Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Ińsko

Starając się sprostać potrzebom klientów indywidualnych i biznesowych, którzy poszukują wydajnego ekogroszku w mieście Ińsko, stworzyliśmy w SAM-BUD-ROL szeroką ofertę nowoczesnych materiałów opałowych. Znajdziesz wśród nich między innymi wersje Classic, Ecodesign, Power Max czy Comfort, dzięki czemu szybko i sprawnie kupisz materiał dopasowany do parametrów Twojego kotła. Możemy pochwalić się zdobywanym przez 30 lat doświadczeniem na rynku i niezwykle długą listą darzących nas zaufaniem klientów. Dzięki temu możemy zapewnić, że znajdujący się w naszej ofercie ekogroszek workowany, który możesz nabyć w Ińsku, sprosta Twoim oczekiwaniom nie tylko w odniesieniu do standardu produkcji i doskonałych parametrów, lecz także atrakcyjnej ceny.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Ińsko

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Z myślą o najbardziej wymagających klientach, którzy planują zadbać o komfortowe i korzystne finansowo ogrzewanie domu jednorodzinnego, firmy czy magazynu, przygotowaliśmy w SAM-BUD-ROL ekogroszek workowany możliwy do zamówienia nie tylko w mieście Ińsko, lecz również na terenie wielu innych miejscowości w całym kraju. Będąc doświadczonym wytwórcą najnowocześniejszego materiału opałowego, możemy mieć pewność, że parametry techniczne spełniają wszystkie wymagania dotyczące węgla oraz wyróżniają się na tle konkurencyjnych rozwiązań.

Dostępny w naszej ofercie ekogroszek workowany sprawdzi się w piecach różnych wielkości. Do jego najważniejszych atutów zalicza się między innymi łatwość utrzymania czystości w kotle, niewymagający ingerencji mechanizm dostarczania ciepła, a także utrzymanie odpowiedniej temperatury w dowolnym miejscu w budynku. Co więcej, jako producent i działający w tej branży od lat dystrybutor materiałów opałowych zadbaliśmy o to, aby cena ekogroszku należała do jednych z najniższych na rynku bez jednoczesnego obniżania parametrów produkcji.

Najlepszy ekogroszek w Ińsku

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Dostępny w naszym asortymencie ekogroszek workowany, który możesz nabyć w Ińsku i okolicach, to znakomity wybór dla wszystkich, także tych wyjątkowo wymagających klientów. Jako wytwórca nowoczesnego opału z węgla, zadbaliśmy o to, aby opał charakteryzował się wysoką ilością dostarczanego ciepła i niewielką ilością pozostałości po spalaniu. Wszystkie elementy naszego asortymentu mogą być wykorzystywane w piecach ecodesign oraz klasy 3, 4 i 5. To nie wszystko – ekogroszek jest materiałem ekonomicznym, wydajnym, a szeroki wybór proponowanych wariantów gwarantuje, że bez problemu kupisz najlepszy materiał dostosowany do swoich własnych potrzeb. W celu ułatwienia przewozu i składowania materiały są pakowane do 25-kilogramowych worków. Wewnątrz znajdziesz ziarna o średnicy wynoszącej od 5 do 25 milimetrów. Warto również podkreślić, że cena ekogroszku u nas jest jedną z najlepszych w branży.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Ińsko)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • umożliwia proste, schludne składowanie – zachowanie ładu w pobliżu pieca lub na podwórku jest łatwiejsze dzięki trzymaniu materiału w wytrzymałych polipropylenowych opakowaniach,

  • oferuje najwyższą jakość – potwierdzeniem standardu sprzedawanego przez nasz sklep ekogroszku jest jego nienaganny skład i obecność zawsze aktualnych badań, potwierdzających parametry, o których dokładne informacje umieszczono na opakowaniach,

  • są bezproblemowe w przewożeniu – ekogroszek w polipropylenowych workach jest prosty i szybki w transporcie, a przełożenie go do auta dostawczego, a później do kotłowni lub na posesję nie sprawia najmniejszego kłopotu,

  • gwarantuje wygodę oraz łatwość dozowania – w SAM-BUD-ROL upewniamy się, że w opakowaniach umieściliśmy dokładnie odliczoną objętość ekogroszku, która zmieści się w zbiorniku opału.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Ińsku
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Ińsko

Jeżeli chcesz skorzystać z rozwiązań takich jak ekogroszek workowany w Ińsku i pobliskich miejscowościach, to gorąco proponujemy zapoznanie się ze szczegółami oferty naszego sklepu i złożenie zamówienia. Jako eksperci od materiałów opałowych zapewniamy innowacyjne paliwa węglowe, które można również zamówić w licznych pozostałych miastach na obszarze całej Polski. Wskutek zamknięcia opału w trwałych workach jego przewożenie i magazynowanie są wygodne oraz pozbawione jakichkolwiek problemów.

Ekogroszek dostępny w SAM-BUD-ROL to połączenie doskonałej klasy rozwiązań i znakomitych parametrów technicznych z opłacalną kwotą kupna. Pragniemy, aby wydajne paliwo było łatwo dostępne dla wszystkich klientów, dlatego postawiliśmy na dostarczanie paliwa grzewczego zgodnego ze wszystkimi najistotniejszymi normami i posiadającego wymagane atesty jakości, który można zakupić bez obciążania prywatnego lub biznesowego budżetu. Cena ekogroszku SAM-BUD-ROL z pewnością zalicza się do najbardziej konkurencyjnych na rynku.

To nie koniec zalet! Ekogroszek sprzedawany w mieście Ińsko może być używany do dostarczania ciepła do domów i innych budynków o różnych gabarytach i jest odpowiedni do większości kotłów. Paliwo nie powoduje powstawania dużej ilości tlenków siarki i popiołu na etapie spalania, jednocześnie gwarantując utrzymanie odpowiedniej temperatury w każdym budynku. A to wszystko w parze z dbaniem o obniżenie szkodliwości dla środowiska – ekogroszek spalany we współczesnych urządzeniach grzewczych emituje znacznie mniej pyłów do atmosfery niż węgiel spalany w tradycyjnych kotłach zasypowych.

Ekogroszek Ińsko - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek