Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Koszalin

Szukasz ofert na ekogroszek w Koszalinie? W takim przypadku serdecznie zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty, która obejmuje wydajne paliwo węglowe w atrakcyjnej cenie. W naszym przedsiębiorstwie od ponad trzech dekad zdobywamy doświadczenie w przetwarzaniu oraz dostarczaniu najwyższej klasy opału, przez co zdołaliśmy zapracować na zaufanie wielu osób prywatnych oraz zakładów przemysłowych z różnych województw. W naszej obecnej ofercie znajdziesz w szczególności ekogroszek workowany, który oferujemy zarówno w Koszalinie, jak i wielu innych miastach w całej Polsce. Dodatkowo, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, udostępniamy różnorodne odmiany nowoczesnych paliw stałych, których świetna jakość idzie w parze z przystępną ceną. Zachęcamy do poznania naszej oferty!

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Koszalin

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Ekogroszek dostępny w mieście Koszalin i okolicach to niewątpliwie opał trafiający w oczekiwania szczególnie wymagających klientów, którzy chcą postawić na zakup nowoczesnego i paliwa o obniżonej szkodliwości dla środowiska. Dostępne w naszej ofercie produkty są odpowiednie do wyposażania nie tylko domów jednorodzinnych, ale również miejsc o innym przeznaczeniu – biur, hal magazynowych oraz wielu podobnych miejsc. Bez obaw można stosować węgiel ekogroszek w różnych rozmiarów kotłach, z pełną świadomością, że wygenerowane ciepło pozwoli osiągnąć odpowiednią temperaturę we wszystkich pomieszczeniach.

Na tym jednak nie koniec! W roli producenta jesteśmy w stanie zaproponować Ci efektywny i wysokiej klasy produkt w rewelacyjnej cenie – koszt zakupu ekogroszku należy do jednych z najbardziej atrakcyjnych w całym kraju. Ze względu na ten fakt możesz zakupić sprawdzony, dobrze oceniany przez użytkowników i zgodny z wszystkimi regulacjami węgiel bez przeciążania osobistego lub służbowego majątku. Korzystając z dostępnego w naszym sklepie węgla zminimalizujesz cenę ogrzewania.

Najlepszy ekogroszek w Koszalinie

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Oferowany przez SAM-BUD-ROL ekogroszek workowany w Koszalinie i okolicach odznacza się przede wszystkim niezwykle korzystną wartością opałową i małą zawartością popiołu produkowaną podczas spalania. Z dobrymi rezultatami można używać nasz opał w kotłach grzewczych klas od 3. do 5. oraz sprzętach kategorii ecodesign. Zaopatrując się w oferowane paliwo ekogroszek, dostajesz materiał z ziarnami, których średnica wynosi od 5 do 25 mm. Zamówiony materiał jest pakowany w odporne na uszkodzenia, dogodne w przechowywaniu worki zawierające 25 kg materiału, które są także proste w transporcie. W naszym sklepie dostępny jest wydajny ekogroszek w różnych odmianach – Ecodesign, Power Max, Classic i Comfort, różniących się pomiędzy poszczególnymi propozycjami wydajnością, wskaźnikiem spiekalności (RI) i zawartością wilgoci, popiołu oraz siarki. Jedno pozostaje niezmienne – niska spiekalność.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Koszalin)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • pewność w aspekcie klasy produktów, którą zapewniają szanowani i zaufani producenci oraz specjalne certyfikaty widoczne na produkcie, które informują o wydajności i strukturze materiału,

  • bezproblemowy dowóz – ekogroszek workowany jest nieskomplikowany, a także szybki podczas przenoszenia do i z pojazdu, co jednocześnie wywiera korzystny efekt na sprawność przesyłki prosto pod wskazany adres,

  • porządek – oferowany przez naszą firmę ekogroszek jest bezproblemowy i czysty w magazynowaniu, ze względu na umieszczenie materiału w polipropylenowych, trwałych workach, które mogą znaleźć się zarówno w ciepłowni, jak i na podwórku,

  • możliwość wygodnego dozowania gwarantowana ze względu na odpowiednio zmierzoną ilość i masę efektywnego paliwa węglowego, które bez problemu znajdzie wystarczająco miejsca w zbiornikach.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Koszalinie
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Koszalin

W przedsiębiorstwie SAM-BUD-ROL od dekad oferujemy naszym klientom rewelacyjnej klasy paliwo, które jest polecane do domów, obiektów użytkowych czy siedzib przedsiębiorstw. Nasz sklep internetowy, w obrębie którego znajduje się między innymi ekogroszek workowany dostępny w Koszalinie i okolicach, powstał przede wszystkim z myślą o klientach indywidualnych i firmowych szukających wydajnego, kompatybilnego z większością kotłów innowacyjnego paliwa stałego.

Zamówienie wydajnego paliwa węglowego prosto od producenta to także korzystny sposób na ograniczenie opłat. Cena ekogroszku dostępnego w naszym asortymencie jest bardzo korzystna, a do tego sam opał należy do rozwiązań ekonomicznych. Naturalnie, zadbaliśmy o nie tylko przystępny koszt produktu, ale również świetną jakość i skuteczność. Dzięki takiemu podejściu każdy ekogroszek opałowy współgra z obowiązującymi regulacjami.

Idealnym potwierdzeniem rewelacyjnej jakości ekogroszku oferowanego w mieście Koszalin są różnorodne badania, zaświadczające jego odpowiednie szczegóły techniczne i własności. U nas masz pewność co do jakości towaru – każdy produkt ma umieszczone na opakowaniu szczegółowe informacje na temat proporcji zawartości po spalaniu, siarki i wilgoci, ilości produkowanego ciepła oraz zdolności spiekania. Ze względu na obecność tych informacji nie musisz się obawiać, że w trakcie ogrzewania wytworzą się znaczne ilości niebezpiecznych substancji, takich jak związki zawierające siarkę czy popiół, które mogą przyczynić się uszkodzenia kotła grzewczego. Zapraszamy do zamówienia węgla ekogroszku, dzięki któremu zapewnisz sobie odpowiednią temperaturę w danym budynku.

Ekogroszek Koszalin - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek