Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Tychowo

Wychodząc naprzeciw wymaganiom klientów prywatnych i firmowych, którzy poszukują wydajnego ekogroszku w mieście Tychowo, przygotowaliśmy w SAM-BUD-ROL bogatą ofertę ekonomicznych rozwiązań do ogrzewania. Można wśród nich znaleźć przykładowo rodzaj Classic, Ecodesign, Power Max czy Comfort, przez co szybko i sprawnie znajdziesz materiał dostosowany do parametrów Twojego kotła. Wyróżniamy się zdobywanym od roku 1989 doświadczeniem w branży i niezwykle długą listą usatysfakcjonowanych klientów. Dzięki temu możemy zagwarantować, że obecny w naszej ofercie ekogroszek workowany, który możesz nabyć w Tychowie, spełni Twoje oczekiwania nie tylko pod względem klasy rozwiązań i doskonałych parametrów, lecz również atrakcyjnej ceny.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Tychowo

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Myśląc o klientach o najwyższych wymaganiach, którzy planują zadbać o komfortowe i ekonomiczne sposoby ogrzewania budynku mieszkalnego, biura czy innego budynku, sprzedajemy w SAM-BUD-ROL ekogroszek workowany dostępny nie tylko w Tychowie, lecz także na terenie wielu innych miast w całej Polsce. Jako wytwórca innowacyjnego paliwa węglowego, zapewniamy, że elementy jego specyfikacji spełniają wszystkie normy jakości węgla oraz odznaczają się doskonałym standardem na tle innych dostępnych na rynku odpowiedników.

Dostępny w naszej ofercie ekogroszek sprawdzi się w urządzeniach grzewczych dowolnych rozmiarach. Do jego kluczowych zalet zalicza się między innymi łatwość utrzymania porządku w piecu, zautomatyzowany mechanizm spalania, a także zapewnienie żądanej temperatury w każdym miejscu w budynku. Ponadto, jako wytwórca i funkcjonujący w tym sektorze od lat dystrybutor materiałów opałowych bez przerwy dbamy, aby cena ekogroszku należała do jednych z najlepszych nad Wisłą bez jednoczesnego obniżania standardów.

Najlepszy ekogroszek w Tychowie

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Obecny w naszej ofercie ekogroszek workowany, który zamówisz w mieście Tychowo i okolicach, to znakomita pozycja dla wszystkich, nawet tych najbardziej wymagających klientów. Jako producent nowoczesnego paliwa z węgla, przypilnowaliśmy, aby produkt cechował się dobrą wartością opałową i niewielką zawartością pozostałości. Wszystkie części naszej oferty mogą być wykorzystywane w piecach ecodesign oraz klasy 3, 4 i 5. Dodatkowo ekogroszek jest paliwem ekonomicznym, wydajnym, a bogaty wybór oferowanych rodzajów gwarantuje, że na pewno znajdziesz odpowiedni opał dla siebie. Aby usprawnić transport i magazynowanie, wszystkie produkty są umieszczane w opakowaniach o wadze 25 kg. Wewnątrz możesz znaleźć ziarna, których średnica wynosi od 5 do 25 milimetrów. Warto również podkreślić, że cena ekogroszku w SAM-BUD-ROL należy do jednych z najbardziej atrakcyjnych w branży.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Tychowo)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • umożliwia proste, higieniczne magazynowanie – zachowanie porządku w kotłowni lub na podwórku jest łatwiejsze dzięki przechowaniu materiału w trwałych polipropylenowych workach,

  • jest najwyższej jakości – dowodem odpowiedniego standardu naszego ekogroszku jest jego nienaganny skład i parametry, o których szczegółowe informacje umieściliśmy na opakowaniach,

  • są łatwe w przewożeniu – ekogroszek workowany jest prosty i komfortowy w przewożeniu, a jego przenoszenie do auta dostawczego, a później do pomieszczenia z piecem bądź na podwórko nie sprawia żadnego kłopotu,

  • gwarantuje komfort oraz łatwość porcjowania – podczas przygotowywania produktów staramy się zagwarantować, że w opakowaniach umieściliśmy dokładnie zmierzoną ilość ekogroszku, która zmieści się w zbiorniku opału.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Tychowie
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Tychowo

Jeśli pragniesz skorzystać z rozwiązań takich jak ekogroszek workowany w mieście Tychowo i okolicach, to gorąco proponujemy zapoznanie się z detalami naszej oferty i zamówienia odpowiedniego produktu. Jako eksperci od materiałów opałowych oferujemy nowoczesne paliwo węglowe, które możesz też kupić w różnych innych miastach na obszarze całego kraju. Przez zamknięcie produktu w solidnych opakowaniach jego przewóz i przechowywanie są komfortowe oraz zupełnie bezproblemowe.

Ekogroszek naszej produkcji to połączenie doskonałej klasy rozwiązań i znakomitych parametrów technicznych z atrakcyjną ceną zakupu. Pragniemy, aby efektywne energetycznie paliwo było łatwo dostępne dla każdej osoby, wobec czego już dawno rozpoczęliśmy produkcję opału zgodnego ze wszelkimi obowiązującymi przepisami i dysponującego poważanymi poświadczeniami jakości, który można zakupić bez nadwyrężania prywatnego bądź firmowego portfela. Cena ekogroszku SAM-BUD-ROL bez wątpienia zalicza się do najbardziej konkurencyjnych nad Wisłą.

To jeszcze nie wszystko! Ekogroszek sprzedawany w Tychowie jest przeznaczony do dostarczania ciepła do budynków mieszkalnych i przemysłowych o różnej wielkości i jest odpowiedni do większości kotłów. Paliwo nie produkuje dużej proporcji tlenków siarki i popiołu podczas spalania, jednocześnie umożliwiając utrzymanie odpowiedniej temperatury w każdym pomieszczeniu. Wszystko to w połączeniu z dbaniem o obniżenie szkodliwości dla środowiska – ekogroszek spalany we współczesnych urządzeniach grzewczych emituje znacznie mniej pyłów do atmosfery niż węgiel spalany w tradycyjnych kotłach zasypowych.

Ekogroszek Tychowo - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek