Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Police

Aby sprostać wymaganiom klientów indywidualnych i firmowych, którzy potrzebują wydajnego ekogroszku w mieście Police, przygotowaliśmy w SAM-BUD-ROL bogatą ofertę najnowocześniejszych materiałów opałowych. Można wśród nich odnaleźć przykładowo wersja Classic, Ecodesign, Power Max czy Comfort, a dzięki tak zróżnicowanemu asortymentowi bez problemu znajdziesz materiał dopasowany do parametrów Twojego kotła. Możemy pochwalić się ponad 30-letnim doświadczeniem w tym sektorze i obszerną listą zadowolonych klientów. Dzięki temu możemy zagwarantować, że obecny w naszym sklepie ekogroszek workowany, który możesz nabyć w mieście Police, spełni Twoje wymagania nie tylko w odniesieniu do klasy rozwiązań i doskonałych parametrów, ale także atrakcyjnej ceny.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Police

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Myśląc o klientach o szczególnych wymaganiach, którzy planują zapewnić sobie rozsądne i opłacalne ogrzewanie budynku mieszkalnego, biura lub budynku o innym charakterze, sprzedajemy w SAM-BUD-ROL ekogroszek workowany możliwy do zakupienia nie tylko w Policach, lecz także w wielu innych miastach w całej Polsce. Jako doświadczony wytwórca nowoczesnego opału, upewniliśmy się, że parametry techniczne spełniają wszystkie normy jakości węgla oraz odznaczają się znakomitą klasą w porównaniu do innych dostępnych na rynku rozwiązań.

Nasz węgiel ekogroszek nadaje się do spalania w urządzeniach grzewczych o różnych wielkości. Do jego najważniejszych zalet można zaliczyć łatwość utrzymania czystości w kotle, niewymagający ingerencji mechanizm ogrzewania oraz zagwarantowanie wymaganej temperatury w dowolnym pomieszczeniu. Co więcej, jako wytwórca i wieloletni dystrybutor paliw grzewczych bez przerwy dbamy, aby cena ekogroszku należała do jednych z najbardziej atrakcyjnych w kraju z utrzymaniem odpowiednich standardów.

Najlepszy ekogroszek w Policach

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Prezentowany w naszym asortymencie ekogroszek workowany, który możesz kupić w mieście Police i okolicach, to świetna pozycja nawet dla osób o wyjątkowo wysokich wymaganiach. Jako wytwórca innowacyjnego opału z węgla, zadbaliśmy o to, aby materiał wyróżniał się korzystną ilością produkowanego ciepła i niewielką zawartością pozostałości po spalaniu. Wszystkie elementy naszej oferty mogą być wykorzystywane w piecach ecodesign oraz dowolnej z trzech aktualnie stosowanych klas emisji. Ponadto ekogroszek workowany jest produktem opłacalnym, efektywnym energetycznie, a różnorodność dostępnych produktów gwarantuje, że z łatwością kupisz optymalny opał dla siebie. Aby usprawnić transport i składowanie, materiały są pakowane do 25-kilogramowych opakowań. W środku znajdziesz ziarna o średnicy wynoszącej od 5 do 25 mm. Nie możemy również pominąć faktu, że cena ekogroszku u nas należy do jednych z najkorzystniejszych w Polsce.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Police)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • pozwala na proste, schludne składowanie – zachowanie porządku w kotłowni lub na zewnątrz domu jest łatwiejsze dzięki przechowaniu opału w trwałych polipropylenowych workach,

  • jest najwyższej jakości – potwierdzeniem standardu sprzedawanego przez nas ekogroszku jest jego znakomity skład i parametry, o których szczegółowe dane umieszczono na opakowaniach,

  • są łatwe w transporcie – ekogroszek w workach jest łatwy i wygodny w przewożeniu, a jego przenoszenie do samochodu dostawczego, a potem do magazynu bądź na posesję nie sprawia najmniejszego kłopotu,

  • zapewnia komfort oraz łatwość dawkowania – podczas przygotowywania produktów upewniamy się, że w workach umieściliśmy bezbłędnie odliczoną ilość ekogroszku, idealnie dostosowaną do zbiornika na opał.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Policach
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Police

Jeżeli pragniesz zamówić ekogroszek workowany w mieście Police i okolicach, to gorąco proponujemy zaznajomienie się ze szczegółami naszego asortymentu i złożenie zamówienia. Jako eksperci od materiałów opałowych oferujemy innowacyjne paliwo węglowe, które można również zamówić w różnych innych miejscowościach na terenie Polski. Wskutek zamknięcia materiału w solidnych workach jego przewożenie i przechowywanie są łatwe oraz pozbawione jakichkolwiek problemów.

Ekogroszek opałowy naszej produkcji to połączenie wysokiej klasy rozwiązań i perfekcyjnych parametrów technicznych z atrakcyjną ceną zakupu. Pragniemy, aby efektywne paliwo było bez problemu dostępne dla każdej osoby, dlatego zdecydowaliśmy się na produkcję materiału opałowego zgodnego ze wszelkimi istotnymi regulacjami i posiadającego poważane atesty jakości, który można wykorzystać bez nadwyrężania rodzinnego lub firmowego portfela. Cena ekogroszku naszej firmy od lat należy do jednych z najkorzystniejszych na rynku.

To nie koniec plusów! Ekogroszek dostępny w Policach jest przeznaczony do dostarczania ciepła do budynków mieszkalnych i przemysłowych o różnej wielkości i jest kompatybilny z większością urządzeń grzewczych. Paliwo nie produkuje dużej ilości szkodliwych związków chemicznych i pozostałości w procesie spalania, jednocześnie umożliwiając utrzymanie wymaganej temperatury w każdym wnętrzu. Wszystko to w parze z dbaniem o obniżenie szkodliwości dla środowiska – ekogroszek nie wydziela dymu i toksycznych substancji.

Ekogroszek Police - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek