Ekogroszek workowany lubuskie

Szukasz ofert na ekogroszek w woj. lubuskim? W takim razie serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, w której możesz znaleźć wydajne materiały opałowe w rewelacyjnej cenie. W naszym przedsiębiorstwie od ponad 30 lat świadczymy usługi w przetwarzaniu i sprzedaży najwyższej klasy materiałów opałowych, dzięki czemu udało nam się zapracować na zaufanie licznych osób prywatnych oraz zakładów przemysłowych z całego kraju. Obecnie znajdziesz u nas w szczególności ekogroszek workowany, który oferujemy nie tylko województwie lubuskim, ale w całym kraju. Co więcej, wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, oferujemy różne typy innowacyjnych materiałów opałowych, których świetna klasa idzie w parze z atrakcyjną ceną. Zachęcamy do przeanalizowania naszego asortymentu!

Zobacz film
Ekogroszek workowany lubuskie

Poznaj EKOGROSZEK SAM-BUD-ROL

Ekogroszek sprzedawany przez naszą firmę SAM-BUD-ROL to zdecydowanie wybór dla klientów o szczególnych potrzebach, którzy szukają innowacyjnego i wydajnego opału. Zawarte w naszej ofercie produkty doskonale nadają się do ogrzewania nie tylko budynków prywatnych, ale także innych budynków – biur, magazynów oraz wielu podobnych miejsc. Śmiało można stosować węgiel ekogroszek w różnych gabarytów kotłach, z pełną świadomością, że wygenerowane ciepło zagwarantuje wymaganą temperaturę w każdym pokoju.

To jeszcze nie wszystko! W roli producenta jesteśmy w stanie sprzedawać wydajny i wysokiej klasy produkt w świetnej cenie – koszt naszego ekogroszku należy do jednych z najbardziej atrakcyjnych na rynku. Ze względu na ten fakt masz okazję zakupić sprawdzony, ceniony przez użytkowników i spełniający obowiązujące normy węgiel bez naciągania rodzinnego czy służbowego majątku. Korzystając z naszego paliwa obniżysz cenę ogrzewania.

Najlepszy ekogroszek w województwie lubuskim

Dlaczego EKOGROSZEK SAM-BUD-ROL wyróżnia się spośród konkurencji?

Dostępny w asortymencie SAM-BUD-ROL ekogroszek workowany charakteryzuje się przede wszystkim sporą ilością dostarczanego ciepła i małą ilością popiołu produkowaną w przebiegu wykorzystania. Z powodzeniem można stosować go w kotłach grzewczych klas od 3. do 5. oraz sprzętach kategorii ecodesign. Zaopatrując się w proponowane paliwo ekogroszek, dostajesz opał z ziarnami o średnicy wynoszącej od 5 do 25 milimetrów. Zamówiony ekogroszek jest ładowany w wytrzymałe, łatwe w przechowywaniu worki zawierające 25 kg towaru, które są przy tym niewymagające w przewozie. W naszym sklepie możesz znaleźć wydajny materiał w różnych wersjach – Ecodesign, Power Max, Classic i Comfort, różniących się między sobą wydajnością, wskaźnikiem spiekalności (RI) i zawartością siarki, popiołu oraz wilgoci. Jedno pozostaje niezmienne – niska spiekalność.

Ekogroszek

Poniżej oferta ekogroszku workowanego od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Ekogroszek ECODESIGN

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Ekogroszek POWER MAX

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek workowany Classic

Ekogroszek Classic

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Ekogroszek COMFORT

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • gwarancja wagi - ekogroszek odważany jest za pomocą legalizowanych, bardzo precyzyjnych wag,

  • gwarancja uziarnienia - profesjonalna linia technologiczna do przesiewania węgla gwarantuje odpowiednią granulację ekogroszku i brak podziarna (miału),

  • gwarancja jakości - opisanie worków danymi producenta i podanie parametrów ekogroszku gwarantuje jakość towaru. Opisany produkt deklarowanej jakości zawsze można zareklamować w przypadku uzasadnionego podejrzenia, że nie spełnia on oferowanych parametrów. Zaszywanie worków przez producenta uniemożliwia ingerencję osób trzecich w ich zwartość,

  • czyste składowanie - ekogroszek workowany zapewnia czystość na posesji i w kotłowni oraz pozawla na precyzyjne dozowanie paliwa do zasobnika.

Ekogroszek workowany w województwie lubuskim
Tani ekogroszek workowany

Polecamy Ci nasz EKOGROSZEK workowany. Lubuskie to Twoje województwo? W takim razie bez problemu go do Ciebie dostarczymy!

W firmie SAM-BUD-ROL od dekad zapewniamy naszym klientom świetnej klasy paliwo, zalecane do domów jednorodzinnych, fabryk czy biur. Nasz sklep internetowy, w którym znajduje się na przykład ekogroszek workowany sprzedawany województwie lubuskim, przygotowaliśmy szczególnie z myślą o wymaganiach osób prywatnych i przedsiębiorstw chcących skorzystać z skutecznego, kompatybilnego z większością kotłów wysokiej klasy materiału opałowego.

Zamówienie innowacyjnego materiału opałowego wprost od producenta to jednocześnie doskonały sposób na zaoszczędzenie pieniędzy. Cena ekogroszku oferowanego w naszym sklepie jest zdecydowanie korzystna, a do tego sam ekogroszek należy do rozwiązań ekonomicznych. Oczywiście, zapewniamy nie tylko korzystny koszt produktu, ale przy tym świetną jakość i wydajność. Dzięki skupieniu się na tych aspektach dostępny u nas ekogroszek współgra z obowiązującymi regulacjam

Ekogroszek - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek