Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Wałcz

Odpowiadając na potrzeby klientów indywidualnych i biznesowych, którzy poszukują efektywnego ekogroszku w Wałczu, stworzyliśmy w naszym sklepie bogatą ofertę ekonomicznych rozwiązań do ogrzewania. Są to na przykład rodzaj Classic, Ecodesign, Power Max czy Comfort, dzięki czemu z pewnością kupisz produkt dostosowany do parametrów swojego kotła. Możemy pochwalić się wieloletnim doświadczeniem na rynku i długą listą zadowolonych klientów. Ze względu na te kluczowe aspekty mamy pewność, że obecny w naszym asortymencie ekogroszek workowany, który można nabyć w Wałczu, spełni Twoje wymagania nie tylko pod kątem standardu produkcji i świetnych szczegółów technicznych, ale również atrakcyjnej ceny.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Wałcz

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Myśląc o klientach o szczególnych wymaganiach, którzy pragną zadbać o wydajne i ekonomiczne sposoby dostarczania ciepła do budynku mieszkalnego, firmy czy hali produkcyjnej, oferujemy w SAM-BUD-ROL ekogroszek workowany dostępny nie tylko w mieście Wałcz, lecz też w obrębie wielu innych miast w kraju. Jako producent innowacyjnego opału, możemy mieć pewność, że jego parametry są zgodne ze wszystkimi normami jakości węgla oraz odznaczają się znakomitym standardem w stosunku do innych dostępnych na rynku rozwiązań.

Dostępny w naszej ofercie ekogroszek workowany sprawdzi się do spalania w kotłach o dowolnej wielkości. Do jego najistotniejszych plusów zalicza się między innymi wsparcie dla utrzymania higieny w piecu, zautomatyzowany proces spalania oraz zagwarantowanie wymaganej temperatury w dowolnym wnętrzu. Co więcej, jako wytwórca i wieloletni dystrybutor materiałów opałowych zadbaliśmy o to, aby cena ekogroszku należała do jednych z najbardziej atrakcyjnych w kraju bez jednoczesnego obniżania parametrów produkcji.

Najlepszy ekogroszek w Wałczu

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Obecny w naszej ofercie ekogroszek workowany, który zamówisz w Wałczu i okolicach, to świetny wybór dla wszystkich, nawet tych najbardziej wymagających klientów. Jako wytwórca innowacyjnego opału węglowego, przypilnowaliśmy, aby materiał wyróżniał się korzystną ilością produkowanego ciepła i niewielką zawartością popiołu. Wszystkie elementy naszego asortymentu nadają się do użytku w piecach ecodesign oraz klasy 3, 4 i 5. Ponadto węgiel ekogroszek jest paliwem korzystnym cenowo, wydajnym, a różnorodność dostępnych typów powoduje, że bez problemu znajdziesz optymalny materiał dla siebie. Aby usprawnić przewóz i magazynowanie, zamówienia są pakowane do 25-kilogramowych opakowań. W środku możesz znaleźć ziarna o średnicy wynoszącej od 5 do 25 milimetrów. Nie możemy również pominąć faktu, że cena ekogroszku w SAM-BUD-ROL jest jedną z najlepszych w branży.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Wałcz)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • pozwala na wygodne, czyste magazynowanie – zachowanie ładu w okolicy kotła lub na zewnątrz budynku jest łatwiejsze dzięki przechowaniu ekogroszku w trwałych polipropylenowych workach,

  • jest najwyższej jakości – dowodem świetnego standardu sprzedawanego przez nasz sklep ekogroszku jest jego doskonały skład i właściwości, o których dokładne informacje umieszczono na workach,

  • są bezproblemowe w przewozie – ekogroszek w workach jest prosty i komfortowy w transporcie, a przełożenie go do pojazdu dostawczego, a potem do magazynu bądź na działkę nie powoduje najmniejszego problemu,

  • gwarantuje komfort oraz łatwość dozowania – w naszej firmie staramy się zapewnić, że w opakowaniach znajdziesz dokładnie odliczoną wagę ekogroszku, idealnie dostosowaną do zbiornika na opał.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Wałczu
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Wałcz

Jeśli pragniesz skorzystać z produktów takich jak ekogroszek workowany w Wałczu i pobliskich miejscowościach, to zapraszamy Cię do zaznajomienia się ze szczegółami oferty naszego sklepu i złożenie zamówienia. Jako eksperci od materiałów opałowych zapewniamy innowacyjne paliwa węglowe, które możesz również zamówić w wielu pozostałych miastach na terenie całego kraju. Dzięki zamknięciu produktu w wytrzymałych opakowaniach jego przewóz i magazynowanie jest proste oraz pozbawione jakichkolwiek problemów.

Ekogroszek opałowy naszej produkcji to powiązanie świetnej jakości i perfekcyjnych parametrów z atrakcyjną ceną zakupu. Chcemy, aby efektywne energetycznie paliwo było bez problemu dostępne dla wszystkich klientów, wobec czego już dawno rozpoczęliśmy dostarczanie materiału opałowego spełniającego wszystkie aktualnie funkcjonujące regulacje i dysponującego wymaganymi atestami jakości, który możesz kupić bez nadwyrężania domowego lub biznesowego budżetu. Cena ekogroszku SAM-BUD-ROL z pewnością zalicza się do najkorzystniejszych na rynku.

To jeszcze nie wszystko! Ekogroszek sprzedawany w mieście Wałcz jest przeznaczony do ogrzewania budynków mieszkalnych i przemysłowych o różnej wielkości i jest odpowiedni do większości urządzeń grzewczych. Paliwo nie produkuje dużej zawartości szkodliwych związków chemicznych i pozostałości na etapie spalania, jednocześnie gwarantując utrzymanie wymaganej temperatury w każdym pomieszczeniu. Wszystko to w połączeniu z dbałością o obniżenie szkodliwości dla środowiska – spalanie ekogroszku nie powoduje produkowania dymu i niebezpiecznych substancji.

Ekogroszek Wałcz - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek