Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Golczewo

Odpowiadając na wymagania klientów indywidualnych i firmowych, którzy potrzebują efektywnego ekogroszku w Golczewie, opracowaliśmy w naszej firmie różnorodną ofertę innowacyjnych materiałów opałowych. Są to na przykład typ Classic, Ecodesign, Power Max czy Comfort, dzięki czemu z pewnością wybierzesz materiał dopasowany do parametrów posiadanego urządzenia grzewczego. Wyróżniamy się wieloletnim doświadczeniem na rynku i niezwykle długą listą darzących nas zaufaniem klientów. Ze względu na te kluczowe aspekty mamy pewność, że znajdujący się w naszej ofercie ekogroszek workowany, który można kupić w mieście Golczewo, spełni Twoje potrzeby nie tylko pod kątem jakości i doskonałych szczegółów technicznych, ale także korzystnej ceny.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Golczewo

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Myśląc o szczególnie wymagających klientach, którzy chcą postawić na rozsądne i korzystne finansowo ogrzewanie domu, biura bądź innego budynku, proponujemy w SAM-BUD-ROL ekogroszek workowany możliwy do zakupienia nie tylko w mieście Golczewo, lecz też w obrębie wielu innych miejscowości w całym kraju. Będąc producentem nowoczesnego materiału opałowego, możemy mieć pewność, że jego parametry spełniają wszystkie wymagania dotyczące jakości węgla oraz wyróżniają się na tle konkurencyjnych propozycji.

Dostępny w naszym asortymencie ekogroszek opałowy sprawdzi się w urządzeniach grzewczych różnych rozmiarach. Do jego kluczowych atutów zalicza się między innymi łatwość zachowania czystości w kotle, automatyczny mechanizm dostarczania ciepła, a także zapewnienie odpowiedniej temperatury w dowolnym pomieszczeniu. Co więcej, jako wytwórca i działający w tej branży od lat dystrybutor paliw grzewczych zadbaliśmy o to, aby cena ekogroszku była jedną z najkorzystniejszych nad Wisłą bez jednoczesnego obniżania standardów.

Najlepszy ekogroszek w Golczewie

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Prezentowany w naszej ofercie ekogroszek workowany, który zamówisz w Golczewie i okolicach, to znakomity wybór dla wszystkich, także tych szczególnie wymagających klientów. Jako producent nowoczesnego opału z węgla, zadbaliśmy o to, aby produkt charakteryzował się wysoką ilością produkowanego ciepła i niewielką zawartością popiołu. Wszystkie produkty z naszego asortymentu mogą być używane w urządzeniach ecodesign oraz dowolnej z trzech aktualnie stosowanych klas emisji. To nie wszystko – ekogroszek workowany jest materiałem opłacalnym, efektywnym, a szeroki wybór dostępnych typów gwarantuje, że bez problemu znajdziesz odpowiedni opał dla siebie. Aby usprawnić transport i składowanie, wszystkie produkty są pakowane do 25-kilogramowych opakowań. Wewnątrz znajdują się ziarna o średnicy wynoszącej od 5 do 25 milimetrów. Warto również podkreślić, że cena ekogroszku w SAM-BUD-ROL należy do jednych z najbardziej atrakcyjnych na rynku.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Golczewo)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • pozwala na wygodne, czyste składowanie – zachowanie porządku w okolicy kotła lub na zewnątrz domu jest prostsze dzięki trzymaniu opału w wytrzymałych polipropylenowych workach,

  • oferuje doskonałą jakość – potwierdzeniem standardu naszego ekogroszku jest jego znakomity skład i obecność zawsze aktualnych badań, potwierdzających parametry, o których dokładne dane znajdują się na opakowaniach,

  • są łatwe w przewozie – ekogroszek workowany jest prosty i komfortowy w transporcie, a jego przenoszenie do auta dostawczego, a następnie do pomieszczenia z piecem bądź na posesję nie sprawia żadnego problemu,

  • gwarantuje wygodę i łatwość dawkowania – w SAM-BUD-ROL staramy się zagwarantować, że w workach znajdziesz precyzyjnie zmierzoną masę ekogroszku, która zmieści się w zbiorniku opału.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Golczewie
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Golczewo

Jeżeli pragniesz skorzystać z materiałów takich jak ekogroszek workowany w mieście Golczewo i okolicach, to gorąco proponujemy zapoznanie się z detalami oferty naszego sklepu i zamówienia odpowiedniego opału. W naszym sklepie sprzedajemy innowacyjne produkty węglowe, które możesz również kupić w różnych innych miejscowościach na terenie całej Polski. Wskutek zamknięcia produktu w wytrzymałych opakowaniach jego transport i składowanie jest łatwe oraz pozbawione jakichkolwiek problemów.

Węgiel ekogroszek produkowany przez naszą firmę to powiązanie doskonałej klasy rozwiązań i idealnych parametrów technicznych z atrakcyjną kwotą kupna. Chcemy, aby efektywne paliwo było łatwo dostępne dla każdego klienta, wobec czego już dawno rozpoczęliśmy dostarczanie opału zgodnego ze wszystkimi najistotniejszymi regulacjami i posiadającego poważane poświadczenia jakości, który możesz kupić bez nadwyrężania domowego bądź firmowego portfela. Cena ekogroszku SAM-BUD-ROL z pewnością zalicza się do najkorzystniejszych na rynku.

To nie koniec korzyści! Ekogroszek dostępny w Golczewie jest przeznaczony do dostarczania ciepła do domów i innych budynków o różnej wielkości i jest zgodny z większością pieców. Materiał nie powoduje powstawania dużej proporcji tlenków siarki i popiołu w procesie spalania, jednocześnie umożliwiając utrzymanie odpowiedniej temperatury w każdym pomieszczeniu. Wszystko to w połączeniu z dbałością o obniżenie szkodliwości dla środowiska – ekogroszek spalany we współczesnych urządzeniach grzewczych emituje znacznie mniej pyłów do atmosfery niż węgiel spalany w tradycyjnych kotłach zasypowych.

Ekogroszek Golczewo - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek