Ekogroszek workowany świętokrzyskie

Szukasz ofert na ekogroszek w woj. świętokrzyskim? W takim razie zachęcamy do zaznajomienia się z naszą ofertą, która zawiera nowoczesne materiały opałowe w atrakcyjnej cenie. W SAM-BUD-ROL od ponad trzech dekad specjalizujemy się w produkcji i dostarczaniu wysokiej jakości opału, wskutek czego byliśmy w stanie zapracować na uznanie licznych osób prywatnych oraz zakładów przemysłowych z całego kraju. Aktualnie znajdziesz u nas głównie ekogroszek workowany, dostępny nie tylko województwie świętkorzyskim, ale także w całym kraju. Dodatkowo, biorąc pod uwagę wymagania klientów, oferujemy różnorodne rodzaje nowoczesnych materiałów opałowych, których najwyższa klasa współgra z atrakcyjną ceną. Zachęcamy do przeanalizowania korzyści!

Zobacz film
Ekogroszek workowany świętokrzyskie

Poznaj EKOGROSZEK SAM-BUD-ROL

Ekogroszek dostępny w SAM-BUD-ROL to bez wątpienia wybór skierowany do wyjątkowo bezkompromisowych klientów, którzy chcą postawić na zakup innowacyjnego i paliwa o obniżonej szkodliwości dla środowiska. Zawarte w naszej ofercie ekogroszki workowane doskonale nadają się do wyposażania nie tylko domów prywatnych, ale również budynków o innym charakterze – siedzib przedsiębiorstw, zakładów przemysłowych itp. Bez obaw można wykorzystać węgiel ekogroszek w różnych gabarytów kotłach, mając świadomość, że wygenerowane ciepło zapewni prawidłową temperaturę we wszystkich pomieszczeniach.

To jeszcze nie wszystko! W roli producenta możemy zapewnić Ci pewny i doskonałej jakości opał w rewelacyjnej cenie – koszt naszego ekogroszku należy do jednych z najbardziej konkurencyjnych na rynku. Wobec tego masz okazję zakupić sprawdzony, dobrze oceniany przez klientów i zgodny z obowiązującymi normami opał bez nadwyrężania osobistego lub firmowego majątku. Z wykorzystaniem dostępnego u nas opału zmniejszysz koszty ogrzewania.

Najlepszy ekogroszek w województwie świętokrzyskim

Dlaczego EKOGROSZEK SAM-BUD-ROL wyróżnia się spośród konkurencji?

Oferowany przez SAM-BUD-ROL ekogroszek workowany odznacza się w największym stopniu sporą ilością dostarczanego ciepła i małą ilością pozostałości wytwarzaną w przebiegu wykorzystania. Z powodzeniem można stosować nasz opał w kotłach grzewczych klasy 3., 4. i 5. oraz rozwiązaniach kategorii ecodesign. Stawiając na dostępne w naszej ofercie paliwo ekogroszek, dostajesz opał z ziarnami, których średnica wynosi od 5 do 25 mm. Zamówiony materiał jest ładowany w trwałe, wygodne w magazynowaniu worki zawierające 25 kg towaru, które są przy tym proste w przewożeniu. W naszej ofercie możesz znaleźć wydajny materiał w różnorodnych odmianach – Ecodesign, Power Max, Classic i Comfort, różniących się pomiędzy poszczególnymi propozycjami wartością opałową, wskaźnikiem spiekalności (RI) i zawartością popiołu, siarki oraz wilgoci. Jedna kwestia pozostaje niezmienna – niska spiekalność.

Ekogroszek

Poniżej oferta ekogroszku workowanego od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Ekogroszek ECODESIGN

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Ekogroszek POWER MAX

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek workowany Classic

Ekogroszek Classic

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Ekogroszek COMFORT

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • gwarancja wagi - ekogroszek odważany jest za pomocą legalizowanych, bardzo precyzyjnych wag,

  • gwarancja uziarnienia - profesjonalna linia technologiczna do przesiewania węgla gwarantuje odpowiednią granulację ekogroszku i brak podziarna (miału),

  • gwarancja jakości - opisanie worków danymi producenta i podanie parametrów ekogroszku gwarantuje jakość towaru. Opisany produkt deklarowanej jakości zawsze można zareklamować w przypadku uzasadnionego podejrzenia, że nie spełnia on oferowanych parametrów. Zaszywanie worków przez producenta uniemożliwia ingerencję osób trzecich w ich zwartość,

  • czyste składowanie - ekogroszek workowany zapewnia czystość na posesji i w kotłowni oraz pozawla na precyzyjne dozowanie paliwa do zasobnika.

Ekogroszek workowany w województwie świętokrzyskim
Tani ekogroszek workowany

Polecamy Ci nasz EKOGROSZEK workowany. Świętokrzyskie to Twoje województwo? W takim razie bez problemu go do Ciebie dostarczymy!

W SAM-BUD-ROL od ponad trzech dekad zapewniamy naszym klientom rewelacyjnej jakości paliwo, zalecane do budynków mieszkalnych, fabryk czy biur. Nasz asortyment, w obrębie którego można znaleźć między innymi ekogroszek workowany dostępny w woj. świętokrzyskim, powstał szczególnie z myślą o klientach indywidualnych i firmowych chcących skorzystać z skutecznego, zgodnego z większością kotłów nowoczesnego paliwa węglowego.

Zamówienie innowacyjnego materiału opałowego prosto od producenta to również świetny sposób na ograniczenie wydatków. Cena ekogroszku dostępnego w naszym asortymencie jest niezwykle korzystna, a do tego sam materiał opałowy jest zaliczany do rozwiązań ekonomicznych. Naturalnie, zadbaliśmy o nie tylko atrakcyjny koszt opału, ale również świetną jakość i skuteczność. Dzięki takiemu podejściu dostępny u nas ekogroszek opałowy współgra z obowiązującymi przepisami.

Ekogroszek - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek