Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Karlino

Aby sprostać oczekiwaniom klientów prywatnych i przedsiębiorców, którzy poszukują opłacalnego ekogroszku w Karlinie, przygotowaliśmy w naszym sklepie różnorodną ofertę ekonomicznych materiałów opałowych. Będą to na przykład wersje Classic, Ecodesign, Power Max czy Comfort, przez co szybko i sprawnie kupisz materiał odpowiedni do możliwości Twojego kotła. Możemy pochwalić się ponad 30-letnim doświadczeniem w tym sektorze i niezwykle długą listą darzących nas zaufaniem klientów. Dzięki temu mamy pewność, że znajdujący się w naszej ofercie ekogroszek workowany, który możesz zamówić w mieście Karlino, sprosta Twoim wymaganiom nie tylko pod kątem klasy rozwiązań i świetnych parametrów, ale również wyjątkowo niskiej ceny.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Karlino

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Myśląc o najbardziej wymagających klientach, którzy planują postawić na wydajne i opłacalne sposoby ogrzewania domu jednorodzinnego, firmy lub hali produkcyjnej, oferujemy w naszym sklepie ekogroszek workowany możliwy do zakupienia nie tylko w Karlinie, lecz także w obrębie wielu innych miast w kraju. Jako wytwórca najnowocześniejszego opału, możemy mieć pewność, że parametry techniczne spełniają wszystkie wymagania dotyczące jakości węgla oraz wyróżniają się na tle konkurencyjnych odpowiedników.

Dostępny w naszej ofercie ekogroszek sprawdzi się w kotłach dowolnych rozmiarach. Do jego najważniejszych plusów możemy zaliczyć łatwość zachowania higieny w piecu, niewymagający ingerencji proces spalania i utrzymanie wymaganej temperatury w dowolnym pomieszczeniu. Ponadto, jako wytwórca i wieloletni dystrybutor opału zadbaliśmy o to, aby cena ekogroszku była jedną z najniższych w Polsce z utrzymaniem odpowiednich parametrów produkcji.

Najlepszy ekogroszek w Karlinie

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Obecny w naszym sklepie ekogroszek workowany, który zamówisz w mieście Karlino i okolicach, to znakomita propozycja nawet dla osób o szczególnie wysokich wymaganiach. Będąc specjalistami od nowoczesnego opału z węgla, zadbaliśmy o to, aby materiał wyróżniał się korzystną wartością opałową i niewielką ilością pozostałości. Wszystkie elementy naszej oferty mogą być wykorzystywane w kotłach ecodesign oraz dowolnej z trzech aktualnie stosowanych klas emisji. Co więcej, ekogroszek jest produktem opłacalnym, wydajnym, a różnorodność proponowanych rodzajów gwarantuje, że z łatwością wybierzesz odpowiedni materiał dla siebie. Aby usprawnić transport i przechowywanie, zamówienia są umieszczane w workach o wadze 25 kg. W środku znajdują się ziarna o średnicy wynoszącej od 5 do 25 milimetrów. Warto również podkreślić, że cena ekogroszku u nas jest jedną z najkorzystniejszych na rynku.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Karlino)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • pozwala na komfortowe, czyste przechowywanie – utrzymanie ładu w okolicy pieca lub na zewnątrz domu jest łatwiejsze dzięki trzymaniu ekogroszku w trwałych polipropylenowych workach,

  • jest najlepszej jakości – dowodem odpowiedniego standardu naszego ekogroszku jest jego nienaganny skład i właściwości, o których dokładne informacje umieszczono na workach,

  • są łatwe w transporcie – ekogroszek w polipropylenowych workach jest łatwy i komfortowy w przewożeniu, a przełożenie go do auta dostawczego, a potem do pomieszczenia z kotłem lub na podwórko nie sprawia najmniejszego kłopotu,

  • gwarantuje wygodę i łatwość dawkowania – w SAM-BUD-ROL upewniamy się, że w workach umieściliśmy bezbłędnie odliczoną masę ekogroszku, idealnie dopasowaną do zbiornika na opał.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Karlinie
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Karlino

Jeśli chcesz skorzystać z rozwiązań takich jak ekogroszek workowany w mieście Karlino i sąsiednich miejscowościach, to gorąco proponujemy zapoznanie się z detalami naszego asortymentu i zamówienia wysokiej klasy produktu. W naszym sklepie zapewniamy innowacyjne paliwa węglowe, które możesz również zamówić w wielu innych miejscach na obszarze całego kraju. Dzięki zamknięciu materiału w solidnych workach jego transport i składowanie jest łatwe oraz zupełnie bezproblemowe.

Ekogroszek naszej produkcji to połączenie świetnej klasy rozwiązań i znakomitych parametrów z atrakcyjną ceną zakupu. Chcemy, aby efektywne energetycznie materiały opałowe były bez problemu dostępne dla każdej osoby, dlatego już dawno rozpoczęliśmy produkcję materiału opałowego spełniającego wszelkie obowiązujące wytyczne i mającego niezbędne atesty jakości, który można zakupić bez nadwyrężania prywatnego lub firmowego budżetu. Cena ekogroszku naszej firmy od lat zalicza się do najkorzystniejszych nad Wisłą.

To nie wszystko! Ekogroszek oferowany w Karlinie może być wykorzystany do dostarczania ciepła do budynków mieszkalnych i przemysłowych o różnej wielkości i jest kompatybilny z większością kotłów. Materiał nie powoduje powstawania dużej zawartości tlenków siarki i popiołu w trakcie spalania, jednocześnie zapewniając zachowanie wymaganej temperatury w każdym wnętrzu. A to wszystko w parze z dbałością o obniżenie szkodliwości dla środowiska – ekogroszek w nowoczesnym kotle powoduje powstawania minimalnej ilości dymu i trujących substancji.

Ekogroszek Karlino - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek