Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Dębno

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów prywatnych i firmowych, którzy szukają opłacalnego ekogroszku w mieście Dębno, przygotowaliśmy w naszej firmie bogatą ofertę innowacyjnych rozwiązań do ogrzewania. Znajdziesz wśród nich przykładowo wariant Classic, Ecodesign, Power Max czy Comfort, a dzięki tak zróżnicowanemu asortymentowi bez problemu kupisz materiał odpowiedni do możliwości Twojego urządzenia grzewczego. Możemy pochwalić się ponad 30-letnim doświadczeniem na rynku i obszerną listą usatysfakcjonowanych klientów. Ze względu na te kluczowe aspekty możemy zapewnić, że obecny w naszej ofercie ekogroszek workowany, który można zamówić w Dębnie, spełni Twoje oczekiwania nie tylko pod względem jakości i świetnych szczegółów technicznych, ale także korzystnej ceny.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Dębno

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Myśląc o klientach o najwyższych wymaganiach, którzy planują postawić na wydajne i korzystne finansowo sposoby ogrzewania domu, biura bądź magazynu, proponujemy w SAM-BUD-ROL ekogroszek workowany dostępny nie tylko w mieście Dębno, lecz też w wielu innych miejscowościach w całej Polsce. Będąc producentem innowacyjnego opału, zapewniamy, że jego parametry zgadzają się ze wszystkimi normami procesów spalania oraz odznaczają się doskonałym standardem na tle konkurencyjnych rozwiązań.

Dostępny w naszym asortymencie ekogroszek jest odpowiedni do spalania w kotłach dowolnej wielkości. Do jego najistotniejszych zalet zalicza się między innymi wsparcie dla utrzymania higieny w kotle, niewymagający ingerencji mechanizm dostarczania ciepła i zapewnienie optymalnej temperatury w każdym pomieszczeniu. Co więcej, jako doświadczony producent i wieloletni dystrybutor opału bez przerwy pilnujemy, aby cena ekogroszku była jedną z najniższych nad Wisłą z utrzymaniem odpowiednich parametrów produkcji.

Najlepszy ekogroszek w Dębnie

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Dostępny w naszym sklepie ekogroszek workowany, który możesz zamówić w mieście Dębno i okolicach, to świetny wybór nawet dla osób o szczególnie wysokich oczekiwaniach. Będąc specjalistami od innowacyjnego paliwa węglowego, zadbaliśmy o to, aby produkt odznaczał się korzystną wartością opałową i niedużą zawartością popiołu. Wszystkie produkty z naszego asortymentu nadają się do użytku w piecach ecodesign oraz klasy 3, 4 i 5. Dodatkowo ekogroszek jest materiałem korzystnym cenowo, efektywnym energetycznie, a różnorodność proponowanych typów powoduje, że z łatwością wybierzesz odpowiedni opał dla siebie. Aby usprawnić transport i przechowywanie, wszystkie produkty są umieszczane w workach o masie 25 kg. W środku możesz znaleźć ziarna, których średnica wynosi od 5 do 25 milimetrów. Warto również podkreślić, że cena ekogroszku u nas należy do jednych z najkorzystniejszych nad Wisłą.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Dębno)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • pozwala na wygodne, schludne magazynowanie – utrzymanie porządku w okolicy kotła lub na podwórku jest prostsze dzięki zamknięciu ekogroszku w wytrzymałych polipropylenowych workach,

  • oferuje najwyższą jakość – potwierdzeniem standardu naszego ekogroszku jest jego znakomity skład i właściwości, o których szczegółowe dane umieszczono na opakowaniach,

  • są bezproblemowe w przewożeniu – ekogroszek w workach jest prosty i wygodny w przewożeniu, a jego przenoszenie do samochodu dostawczego, a później do magazynu bądź na działkę nie sprawia żadnego problemu,

  • gwarantuje wygodę i łatwość dawkowania – podczas przygotowywania produktów upewniamy się, że w workach znajdziesz bezbłędnie odliczoną masę ekogroszku, idealnie dopasowaną do zbiornika opału.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Dębnie
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Dębno

Jeżeli pragniesz skorzystać z rozwiązań takich jak ekogroszek workowany w mieście Dębno i sąsiednich miejscowościach, to gorąco proponujemy zapoznanie się z detalami naszego asortymentu i zamówienia odpowiedniego opału. W naszej firmie zapewniamy nowoczesne paliwa węglowe, które można również zamówić w różnych innych miastach na terenie całej Polski. Wskutek zamknięcia opału w wytrzymałych workach jego przewożenie i przechowywanie są łatwe oraz całkowicie bezproblemowe.

Węgiel ekogroszek wytwarzany przez naszą firmę to połączenie wysokiej klasy rozwiązań i perfekcyjnych parametrów z atrakcyjną kwotą kupna. Chcemy, aby wydajne paliwo było łatwo dostępne dla wszystkich klientów, wobec czego zdecydowaliśmy się na dostarczanie paliwa grzewczego zgodnego ze wszelkimi najistotniejszymi normami i dysponującego wymaganymi poświadczeniami jakości, który możesz kupić bez obciążania domowego lub biznesowego portfela. Cena ekogroszku SAM-BUD-ROL bez wątpienia zalicza się do najbardziej konkurencyjnych na rynku.

To nie koniec zalet! Ekogroszek dostępny w Dębnie jest przeznaczony do dostarczania ciepła do budynków o różnej wielkości i jest odpowiedni do większości kotłów. Paliwo nie produkuje dużej ilości tlenków siarki ani popiołu w procesie spalania, jednocześnie gwarantując zachowanie optymalnej temperatury w każdym wnętrzu. A to wszystko w parze z dbaniem o obniżenie szkodliwości dla środowiska – ekogroszek spalany we współczesnych urządzeniach grzewczych emituje znacznie mniej pyłów do atmosfery niż węgiel spalany w tradycyjnych kotłach zasypowych.

Ekogroszek Dębno - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek