Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Borne Sulinowo

Starając się sprostać wymaganiom klientów indywidualnych i firmowych, którzy szukają opłacalnego ekogroszku w mieście Borne Sulinowo, stworzyliśmy w naszej firmie bogatą ofertę najnowocześniejszych materiałów opałowych. Są to między innymi typ Classic, Ecodesign, Power Max czy Comfort, przez co z pewnością znajdziesz produkt dopasowany do możliwości posiadanego urządzenia grzewczego. Możemy poszczycić się wieloletnim doświadczeniem na rynku i długą listą usatysfakcjonowanych klientów. W efekcie mamy pewność, że dostępny w naszej ofercie ekogroszek workowany, który można kupić w mieście Borne Sulinowo, sprosta Twoim oczekiwaniom nie tylko w odniesieniu do jakości i znakomitych parametrów, lecz także wyjątkowo niskiej ceny.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Borne Sulinowo

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Z myślą o klientach o wysokich wymaganiach, którzy planują zapewnić sobie rozsądne i ekonomiczne sposoby ogrzewania domu jednorodzinnego, placówki firmy bądź dowolnego innego budynku, proponujemy w naszym sklepie ekogroszek workowany możliwy do zamówienia nie tylko w Bornem Sulinowie, ale także na terenie wielu innych miast w kraju. Będąc wytwórcą innowacyjnego paliwa węglowego, zapewniamy, że jego parametry spełniają wszystkie wymagania w kwestii węgla oraz wyróżniają się na tle konkurencyjnych rozwiązań.

Nasz ekogroszek sprawdzi się w piecach różnych wielkości. Do jego kluczowych zalet zalicza się między innymi możliwość zachowania czystości w kotle, zautomatyzowany proces ogrzewania i zagwarantowanie odpowiedniej temperatury w każdym pomieszczeniu. Co więcej, jako wytwórca i działający w tym sektorze od lat dystrybutor opału zadbaliśmy o to, aby cena ekogroszku była jedną z najkorzystniejszych na rynku bez jednoczesnego obniżania standardów.

Najlepszy ekogroszek w Bornem Sulinowie

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Obecny w naszym sklepie ekogroszek workowany, który zamówisz w mieście Borne Sulinowo i okolicach, to doskonała pozycja nawet dla osób o szczególnie wysokich oczekiwaniach. Będąc ekspertami od nowoczesnego opału węglowego, przypilnowaliśmy, aby materiał cechował się dobrą ilością produkowanego ciepła i niedużą ilością pozostałości. Wszystkie elementy naszej oferty mogą być używane w kotłach ecodesign oraz klasy 3, 4 i 5. Dodatkowo ekogroszek opałowy jest produktem ekonomicznym, wydajnym, a szeroki wybór dostępnych typów powoduje, że z łatwością wybierzesz najlepszy materiał dla siebie. W celu ułatwienia transportu i przechowywania wszystkie produkty są pakowane do 25-kilogramowych worków. W środku znajdziesz ziarna o średnicy wynoszącej od 5 do 25 milimetrów. Warto również podkreślić, że cena ekogroszku u nas należy do jednych z najkorzystniejszych na rynku.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Borne Sulinowo)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • umożliwia wygodne, higieniczne przechowywanie – utrzymanie ładu w okolicy pieca lub na zewnątrz domu jest łatwiejsze dzięki przechowaniu materiału w solidnych polipropylenowych workach,

  • oferuje doskonałą jakość – dowodem odpowiedniego standardu sprzedawanego przez naszą firmę ekogroszku jest jego znakomity skład i parametry, o których szczegółowe dane umieściliśmy na workach,

  • są łatwe w przewozie – ekogroszek w workach jest prosty i wygodny w transporcie, a przełożenie go do auta dostawczego, a następnie do kotłowni lub na posesję nie sprawia żadnego problemu,

  • gwarantuje wygodę i łatwość porcjowania – w SAM-BUD-ROL staramy się zapewnić, że w opakowaniach znajdziesz dokładnie zmierzoną zawartość ekogroszku, idealnie dostosowaną do zbiornika na opał.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Bornem Sulinowie
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Borne Sulinowo

Jeżeli pragniesz zamówić ekogroszek workowany w mieście Borne Sulinowo i okolicach, to zapraszamy Cię do zaznajomienia się ze szczegółami naszej oferty i złożenie zamówienia. Jako eksperci od materiałów opałowych oferujemy nowoczesne paliwa węglowe, które możesz także nabyć w wielu pozostałych miastach na obszarze całego kraju. Wskutek zamknięcia produktu w solidnych workach jego transport i składowanie są proste oraz pozbawione jakichkolwiek problemów.

Ekogroszek workowany wytwarzany przez naszą firmę to połączenie doskonałej klasy rozwiązań i znakomitych parametrów z korzystną kwotą zakupu. Chcemy, aby wydajne paliwo było bez problemu dostępne dla każdego klienta, wobec czego postawiliśmy na dostarczanie materiału opałowego zgodnego ze wszystkimi obowiązującymi regulacjami i dysponującego wymaganymi certyfikatami jakości, który można wykorzystać bez obciążania domowego lub firmowego budżetu. Cena ekogroszku naszej firmy bez wątpienia zalicza się do najkorzystniejszych w branży.

To nie koniec korzyści! Ekogroszek oferowany w mieście Borne Sulinowo może być wykorzystany do ogrzewania budynków o różnej wielkości i jest odpowiedni do większości pieców. Materiał nie produkuje dużej zawartości szkodliwych substancji ani pozostałości podczas spalania, jednocześnie zapewniając utrzymanie odpowiedniej temperatury w każdym budynku. A to wszystko w parze z dbałością o obniżenie szkodliwości dla środowiska – ekogroszek spalany we współczesnych urządzeniach grzewczych emituje znacznie mniej pyłów do atmosfery niż węgiel spalany w tradycyjnych kotłach zasypowych.

Ekogroszek Borne Sulinowo - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek