Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Resko

Starając się sprostać potrzebom klientów prywatnych i przedsiębiorców, którzy szukają opłacalnego ekogroszku w Resku, stworzyliśmy w SAM-BUD-ROL różnorodną ofertę nowoczesnych paliw węglowych. Znajdziesz wśród nich na przykład rodzaj Classic, Ecodesign, Power Max czy Comfort, przez co z pewnością kupisz opał dopasowany do możliwości swojego urządzenia grzewczego. Możemy poszczycić się ponad 30-letnim doświadczeniem w branży i obszerną listą zadowolonych klientów. Dzięki temu mamy pewność, że dostępny w naszym sklepie ekogroszek workowany, który można kupić w mieście Resko, sprosta Twoim oczekiwaniom nie tylko pod względem klasy rozwiązań i znakomitych parametrów, lecz także wyjątkowo niskiej ceny.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Resko

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Myśląc o klientach o wysokich wymaganiach, którzy chcą zapewnić sobie komfortowe i korzystne finansowo sposoby ogrzewania domu jednorodzinnego, firmy czy magazynu, przygotowaliśmy w naszym sklepie ekogroszek workowany dostępny nie tylko w Resku, lecz również w wielu innych miejscowościach w kraju. Jako producent najnowocześniejszego materiału opałowego, upewniliśmy się, że parametry techniczne zgadzają się ze wszystkimi normami węgla oraz odznaczają się znakomitą klasą na tle konkurencyjnych propozycji.

Nasz ekogroszek opałowy nadaje się do wykorzystania w kotłach różnych wielkości. Do jego najistotniejszych atutów zalicza się między innymi możliwość utrzymania higieny w kotle, niewymagający ingerencji mechanizm dostarczania ciepła i zagwarantowanie żądanej temperatury w każdym wnętrzu. Co więcej, jako producent i wieloletni dystrybutor materiałów opałowych bez przerwy dbamy, aby cena ekogroszku była jedną z najbardziej atrakcyjnych w całym kraju bez jednoczesnego obniżania standardów.

Najlepszy ekogroszek w Resku

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Obecny w naszym sklepie ekogroszek workowany, który możesz kupić w Resku i okolicach, to doskonały wybór nawet dla osób o szczególnie wysokich wymaganiach. Jako wytwórca innowacyjnego paliwa z węgla, zadbaliśmy o to, aby opał odznaczał się dobrą wartością opałową i niedużą ilością popiołu. Wszystkie części naszej oferty nadają się do użytku w piecach ecodesign oraz klasy 3, 4 i 5. To nie wszystko – ekogroszek jest materiałem opłacalnym, wydajnym, a bogaty wybór dostępnych produktów gwarantuje, że z łatwością znajdziesz najlepszy opał dostosowany do swoich własnych potrzeb. W celu ułatwienia transportu i magazynowania zamówienia są umieszczane w opakowaniach o masie 25 kg. Wewnątrz znajdziesz ziarna, których średnica wynosi od 5 do 25 milimetrów. Warto również podkreślić, że cena ekogroszku w naszym sklepie jest jedną z najbardziej atrakcyjnych nad Wisłą.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Resko)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • umożliwia wygodne, schludne magazynowanie – utrzymanie porządku w kotłowni lub na podwórku jest możliwe dzięki trzymaniu materiału w wytrzymałych polipropylenowych opakowaniach,

  • oferuje najwyższą jakość – dowodem odpowiedniego standardu naszego ekogroszku jest jego nienaganny skład i parametry, o których szczegółowe informacje znajdują się na workach,

  • są wygodne w przewożeniu – ekogroszek w polipropylenowych workach jest łatwy i komfortowy w przewożeniu, a jego przenoszenie do pojazdu dostawczego, a później do pomieszczenia z piecem lub na podwórko nie powoduje żadnego kłopotu,

  • zapewnia wygodę i łatwość dawkowania – w SAM-BUD-ROL upewniamy się, że w opakowaniach umieściliśmy precyzyjnie zmierzoną wagę ekogroszku, która zmieści się w zbiorniku opału.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Resku
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Resko

Jeśli chcesz zamówić ekogroszek workowany w Resku i okolicach, to gorąco proponujemy zaznajomienie się z detalami oferty naszego sklepu i złożenie zamówienia. Jako eksperci od materiałów opałowych oferujemy innowacyjne produkty węglowe, które można również nabyć w licznych innych miejscach na terenie całej Polski. Wskutek zamknięcia produktu w solidnych opakowaniach jego przewóz i przechowywanie są wygodne oraz zupełnie bezproblemowe.

Ekogroszek workowany naszej produkcji to połączenie wysokiej klasy rozwiązań i idealnych parametrów z korzystną ceną kupna. Pragniemy, aby efektywne materiały opałowe były łatwo dostępne dla każdej osoby, dlatego już dawno rozpoczęliśmy produkcję paliwa grzewczego spełniającego wszystkie aktualnie funkcjonujące normy i dysponującego wymaganymi certyfikatami jakości, który możesz kupić bez nadwyrężania rodzinnego czy biznesowego budżetu. Cena ekogroszku w naszym sklepie bez wątpienia należy do jednych z najbardziej konkurencyjnych na rynku.

To jeszcze nie wszystko! Ekogroszek oferowany w mieście Resko może być wykorzystany do ogrzewania budynków o różnej wielkości i jest odpowiedni do większości urządzeń grzewczych. Materiał nie produkuje dużej ilości szkodliwych związków chemicznych ani pozostałości w trakcie spalania, jednocześnie umożliwiając utrzymanie wymaganej temperatury w każdym budynku. Wszystko to w połączeniu z dbaniem o obniżenie szkodliwości dla środowiska – ekogroszek w nowoczesnym kotle wydziela minimalnej ilości dymu i szkodliwych związków.

Ekogroszek Resko - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek