Ekogroszek workowany małopolskie

Szukasz ofert na ekogroszek w woj. małopolskim? W takim przypadku serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, która zawiera nowoczesne materiały opałowe w korzystnej cenie. W naszej firmie od ponad 30 lat zdobywamy doświadczenie w wytwarzaniu i sprzedaży najwyższej klasy materiałów opałowych, wskutek czego zdołaliśmy zapracować na zaufanie tysięcy osób prywatnych oraz przedsiębiorstw z różnych województw. W naszym obecnym asortymencie znajdziesz w szczególności ekogroszek workowany, który oferujemy nie tylko w województwie małopolskim, ale także w całym kraju. Co więcej, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, udostępniamy różnorodne typy innowacyjnych paliw węglowych, których doskonała klasa łączy się z atrakcyjną ceną. Zapraszamy do poznania szczegółów!

Zobacz film
Ekogroszek workowany małopolskie

Poznaj EKOGROSZEK SAM-BUD-ROL

Ekogroszek dostępny w SAM-BUD-ROL to zdecydowanie opał trafiający w oczekiwania osób o szczególnych potrzebach, którzy poszukują nowoczesnego i paliwa o obniżonej szkodliwości dla środowiska. Obecne w naszym sklepie produkty doskonale nadają się do zaopatrywania w ciepło nie tylko budynków prywatnych, ale również budynków o innym charakterze – biur, magazynów i tym podobnych. Z powodzeniem można stosować węgiel ekogroszek w różnej wielkości urządzeniach grzewczych, z poczuciem, że wyprodukowane ciepło zapewni prawidłową temperaturę w każdym miejscu.

To jednak nie koniec! Dzięki własnej produkcji mamy wyjątkową możliwość sprzedawać efektywny i wysokiej klasy opał w rewelacyjnej cenie – koszt naszego ekogroszku mieści się wśród jednych z najbardziej konkurencyjnych na rynku. Dzięki temu możesz zaopatrzyć się w sprawdzony, doceniany przez użytkowników i spełniający obowiązujące normy towar bez nadwyrężania osobistego czy należącego do firmy budżetu. Korzystając z dostępnego u nas węgla obniżysz opłaty za ogrzewanie.

Najlepszy ekogroszek w województwie małopolskim

Dlaczego EKOGROSZEK SAM-BUD-ROL wyróżnia się spośród konkurencji?

Dostępny w asortymencie SAM-BUD-ROL ekogroszek workowany wyróżnia się głównie niezwykle korzystną wartością opałową i małą ilością pozostałości powstającą w przebiegu wykorzystania. Z dobrym skutkiem można wykorzystywać nasze materiały opałowe w kotłach grzewczych klasy 3., 4. i 5. oraz rozwiązaniach typu ecodesign. Kupując dostępne w naszym asortymencie paliwo ekogroszek, zyskujesz materiał z ziarnami, których średnica wynosi od 5 do 25 mm. Całość jest ładowana w odporne na uszkodzenia, dogodne w magazynowaniu worki o pojemności 25 kg, które są także niewymagające w transporcie. W naszej ofercie dostępny jest wydajny opał w kilku odmianach – Ecodesign, Power Max, Classic i Comfort, różniących się pomiędzy poszczególnymi propozycjami ilością produkowanego ciepła, wskaźnikiem spiekalności (RI) i zawartością popiołu, siarki oraz wilgoci. Jedno pozostaje bez zmian – zerowa lub niewielka spiekalność.

Ekogroszek

Poniżej oferta ekogroszku workowanego od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Ekogroszek ECODESIGN

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Ekogroszek POWER MAX

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek workowany Classic

Ekogroszek Classic

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Ekogroszek COMFORT

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • gwarancja wagi - ekogroszek odważany jest za pomocą legalizowanych, bardzo precyzyjnych wag,

  • gwarancja uziarnienia - profesjonalna linia technologiczna do przesiewania węgla gwarantuje odpowiednią granulację ekogroszku i brak podziarna (miału),

  • gwarancja jakości - opisanie worków danymi producenta i podanie parametrów ekogroszku gwarantuje jakość towaru. Opisany produkt deklarowanej jakości zawsze można zareklamować w przypadku uzasadnionego podejrzenia, że nie spełnia on oferowanych parametrów. Zaszywanie worków przez producenta uniemożliwia ingerencję osób trzecich w ich zwartość,

  • czyste składowanie - ekogroszek workowany zapewnia czystość na posesji i w kotłowni oraz pozawla na precyzyjne dozowanie paliwa do zasobnika.

Ekogroszek workowany w województwie małopolskim
Tani ekogroszek workowany

Polecamy Ci nasz EKOGROSZEK workowany. Małopolskie to Twoje województwo? W takim razie bez problemu go do Ciebie dostarczymy!

W SAM-BUD-ROL od dekad oferujemy naszym klientom doskonałej jakości paliwo, odpowiednie do domów, obiektów użytkowych czy biur. Nasz sklep internetowy, w którym znajdziesz szczególnie, ale nie tylko ekogroszek workowany dostępny w woj. małopolskim, został przygotowany specjalnie z myślą o potrzebach użytkowników chcących skorzystać z wydajnego, współpracującego z kotłami różnych kategorii innowacyjnego materiału opałowego.

Zakup nowoczesnego paliwa węglowego wprost od producenta to jednocześnie korzystny sposób na poczynienie oszczędności. Cena ekogroszku oferowanego w naszym sklepie jest bardzo korzystna, a dodatkowo sam materiał opałowy należy do rozwiązań ekonomicznych. Rzecz jasna, gwarantujemy nie tylko przystępny koszt produktu, ale również wysoką jakość i wydajność. Dzięki skupieniu się na tych aspektach dostępny u nas ekogroszek jest zgodny z obowiązującymi przepisami.

Ekogroszek - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek

Obsługiwane miejscowości w woj. małopolskim: