ciepła do budynków mieszkalnych i przemysłowych o różnych rozmiarach i jest zgodny z większością urządzeń grzewczych. Paliwo nie produkuje dużej ilości tlenków siarki ani popiołu na etapie spalania, jednocześnie gwarantując zachowanie optymalnej temperatury w każdym wnętrzu. Wszystko to w połączeniu z dbaniem o obniżenie szkodliwości dla środowiska – spalanie ekogroszku w nowoczesnym kotle powoduje produkowania minimalnej ilości dymu i niebezpiecznych związków.

Ekogroszek Choszczno - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek