Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Maszewo

Odpowiadając na wymagania klientów prywatnych i biznesowych, którzy poszukują wydajnego ekogroszku w Maszewie, opracowaliśmy w SAM-BUD-ROL różnorodną ofertę najnowocześniejszych paliw węglowych. Są to na przykład rodzaj Classic, Ecodesign, Power Max czy Comfort, dzięki czemu bez problemu wybierzesz materiał dostosowany do specyfikacji posiadanego kotła. Wyróżniamy się zdobywanym od roku 1989 doświadczeniem w tym sektorze i obszerną listą darzących nas zaufaniem klientów. Dzięki temu możemy zapewnić, że znajdujący się w naszej ofercie ekogroszek workowany, który możesz nabyć w mieście Maszewo, spełni Twoje oczekiwania nie tylko pod względem jakości i znakomitych parametrów, ale też atrakcyjnej ceny.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Maszewo

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Z myślą o wyjątkowo wymagających klientach, którzy chcą postawić na rozsądne i ekonomiczne sposoby dostarczania ciepła do domu jednorodzinnego, biura lub magazynu, oferujemy w SAM-BUD-ROL ekogroszek workowany możliwy do zamówienia nie tylko w mieście Maszewo, lecz także w wielu innych miejscowościach w całej Polsce. Jako producent najnowocześniejszego paliwa węglowego, możemy mieć pewność, że jego parametry są zgodne ze wszystkimi normami węgla oraz wyróżniają się w stosunku do innych dostępnych na rynku odpowiedników.

Nasz ekogroszek sprawdzi się w urządzeniach grzewczych różnych wielkości. Do jego najistotniejszych plusów możemy zaliczyć możliwość zachowania porządku w piecu, niewymagający ingerencji proces ogrzewania, a także zagwarantowanie żądanej temperatury w dowolnym miejscu w budynku. Dodatkowo, jako producent i działający w tym sektorze od lat dystrybutor paliw grzewczych zadbaliśmy o to, aby cena ekogroszku była jedną z najlepszych na rynku bez jednoczesnego obniżania standardów.

Najlepszy ekogroszek w Maszewie

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Dostępny w naszym asortymencie ekogroszek workowany, który możesz kupić w mieście Maszewo i okolicach, to znakomity wybór nawet dla osób o szczególnie wysokich wymaganiach. Jako wytwórca innowacyjnego opału węglowego, przypilnowaliśmy, aby materiał wyróżniał się wysoką wartością opałową i niewielką ilością popiołu. Wszystkie elementy naszej oferty sprawdzą się w użytku w urządzeniach ecodesign oraz dowolnej z trzech aktualnie stosowanych klas emisji. Co więcej, węgiel ekogroszek jest materiałem korzystnym cenowo, efektywnym, a różnorodność oferowanych typów gwarantuje, że bez problemu kupisz najlepszy opał dla siebie. Aby ułatwić przewóz i magazynowanie, zamówienia są pakowane do 25-kilogramowych opakowań. W środku znajdziesz ziarna o średnicy wynoszącej od 5 do 25 milimetrów. Warto również podkreślić, że cena ekogroszku u nas jest jedną z najbardziej atrakcyjnych w Polsce.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Maszewo)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • ułatwia komfortowe, czyste przechowywanie – zachowanie porządku w pobliżu kotła lub na zewnątrz domu jest możliwe dzięki trzymaniu materiału w trwałych polipropylenowych workach,

  • jest najwyższej jakości – dowodem świetnego standardu sprzedawanego przez nasz sklep ekogroszku jest jego doskonały skład i właściwości, o których szczegółowe informacje znajdują się na opakowaniach,

  • są wygodne w transporcie – ekogroszek w workach jest prosty i komfortowy w przewożeniu, a przełożenie go do auta dostawczego, a następnie do pomieszczenia z piecem czy na działkę nie powoduje żadnego problemu,

  • zapewnia wygodę i łatwość dozowania – w SAM-BUD-ROL staramy się zapewnić, że w workach znajdziesz dokładnie odmierzoną objętość ekogroszku, idealnie dostosowaną do zbiornika na opał.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Maszewie
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Maszewo

Jeżeli planujesz zamówić ekogroszek workowany w Maszewie i okolicach, to gorąco proponujemy zapoznanie się ze szczegółami naszego asortymentu i zamówienia odpowiedniego opału. Jako eksperci od opału sprzedajemy nowoczesne produkty węglowe, które można również nabyć w różnych pozostałych miejscowościach na obszarze całej Polski. Przez zamknięcie produktu w solidnych opakowaniach jego transport i przechowywanie są łatwe oraz pozbawione jakichkolwiek problemów.

Ekogroszek produkowany w SAM-BUD-ROL to powiązanie świetnej klasy rozwiązań i znakomitych parametrów technicznych z atrakcyjną kwotą kupna. Chcemy, aby efektywne energetycznie paliwo było łatwo dostępne dla każdego klienta, ze względu na co zdecydowaliśmy się na wytwarzanie paliwa grzewczego zgodnego ze wszystkimi obowiązującymi regulacjami i dysponującego poważanymi potwierdzeniami jakości, który można zakupić bez nadwyrężania domowego bądź biznesowego budżetu. Cena ekogroszku naszej firmy niewątpliwie jest jedną z najkorzystniejszych nad Wisłą.

Na tym jeszcze nie koniec! Ekogroszek dostępny w Maszewie może być używany do dostarczania ciepła do budynków o różnej wielkości i jest kompatybilny z większością pieców. Materiał nie powoduje powstawania dużej zawartości szkodliwych związków chemicznych i popiołu na etapie spalania, jednocześnie umożliwiając zachowanie odpowiedniej temperatury w każdym pomieszczeniu. A to wszystko w połączeniu z dbałością o obniżenie szkodliwości dla środowiska – ekogroszek spalany we współczesnych urządzeniach grzewczych emituje znacznie mniej pyłów do atmosfery niż węgiel spalany w tradycyjnych kotłach zasypowych.

Ekogroszek Maszewo - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek