Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Dobra - zachodniopomorskie

Aby sprostać potrzebom klientów indywidualnych i firmowych, którzy szukają wydajnego ekogroszku w Dobrej, opracowaliśmy w SAM-BUD-ROL szeroką ofertę ekonomicznych rozwiązań do ogrzewania. Znajdziesz wśród nich między innymi rodzaj Classic, Ecodesign, Power Max czy Comfort, dzięki czemu bez problemu kupisz materiał dostosowany do specyfikacji Twojego pieca. Możemy pochwalić się ponad 30-letnim doświadczeniem w tym sektorze i obszerną listą zadowolonych klientów. W efekcie możemy zagwarantować, że znajdujący się w naszym sklepie ekogroszek workowany, który można zamówić w mieście Dobra, spełni Twoje oczekiwania nie tylko w odniesieniu do jakości i świetnych parametrów, ale również wyjątkowo niskiej ceny.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Dobra

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Myśląc o klientach o najwyższych wymaganiach, którzy planują zapewnić sobie komfortowe i korzystne finansowo sposoby dostarczania ciepła do domu, biura lub budynku o innym przeznaczeniu, sprzedajemy w naszym sklepie ekogroszek workowany możliwy do zakupienia nie tylko w Dobrej, ale też w wielu innych miastach w całym kraju. Będąc producentem innowacyjnego opału, upewniliśmy się, że elementy jego specyfikacji spełniają wszystkie wymagania w kwestii węgla oraz odznaczają się znakomitym standardem w porównaniu do konkurencyjnych propozycji.

Dostępny w naszej ofercie węgiel ekogroszek sprawdzi się w piecach dowolnych rozmiarach. Do jego największych plusów możemy zaliczyć łatwość utrzymania porządku w kotle, niewymagający ingerencji mechanizm spalania, a także zagwarantowanie optymalnej temperatury w dowolnym pomieszczeniu. Dodatkowo, jako wytwórca i funkcjonujący w tej branży od lat dystrybutor materiałów opałowych zadbaliśmy o to, aby cena ekogroszku należała do jednych z najbardziej atrakcyjnych w kraju bez jednoczesnego obniżania standardów.

Najlepszy ekogroszek w Dobrej

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Prezentowany w naszej ofercie ekogroszek workowany, który możesz kupić w mieście Dobra i okolicach, to świetna pozycja nawet dla osób o wyjątkowo wysokich oczekiwaniach. Jako producent nowoczesnego opału węglowego, zadbaliśmy o to, aby opał charakteryzował się korzystną ilością dostarczanego ciepła i niedużą zawartością popiołu. Wszystkie części naszej oferty nadają się do użytku w kotłach ecodesign oraz dowolnej z trzech aktualnie stosowanych klas emisji. Co więcej, węgiel ekogroszek jest produktem ekonomicznym, wydajnym, a różnorodność dostępnych produktów gwarantuje, że na pewno znajdziesz najlepszy materiał dla siebie. Aby usprawnić przewóz i magazynowanie, wszystkie produkty są pakowane do 25-kilogramowych worków. Wewnątrz możesz znaleźć ziarna o średnicy wynoszącej od 5 do 25 mm. Warto również podkreślić, że cena ekogroszku w naszym sklepie jest jedną z najbardziej atrakcyjnych na rynku.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Dobra)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • ułatwia komfortowe, schludne składowanie – utrzymanie ładu w okolicy pieca lub na zewnątrz budynku jest możliwe dzięki zamknięciu opału w wytrzymałych polipropylenowych workach,

  • oferuje najlepszą jakość – potwierdzeniem standardu sprzedawanego przez naszą firmę ekogroszku jest jego nienaganny skład i parametry, o których szczegółowe informacje umieściliśmy na opakowaniach,

  • są bezproblemowe w przewożeniu – ekogroszek workowany jest łatwy i szybki w przewożeniu, a przełożenie go do samochodu dostawczego, a później do magazynu bądź na podwórko nie sprawia najmniejszego kłopotu,

  • zapewnia wygodę i łatwość dawkowania – podczas przygotowywania produktów staramy się zagwarantować, że w workach umieściliśmy precyzyjnie zmierzoną objętość ekogroszku, która zmieści się w zbiorniku opału.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Dobrej
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Dobra

Jeżeli planujesz zamówić ekogroszek workowany w mieście Dobra i okolicach, to zapraszamy Cię do zaznajomienia się z detalami naszej oferty i zamówienia wysokiej jakości produktu. Jako eksperci od materiałów opałowych oferujemy innowacyjne paliwa węglowe, które można także kupić w wielu pozostałych regionach na terenie całej Polski. Przez zamknięcie materiału w trwałych opakowaniach jego transport i przechowywanie jest wygodne oraz całkowicie bezproblemowe.

Ekogroszek workowany produkowany przez naszą firmę to powiązanie świetnej jakości i idealnych parametrów technicznych z opłacalną kwotą kupna. Chcemy, aby wydajne materiały opałowe były bez problemu dostępne dla każdego klienta, ze względu na co zdecydowaliśmy się na wytwarzanie materiału opałowego spełniającego wszelkie aktualnie funkcjonujące wytyczne i mającego poważane poświadczenia jakości, który możesz kupić bez nadwyrężania prywatnego czy firmowego portfela. Cena ekogroszku w naszym sklepie z pewnością zalicza się do najbardziej konkurencyjnych w Polsce.

To nie koniec korzyści! Ekogroszek dostępny w mieście Dobra może być wykorzystany do dostarczania ciepła do budynków o różnych gabarytach i jest odpowiedni do większości kotłów. Paliwo nie powoduje powstawania dużej ilości szkodliwych związków chemicznych i pozostałości podczas spalania, jednocześnie umożliwiając zachowanie odpowiedniej temperatury w każdym pomieszczeniu. Wszystko to w parze z dbaniem o obniżenie szkodliwości dla środowiska – ekogroszek w nowoczesnym kotle wydziela minimalnej ilości dymu i toksycznych substancji.

Ekogroszek Dobra - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek