Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Wolin

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów prywatnych i przedsiębiorców, którzy potrzebują efektywnego ekogroszku w Wolinie, opracowaliśmy w naszym sklepie różnorodną ofertę najnowocześniejszych rozwiązań do ogrzewania. Będą to między innymi wariant Classic, Ecodesign, Power Max czy Comfort, dzięki czemu szybko i sprawnie znajdziesz materiał dopasowany do specyfikacji dowolnego urządzenia grzewczego. Wyróżniamy się ponad 30-letnim doświadczeniem w branży i obszerną listą usatysfakcjonowanych klientów. Dzięki temu możemy zapewnić, że dostępny w naszym sklepie ekogroszek workowany, który możesz zakupić w mieście Wolin, sprosta Twoim oczekiwaniom nie tylko w odniesieniu do jakości i znakomitych parametrów, lecz również korzystnej ceny.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Wolin

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Myśląc o szczególnie wymagających klientach, którzy planują zapewnić sobie wydajne i opłacalne sposoby ogrzewania domu, biura bądź budynku o innym charakterze, oferujemy w naszym sklepie ekogroszek workowany dostępny nie tylko w mieście Wolin, ale także w wielu innych miejscowościach w całym kraju. Jako doświadczony wytwórca najnowocześniejszego opału, upewniliśmy się, że parametry techniczne spełniają wszystkie wymagania w kwestii procesów spalania oraz wyróżniają się w stosunku do konkurencyjnych rozwiązań.

Nasz węgiel ekogroszek sprawdzi się do wykorzystania w kotłach o dowolnych rozmiarach. Do jego największych zalet można zaliczyć łatwość utrzymania czystości w urządzeniu grzewczym, zautomatyzowany mechanizm dostarczania ciepła i zapewnienie żądanej temperatury w dowolnym wnętrzu. Ponadto, jako wytwórca i funkcjonujący w tym sektorze od lat dystrybutor materiałów opałowych zadbaliśmy o to, aby cena ekogroszku należała do jednych z najniższych w całym kraju bez jednoczesnego obniżania standardów.

Najlepszy ekogroszek w Wolinie

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Dostępny w naszym sklepie ekogroszek workowany, który zamówisz w mieście Wolin i okolicach, to świetna propozycja nawet dla osób o wyjątkowo wysokich wymaganiach. Będąc ekspertami od nowoczesnego opału węglowego, przypilnowaliśmy, aby produkt odznaczał się wysoką ilością produkowanego ciepła i niedużą ilością pozostałości. Wszystkie części naszej oferty mogą być używane w piecach ecodesign oraz klasy 3, 4 i 5. To nie wszystko – ekogroszek opałowy jest produktem opłacalnym, efektywnym energetycznie, a różnorodność obecnych rodzajów gwarantuje, że bez problemu znajdziesz optymalny opał dla siebie. Aby ułatwić przewóz i przechowywanie, wszystkie produkty są pakowane do 25-kilogramowych worków. W środku możesz znaleźć ziarna o średnicy wynoszącej od 5 do 25 milimetrów. Nie możemy również zapomnieć, że cena ekogroszku u nas należy do jednych z najlepszych w Polsce.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Wolin)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • ułatwia komfortowe, czyste magazynowanie – utrzymanie ładu w pobliżu kotła lub na podwórku jest prostsze dzięki przechowaniu opału w trwałych polipropylenowych opakowaniach,

  • jest najwyższej jakości – potwierdzeniem standardu naszego ekogroszku jest jego nienaganny skład i parametry, o których szczegółowe informacje umieściliśmy na opakowaniach,

  • są wygodne w przewożeniu – ekogroszek w workach jest prosty i komfortowy w transporcie, a jego przenoszenie do pojazdu dostawczego, a później do magazynu lub na posesję nie sprawia najmniejszego problemu,

  • gwarantuje wygodę użytkowania oraz łatwość dozowania – w SAM-BUD-ROL upewniamy się, że w opakowaniach umieściliśmy dokładnie zmierzoną objętość ekogroszku, idealnie dopasowaną do zbiornika opału.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Wolinie
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Wolin

Jeżeli pragniesz skorzystać z rozwiązań takich jak ekogroszek workowany w mieście Wolin i okolicach, to gorąco proponujemy zaznajomienie się z detalami naszej oferty i złożenie zamówienia. W naszej firmie oferujemy innowacyjne produkty węglowe, które możesz także zamówić w różnych pozostałych miastach na obszarze całego kraju. Przez zamknięcie produktu w trwałych opakowaniach jego przewożenie i składowanie są proste oraz pozbawione jakichkolwiek problemów.

Ekogroszek dostępny w SAM-BUD-ROL to połączenie wysokiej jakości i idealnych parametrów z opłacalną ceną kupna. Pragniemy, aby efektywne energetycznie paliwo było łatwo dostępne dla każdego klienta, ze względu na co zdecydowaliśmy się na wytwarzanie opału spełniającego wszelkie obowiązujące przepisy i posiadającego poważane certyfikaty jakości, który można wykorzystać bez nadwyrężania rodzinnego lub firmowego portfela. Cena ekogroszku naszej firmy bez wątpienia zalicza się do najkorzystniejszych nad Wisłą.

Na tym jednak nie koniec! Ekogroszek dostępny w Wolinie jest przeznaczony do ogrzewania budynków mieszkalnych i przemysłowych o różnej wielkości i jest zgodny z większością urządzeń grzewczych. Materiał nie powoduje powstawania dużej ilości szkodliwych związków chemicznych ani popiołu w procesie spalania, jednocześnie zapewniając zachowanie żądanej temperatury w każdym wnętrzu. Wszystko to w połączeniu z dbałością o obniżenie szkodliwości dla środowiska – spalanie ekogroszku nie powoduje produkowania dymu i niebezpiecznych substancji.

Ekogroszek Wolin - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek