Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Złocieniec

Odpowiadając na wymagania klientów prywatnych i biznesowych, którzy chcą skorzystać z wysokiej jakości ekogroszku w mieście Złocieniec, przygotowaliśmy w SAM-BUD-ROL różnorodną ofertę innowacyjnych paliw węglowych. Będą to przykładowo wersja Classic, Ecodesign, Power Max czy Comfort, a dzięki tak zróżnicowanemu asortymentowi bez problemu kupisz materiał odpowiedni do specyfikacji aktualnie wykorzystywanego urządzenia grzewczego. Możemy pochwalić się ponad 30-letnim doświadczeniem na rynku i obszerną listą usatysfakcjonowanych klientów. Ze względu na te kluczowe aspekty możemy zapewnić, że obecny w naszej ofercie ekogroszek workowany, który można zamówić w mieście Złocieniec, spełni Twoje wymagania nie tylko pod względem klasy rozwiązań i doskonałych szczegółów technicznych, lecz też wyjątkowo niskiej ceny.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Złocieniec

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Z myślą o wyjątkowo wymagających klientach, którzy chcą zapewnić sobie wydajne i korzystne finansowo sposoby dostarczania ciepła do budynku mieszkalnego, siedziby przedsiębiorstwa czy budynku o innym przeznaczeniu, sprzedajemy w SAM-BUD-ROL ekogroszek workowany możliwy do zakupienia nie tylko w Złocieńcu, lecz także w obrębie wielu innych miejscowości w całej Polsce. Jako producent nowoczesnego opału, upewniliśmy się, że elementy jego specyfikacji zgadzają się ze wszystkimi normami jakości węgla oraz wyróżniają się w porównaniu do innych obecnych na rynku odpowiedników.

Dostępny w naszym sklepie węgiel ekogroszek jest odpowiedni do wykorzystania w piecach dowolnej wielkości. Do jego największych atutów zalicza się między innymi wsparcie dla utrzymania higieny w kotle, automatyczny proces spalania i utrzymanie odpowiedniej temperatury w każdym pomieszczeniu. Co więcej, jako producent i obecny w tej branży od lat dystrybutor opału bez przerwy pilnujemy, aby cena ekogroszku była jedną z najlepszych w całym kraju z utrzymaniem odpowiednich standardów.

Najlepszy ekogroszek w Złocieńcu

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Dostępny w naszym sklepie ekogroszek workowany, który zamówisz w mieście Złocieniec i okolicach, to doskonały wybór nawet dla osób o szczególnie wysokich wymaganiach. Jako wytwórca nowoczesnego paliwa z węgla, zadbaliśmy o to, aby produkt cechował się wysoką wartością opałową i niewielką ilością popiołu. Wszystkie części naszego asortymentu mogą być używane w kotłach ecodesign oraz dowolnej z trzech aktualnie stosowanych klas emisji. Co więcej, ekogroszek jest produktem ekonomicznym, wydajnym, a różnorodność proponowanych wariantów powoduje, że na pewno znajdziesz optymalny materiał dla siebie. Aby usprawnić przewóz i składowanie, wszystkie produkty są pakowane do 25-kilogramowych opakowań. W środku znajdziesz ziarna, których średnica wynosi od 5 do 25 mm. Nie możemy również zapomnieć, że cena ekogroszku w naszym sklepie należy do jednych z najlepszych nad Wisłą.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Złocieniec)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • ułatwia proste, higieniczne przechowywanie – zachowanie porządku w okolicy pieca lub na podwórku jest łatwiejsze dzięki trzymaniu opału w solidnych polipropylenowych opakowaniach,

  • oferuje najlepszą jakość – dowodem świetnego standardu sprzedawanego przez nasz sklep ekogroszku jest jego nienaganny skład i parametry, o których szczegółowe dane umieszczono na workach,

  • są łatwe w przewozie – ekogroszek w polipropylenowych workach jest prosty i komfortowy w transporcie, a przełożenie go do samochodu dostawczego, a następnie do kotłowni czy na podwórko nie powoduje najmniejszego problemu,

  • gwarantuje komfort użytkowania oraz łatwość porcjowania – w SAM-BUD-ROL upewniamy się, że w opakowaniach znajdziesz bezbłędnie odmierzoną zawartość ekogroszku, idealnie dostosowaną do zbiornika opału.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Złocieńcu
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Złocieniec

Jeśli planujesz skorzystać z produktów takich jak ekogroszek workowany w Złocieńcu i okolicach, to zachęcamy Cię do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty i złożenie zamówienia. W naszej firmie sprzedajemy nowoczesne paliwa węglowe, które możesz także zamówić w licznych pozostałych regionach na terenie całej Polski. Dzięki zamknięciu opału w wytrzymałych workach jego transport i magazynowanie są proste oraz pozbawione jakichkolwiek problemów.

Ekogroszek produkowany przez naszą firmę to połączenie doskonałej klasy rozwiązań i perfekcyjnych parametrów z opłacalną ceną kupna. Dążymy do tego, aby efektywne paliwo było łatwo dostępne dla wszystkich klientów, ze względu na co już dawno rozpoczęliśmy wytwarzanie opału zgodnego ze wszelkimi najistotniejszymi przepisami i posiadającego poważane certyfikaty jakości, który możesz kupić bez obciążania prywatnego lub firmowego budżetu. Cena ekogroszku SAM-BUD-ROL niewątpliwie zalicza się do najkorzystniejszych w Polsce.

To jeszcze nie koniec! Ekogroszek oferowany w mieście Złocieniec jest przeznaczony do ogrzewania budynków mieszkalnych i przemysłowych o różnych rozmiarach i jest odpowiedni do większości kotłów. Materiał nie produkuje dużej zawartości szkodliwych związków chemicznych i popiołu na etapie spalania, jednocześnie gwarantując utrzymanie żądanej temperatury w każdym budynku. Wszystko to w parze z dbałością o obniżenie szkodliwości dla środowiska – ekogroszek w nowoczesnym kotle wytwarza minimalnej ilości dymu i szkodliwych związków.

Ekogroszek Złocieniec - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek