Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Pełczyce

Aby sprostać wymaganiom klientów prywatnych i biznesowych, którzy poszukują efektywnego ekogroszku w Pełczycach, opracowaliśmy w naszym sklepie różnorodną ofertę nowoczesnych rozwiązań do ogrzewania. Można wśród nich odnaleźć między innymi typ Classic, Ecodesign, Power Max czy Comfort, dzięki czemu bez problemu kupisz opał dopasowany do parametrów swojego pieca. Możemy pochwalić się ponad 30-letnim doświadczeniem w branży i długą listą usatysfakcjonowanych klientów. W efekcie możemy zagwarantować, że obecny w naszym sklepie ekogroszek workowany, który możesz nabyć w mieście Pełczyce, spełni Twoje oczekiwania nie tylko pod kątem klasy rozwiązań i znakomitych parametrów, ale też atrakcyjnej ceny.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Pełczyce

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Z myślą o klientach o wysokich wymaganiach, którzy pragną zapewnić sobie komfortowe i opłacalne sposoby dostarczania ciepła do budynku mieszkalnego, biura bądź budynku o innym charakterze, oferujemy w naszym sklepie ekogroszek workowany możliwy do zamówienia nie tylko w Pełczycach, lecz także w obrębie wielu innych miast w kraju. Jako doświadczony wytwórca najnowocześniejszego materiału opałowego, możemy mieć pewność, że elementy jego specyfikacji zgadzają się ze wszystkimi normami procesów spalania oraz odznaczają się znakomitym standardem w porównaniu do konkurencyjnych rozwiązań.

Dostępny w naszym sklepie ekogroszek jest odpowiedni do wykorzystania w piecach dowolnej wielkości. Do jego najważniejszych atutów można zaliczyć łatwość zachowania higieny w urządzeniu grzewczym, automatyczny proces spalania i zagwarantowanie optymalnej temperatury w każdym miejscu w budynku. Ponadto, jako doświadczony wytwórca i wieloletni dystrybutor paliw grzewczych cały czas pilnujemy, aby cena ekogroszku była jedną z najkorzystniejszych na rynku z utrzymaniem wysokich standardów.

Najlepszy ekogroszek w Pełczycach

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Prezentowany w naszym asortymencie ekogroszek workowany, który zamówisz w Pełczycach i okolicach, to znakomita pozycja dla wszystkich, także tych wyjątkowo wymagających klientów. Będąc ekspertami od innowacyjnego paliwa węglowego, przypilnowaliśmy, aby opał odznaczał się wysoką ilością dostarczanego ciepła i niedużą ilością pozostałości po spalaniu. Wszystkie produkty z naszej oferty sprawdzą się w użytku w piecach ecodesign oraz klasy 3, 4 i 5. Dodatkowo węgiel ekogroszek jest produktem opłacalnym, efektywnym, a różnorodność dostępnych rodzajów sprawia, że na pewno wybierzesz najlepszy materiał dla siebie. Aby usprawnić przewóz i przechowywanie, wszystkie produkty są umieszczane w opakowaniach o pojemności 25 kilogramów. W środku możesz znaleźć ziarna, których średnica wynosi od 5 do 25 mm. Warto również podkreślić, że cena ekogroszku u nas należy do jednych z najbardziej atrakcyjnych nad Wisłą.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Pełczyce)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • umożliwia wygodne, czyste magazynowanie – utrzymanie porządku w pobliżu kotła lub na zewnątrz domu jest możliwe dzięki przechowaniu materiału w wytrzymałych polipropylenowych opakowaniach,

  • oferuje najwyższą jakość – dowodem świetnego standardu sprzedawanego przez nasz sklep ekogroszku jest jego znakomity skład i parametry, o których szczegółowe dane umieszczono na opakowaniach,

  • są wygodne w transporcie – ekogroszek w polipropylenowych workach jest łatwy i komfortowy w transporcie, a jego przenoszenie do auta dostawczego, a następnie do pomieszczenia z piecem czy na działkę nie sprawia najmniejszego kłopotu,

  • zapewnia wygodę i łatwość dozowania – w naszej firmie upewniamy się, że w workach znajdziesz bezbłędnie odliczoną ilość ekogroszku, idealnie dopasowaną do zbiornika opału.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Pełczycach
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Pełczyce

Jeśli chcesz skorzystać z produktów takich jak ekogroszek workowany w Pełczycach i okolicach, to zachęcamy Cię do zaznajomienia się z detalami naszego asortymentu i złożenie zamówienia. Jako eksperci od materiałów opałowych zapewniamy innowacyjne paliwa węglowe, które można też zamówić w różnych pozostałych regionach na terenie Polski. Przez zamknięcie materiału w solidnych workach jego przewóz i magazynowanie jest wygodne oraz zupełnie bezproblemowe.

Ekogroszek workowany produkowany przez naszą firmę to połączenie wysokiej klasy rozwiązań i znakomitych parametrów z korzystną kwotą kupna. Dążymy do tego, aby efektywne paliwo było łatwo dostępne dla każdej osoby, ze względu na co już dawno rozpoczęliśmy wytwarzanie opału spełniającego wszystkie aktualnie funkcjonujące regulacje i dysponującego poważanymi atestami jakości, który można wykorzystać bez nadwyrężania rodzinnego bądź biznesowego budżetu. Cena ekogroszku SAM-BUD-ROL niewątpliwie należy do jednych z najkorzystniejszych na rynku.

To nie koniec zalet! Ekogroszek sprzedawany w Pełczycach jest przeznaczony do dostarczania ciepła do budynków mieszkalnych i przemysłowych o różnych rozmiarach i jest odpowiedni do większości kotłów. Paliwo nie produkuje dużej zawartości szkodliwych związków chemicznych i popiołu na etapie spalania, jednocześnie gwarantując utrzymanie odpowiedniej temperatury w każdym wnętrzu. Wszystko to w parze z dbaniem o obniżenie szkodliwości dla środowiska – ekogroszek spalany we współczesnych urządzeniach grzewczych emituje znacznie mniej pyłów do atmosfery niż węgiel spalany w tradycyjnych kotłach zasypowych.

Ekogroszek Pełczyce - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek