Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Dziwnów

Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów indywidualnych i biznesowych, którzy szukają wysokiej jakości ekogroszku w mieście Dziwnów, przygotowaliśmy w naszej firmie szeroką ofertę najnowocześniejszych paliw węglowych. Znajdziesz wśród nich na przykład wersja Classic, Ecodesign, Power Max czy Comfort, dzięki czemu szybko i sprawnie kupisz produkt dostosowany do możliwości aktualnie wykorzystywanego kotła. Wyróżniamy się ponad 30-letnim doświadczeniem na rynku i długą listą darzących nas zaufaniem klientów. Ze względu na te kluczowe aspekty możemy zapewnić, że dostępny w naszym asortymencie ekogroszek workowany, który można zakupić w Dziwnowie, sprosta Twoim oczekiwaniom nie tylko pod kątem klasy rozwiązań i świetnych parametrów, ale także korzystnej ceny.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Dziwnów

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Z myślą o klientach o najwyższych wymaganiach, którzy pragną zadbać o wydajne i korzystne finansowo ogrzewanie domu, placówki firmy bądź hali produkcyjnej, proponujemy w SAM-BUD-ROL ekogroszek workowany dostępny nie tylko w Dziwnowie, ale również na terenie wielu innych miejscowości w całej Polsce. Jako doświadczony wytwórca innowacyjnego paliwa węglowego, upewniliśmy się, że parametry techniczne są zgodne ze wszystkimi normami procesów spalania oraz odznaczają się znakomitym standardem na tle konkurencyjnych rozwiązań.

Nasz ekogroszek workowany jest odpowiedni do wykorzystania w kotłach różnych wielkości. Do jego najważniejszych zalet zalicza się między innymi wsparcie dla zachowania czystości w piecu, automatyczny proces spalania i zapewnienie odpowiedniej temperatury w dowolnym wnętrzu. Ponadto, jako wytwórca i wieloletni dystrybutor opału nieustannie pilnujemy, aby cena ekogroszku była jedną z najniższych na rynku z utrzymaniem odpowiednich standardów.

Najlepszy ekogroszek w Dziwnowie

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Obecny w naszym sklepie ekogroszek workowany, który możesz nabyć w Dziwnowie i okolicach, to znakomita pozycja nawet dla osób o wyjątkowo wysokich oczekiwaniach. Jako wytwórca innowacyjnego opału węglowego, przypilnowaliśmy, aby opał odznaczał się wysoką ilością produkowanego ciepła i niedużą zawartością popiołu. Wszystkie elementy naszej oferty mogą być używane w piecach ecodesign oraz klasy 3, 4 i 5. Ponadto ekogroszek workowany jest produktem ekonomicznym, wydajnym, a szeroki wybór obecnych wariantów powoduje, że na pewno znajdziesz najlepszy opał dla siebie. W celu usprawnienia transportu i magazynowania materiały są umieszczane w workach o pojemności 25 kilogramów. Wewnątrz znajdziesz ziarna o średnicy wynoszącej od 5 do 25 milimetrów. Warto również podkreślić, że cena ekogroszku w naszym sklepie jest jedną z najbardziej atrakcyjnych w Polsce.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Dziwnów)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • umożliwia wygodne, czyste magazynowanie – zachowanie porządku w kotłowni lub na zewnątrz domu jest możliwe dzięki zamknięciu materiału w trwałych polipropylenowych workach,

  • jest najwyższej jakości – potwierdzeniem standardu naszego ekogroszku jest jego znakomity skład i właściwości, o których dokładne informacje umieściliśmy na workach,

  • są bezproblemowe w przewożeniu – ekogroszek w polipropylenowych workach jest łatwy i wygodny w transporcie, a jego przenoszenie do samochodu dostawczego, a potem do pomieszczenia z piecem czy na posesję nie powoduje najmniejszego kłopotu,

  • zapewnia komfort użytkowania i łatwość porcjowania – w naszej firmie upewniamy się, że w workach umieściliśmy precyzyjnie zmierzoną masę ekogroszku, idealnie dopasowaną do zbiornika na opał.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Dziwnowie
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Dziwnów

Jeżeli planujesz skorzystać z rozwiązań takich jak ekogroszek workowany w Dziwnowie i pobliskich miejscowościach, to zapraszamy Cię do zapoznania się z detalami naszego asortymentu i zamówienia odpowiedniego produktu. Jako eksperci od opału oferujemy nowoczesne paliwo węglowe, które można również zamówić w różnych pozostałych miejscach na terenie całego kraju. Przez zamknięcie produktu w solidnych opakowaniach jego przewożenie i magazynowanie są łatwe oraz całkowicie bezproblemowe.

Ekogroszek opałowy produkowany w SAM-BUD-ROL to połączenie doskonałej jakości i perfekcyjnych parametrów technicznych z opłacalną ceną kupna. Dążymy do tego, aby wydajne materiały opałowe były łatwo dostępne dla wszystkich klientów, dlatego zdecydowaliśmy się na dostarczanie paliwa grzewczego zgodnego ze wszystkimi istotnymi przepisami i dysponującego wymaganymi atestami jakości, który można wykorzystać bez obciążania prywatnego lub firmowego portfela. Cena ekogroszku naszej firmy od lat zalicza się do najbardziej konkurencyjnych na rynku.

To jeszcze nie koniec! Ekogroszek oferowany w Dziwnowie jest przeznaczony do ogrzewania domów i innych budynków o różnej wielkości i jest odpowiedni do większości kotłów. Materiał nie wytwarza dużej ilości tlenków siarki i pozostałości w trakcie spalania, jednocześnie umożliwiając zachowanie żądanej temperatury w każdym wnętrzu. Wszystko to w parze z dbałością o obniżenie szkodliwości dla środowiska – spalanie ekogroszku w nowoczesnym kotle wytwarza minimalnej ilości dymu i toksycznych substancji.

Ekogroszek Dziwnów - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek