Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Stargard

Chcesz skorzystać z ekogroszku workowanego w mieście Stargard? Mamy zatem coś specjalnie dla Ciebie – zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszych! Nasza firma od 1989 roku operuje w rynku opału, a przez ten czas zdołaliśmy zdobyć nie tylko cenne kompetencje, lecz także zaufanie klientów. Z tego powodu postanowiliśmy rozpocząć samodzielną produkcję nowoczesnego opału, charakteryzującego się wydajnością, wysoką klasą i przystępną ceną. Sprzedawany przez nasz sklep ekogroszek dostępny w mieście Stargard jest odpowiedni do większości pieców, z kolei różnorodność obecnych produktów sprawia, że bez problemu znajdziesz produkt dopasowany do Twoich oczekiwań i możliwości oraz wariantu pieca.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Stargard

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Ekogroszek, który oferujemy w Stargardzie i pobliskich miejscowościach, to innowacyjne źródło opału stworzone z myślą o klientach o szczególnych wymaganiach. W szczególności zalecamy jego kupno tym, którzy chcą skorzystać z efektywnego energetycznie, ekonomicznego oraz prostego w wykorzystaniu opału do ogrzewania domu, siedziby firmy czy każdego miejsca o innym zastosowaniu. Przykładamy wielką wagę, aby oferowany węgiel ekogroszek generował sporo ciepła i umożliwiał utrzymanie w pomieszczeniach optymalnej temperatury.

Ponadto dostępne w naszym asortymencie rozwiązania są odpowiednie do użytku w kotłach o każdej wielkości, a do ich najważniejszych atutów zalicza się świetna jakość i korzystne parametry techniczne, o które zadbaliśmy jako producent. Paliwo spełnia wszelkie wytyczne prawne, jest bezpieczny w czasie ogrzewania, a dodatkowo nie ma potrzeby nadwyrężać prywatnego czy firmowego budżetu, aby go kupić. Cena ekogroszku w w naszym sklepie z pewnością Ci się spodoba.

Najlepszy ekogroszek w Stargardzie

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Jeżeli interesuje Cię zakup ekogroszku workowanego dostępnego w mieście Stargard, to dostępny w naszej ofercie produkt na pewno spełni Twoje potrzeby. Nasza firma oferuje przede wszystkim najnowocześniejsze paliwo węglowe w różnych typach. Wszystkie z nich wyróżniają się wysoką ilością ciepła dostarczanego przy spalaniu, niewielką zawartością pozostałości wytwarzanych w trakcie wykorzystywania materiału oraz obecnością ziaren, których średnica ma rozmiar od 5 do 25 mm. Węgiel ekogroszek naszej produkcji jest dopasowany do wykorzystania w piecach klas od 3 do 5 oraz ecodesign. W naszym sklepie możesz zakupić materiał w dużych, pojemnych opakowaniach o masie 25 kg, w korzystnej cenie – zapewniamy opał na naprawdę atrakcyjnych warunkach kupna. Niska cena ekogroszku dostępnego w SAM-BUD-ROL łączy się ze świetną jakością, przez co nie musisz wahać się między znakomitymi wartościami parametrów a opłacalnością.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Stargard)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • Wysoki standard wykonania – jako specjaliści w kwestii ekogroszku opałowego możemy zagwarantować doskonałe standardy produktów, o których możesz przeczytać na opakowaniach. Umieściliśmy na nich kluczowe cechy i skład danego wariantu.

  • Utrzymanie porządku – obecny w naszej ofercie ekogroszek jest przechowywany w polipropylenowych workach, które zapewniają czystość i komfort magazynowania w kotłowni lub na zewnątrz.

  • Łatwość dawkowania – opał sprzedajemy w workach o wadze, która umożliwia proste przeniesienie go do podajnika na opał.

  • Sprawny transport – nasza oferta to nie tylko bezproblemowe i wygodne przechowywanie, ale również prosty, sprawny transport. Dzięki umieszczeniu materiałów w workach masz możliwość wygodnie przetransportować je w inne miejsce.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Stargardzie
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Stargard

Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, którzy szukają dobrego ekogroszku workowanego w mieście Stargard i sąsiednich miejscowościach, stworzyliśmy w naszej firmie różnorodny asortyment nowoczesnego opału. W aktualnym asortymencie znajdziesz produkty takie jak Power Max, Classic, Ecodesign i Comfort, które cechują się świetnymi parametrami technicznymi i atrakcyjnymi kosztami. Cena ekogroszku produkowanego przez naszą firmę należy do jednych z najkorzystniejszych w kraju, a jednocześnie nasi klienci mogą mieć pewność, że wszystkie standardy produkcji stoją na idealnym poziomie.

Sprzedawany węgiel ekogroszek spełnia wszelkie obowiązujące wymagania prawne, zdobył kluczowe atesty jakości oraz ma gwarancję producenta. To najlepszy dowód na to, że nasze paliwo charakteryzuje się wysoką klasą na tle konkurencyjnych produktów dostępnych w Polsce. Dodatkowo możesz bez problemu stosować materiały w większości pieców, nie obawiając się o defekty urządzenia grzewczego. Z pomocą naszego ekogroszku sprzedawanego w Stargardzie zredukujesz koszt ogrzewania budynku, dodatkowo gwarantując wymaganą temperaturę w całym wnętrzu.

Zdajemy sobie sprawę, jak ważna jest natura – dbamy również o środowisko. Właśnie dlatego węgiel ekogroszek jest efektywnym rozwiązaniem. Podczas spalania nie wytwarza dymu i nadmiernej ilości toksycznych, szkodliwych dla przyrody substancji. Przez to możesz cieszyć się jego wydajnością, jednocześnie nie zanieczyszczając powietrza. Jeżeli interesuje Cię skorzystanie z naszego ekogroszku, to zachęcamy do kontaktu!

Ekogroszek Stargard - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek