Aktualności

Mamy przyjemność oświadczyć: Walne Zgromadzenie Członków IGSPW dnia 13.04.2018 potwierdza Certyfikatem przynależność do grona swoich członków naszą firmę SAM-BUD-ROL Spółka z o.o. Sp.K. Jesteśmy zaszczyceni.   Izba Gospodarcza Sprzedawców Polskiego Węgla została powołana w 2012r. w Katowicach przez podmioty i przedsiębiorców prowadzących działalność gospodarcza w zakresie handlu węglem. Impulsem bezpośrednim do utworzenia IGSPW było objęcie […]

Czytaj dalej

Ekogroszek Power MAX otrzymuje z dniem 05.10.2017 roku Certyfikat „znak bezpieczeństwa ekologicznego” potwierdzający spełnianie wymagań stawianym kwalifikowanym paliwom stałym dla gospodarki komunalnej i ogrzewnictwa indywidualnego w klasie „A”.  

Czytaj dalej

Honorujemy kartę dużej rodziny Od dnia 30.05.2016r. w każdym naszym oddziale udzielamy członkom rodziny wielodzietnej posiadającym Kartę Dużej Rodziny  szczególnych uprawnień : 2% zniżki do tony węgla, ekogroszku lub pelletu. Zniżka obejmuje sprzedaż detaliczną i nie łączy się z innymi rabatami i promocjami. Posiadacze Karty Dużej Rodziny mogą korzystać ze zniżek we wszystkich naszych oddziałach: […]

Czytaj dalej

Już od 16 listopada kruszymy cenę polskiego węgla dla klientów Taurona. Zapraszamy do naszych punktów handlowych w Krapkowicach, Gogolinie, Kłodzku i Dzierżoniowie. Szczegóły w linku poniżej.

Kyszymy ceny węgla

w dniach 12-14 marca wystawiamy sie na targach Opolagra 2015 w Kamieniu Śląskim. Serdecznie zapraszamy na nasze stoisko (I006). Dla wszystkich klientów, którzy odwiedzą którykolwiek z naszych czterech składów opału i przedstawią naszym handlowcom naszą ulotkę targową – 20zł rabatu na tonie węgla. Warunki promocji poniżej:

opolgra2015

Ruszamy z promocją na węgiel Taurona dla klientów Taurona! Szczegóły w linku poniżej:

Drodzy Klienci, SKŁAD OPAŁU ŚWIDNICA 01/12/2014 został przeniesiony do DZIERŻONIOWA. Nowe dane kontaktowe to: ul. Andersa 6G, 58-200 Dzierżoniów, kom. 668 325 000. W ramach rekompensaty dla klientów oddziału w Świdnicy – specjalne, niższe stawki na transport węgla. ZAPRASZAMY!

bflogo

LDHmedcoal

W dniach 15-16 września 2014 w Istanbule odbyła się regionalna dla basenu Morza Śródziemnego konferencja rynku węglowego MED-coal, na której jednym z prelegentów był prezes firmy SAM-BUD-ROL Pan Łukasz Horbacz. Tematykę konferencji zdominowała Ukraina i jej ogromne zapotrzebowanie na węgiel spowodowane wstrzymaniem wydobycia w rejonie Doniecka. Poza tym konferencja objęła szerokie spektrum tematów od ogólnego omówienia rynków światowych, poprzez szczegółowe omówienie strony podażowej i popytowej na rynku węgli energetycznych, koksujących i koksu w regionie aż po analizę zużycia węgla w produkcji cementu. Prezentacja Prezesa SAM-BUD-ROL dotyczyła możliwości eksportu węgla koksującecgo i koksu w rejon basenu Morza Śródziemnego.