Polecają nas

Producenci REKOMENDUJĄ
nasze EKOGROSZKI do swoich kotłów

www.enka-ogrzewanie.pl
ENKA - Najstarsza prywatna firma w Polsce  działa od 1978, w branży kotlarskiej. Produkuje kotły centralnego ogrzewania i kominki z płaszczem wodnym. W swojej ofercie posiadają kotły tradycyjne oraz z podajnikiem ślimakowym. Firma od wielu lat gwarantuje najwyższą jakość, terminowość dostaw, fachową obsługę oraz serwis na terenie całego kraju. Wyroby posiadają wszystkie wymagane atesty bezpieczeństwa, europejskie certyfikaty oraz dopuszczenia do obrotu w Unii Europejskiej.

www.setlans.pl
SETLANS - Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe działa na polskim rynku od  1995r. Specjalizuje się w produkcji elementów z blach wchodzących w skład obudów obrabiarek. Świadczy również usługi na rzecz przemysłu cementowego i wapienniczego. Od 2012r. poszerzyli swoją działalność o produkcję nowoczesnej linii kotłów centralnego ogrzewania. Kotły SETLANS spełniają wymagania Polskiej Normy PN-B-02413:1991 i charakteryzują się atestowaną blachą kotłową P265GH grubości 6mm. Kotły przeznaczone są do pracy w instalacjach centralnego ogrzewania grawitacyjnych lub pompowych w domach jednorodzinnych, punktach usługowych, warsztatach, gospodarstwach wiejskich.

www.kawah.pl
KAWAH - to producent kotłów C.O.. Produkuje najwyższej jakości kotły grzewcze na paliwa stałe: węgiel, drewno, biomasę, z podajnikiem na pellet i na ekogroszek. Do produkcji kotłów C.O. wykorzystuje wyłącznie atestowane materiały. Od początku swojej działalności Kawah stawia na wysoką jakość, komfort i bezpieczeństwo oferowanych przez siebie produktów. Oferuje również obsługę serwisową, fachowe doradztwo, terminowość dostaw.

INSTALATORZY KOTŁÓW i SERWISANCI REKOMENDUJĄ STOSOWANIE NASZYCH EKOGROSZKÓW

www.karmonik.pl
Przedsiębiorstwo  KARMONIK założone w 1992 r. rozpoczynało jako firma wykonawcza, od 2001 r. rozszerzyła swoją działalność o handel hurtowy i detaliczny. Zajmuje się techniką grzewczą i sanitarną, systemami instalacyjnymi, świadczy usługi minikoparką i koparko-ładowarką. Zakres działania obejmuje kompleksową obsługę: doradztwa technicznego, wykonanie projektów, wykonawstwo robót instalacyjnych, autoryzowany serwis zamontowanych urządzeń. Obsługuje firmy wykonawcze inwestorów, deweloperów oraz indywidualnych klientów.

termikabieniek.pl
Firma TERMIKA powstała w 1998r., od wielu lat zajmuje sie instalatorstwem. Podąża za zmieniającymi się technologiami i materiałami. Służy pomocą w doborze odpowiedniego systemu grzewczego i zaopatrzenia w wodę oraz odprowadzenia ścieków gospodarczo-bytowych. Oferuje autoryzowany serwis gwarancyjny i pogwarancyjny kotłów gazowych.

www.kolektory.war.to/kontakt
Firma CIECIERSKI działa na rynku od 2006r. Firma specjalizuje się w branży Wytwarzanie energii odnawialnej – kolektory słoneczne, fotowoltaika, zasilanie awaryjne. Oferuje również instalacje grzewcze oraz pompy ciepła.

Adres: ul.Złota 9, 66-415 Kłodawa k. Gorzowa Wielkopolskiego

Przedsiębiorstwo Handlowe PROBUD istnieje od 1989 r. Od samego początku zajmuje się sprzedażą detaliczną materiałów instalacyjno-sanitarnych, grzewczych i wyposażenia łazienek, jest przedstawicielem i dystrybutorem czołowych producentów takich jak: Viessman, Koło, Cersanit, Sanplast, Invena.

Adres: Ul.Powstania Styczniowego 6, 17-300 Siemiatycze  

JOL-KAN

Firma istnieje na rynku od 2004r. działa lokalnie i zajmuje się sprzedażą produktów dla domu i ogrodu: budownictwo, hydraulika, środki ochrony roślin, nasiona i inne. Firma wykonuje również kompleksowe usługi hydrauliczne.

Adres: Ul. Rzeszowska 4, 36-130 Raniżów  

MIEDZIO-PLAST

Firma zajmuje się montażem i sprzedażą systemów grzewczych, sanitarnych, gazowych, oczyszczalni ścieków. Działa na terenie woj. Zachodniopomorskiego.

Adres: Ul.Kopernika 4A, 73-200 Choszczno