Ekogroszek workowany podkarpackie

Chcesz kupić ekogroszek woj. podkarpackim? Dobrze się składa – serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, która obejmuje nowoczesne materiały opałowe w atrakcyjnej cenie. W naszej firmie od ponad 30 lat specjalizujemy się w produkcji i dostarczaniu najwyższej klasy materiałów opałowych, przez co udało nam się wypracować zaufanie tysięcy klientów indywidualnych i firmowych z całego kraju. W naszej obecnej ofercie znajdziesz w szczególności ekogroszek workowany, sprzedawany nie tylko województwie podkarpackim, ale także w całej Polsce. Ponadto, biorąc pod uwagę wymagania klientów, udostępniamy różnorodne typy innowacyjnych materiałów opałowych, których świetna klasa współgra z przystępną ceną zakupu. Zapraszamy do przeanalizowania korzyści!

Zobacz film
Ekogroszek workowany podkarpackie

Poznaj EKOGROSZEK SAM-BUD-ROL

Ekogroszek sprzedawany przez naszą firmę SAM-BUD-ROL to niewątpliwie opał dla klientów o szczególnych potrzebach, którzy poszukują nowoczesnego i wydajnego materiału opałowego. Obecne w naszym sklepie ekogroszki workowane sprawdzą się w przypadku zaopatrywania w ciepło nie tylko domów jednorodzinnych, ale także innych budynków – biur, hal produkcyjnych itp. Bez obaw można wykorzystać węgiel ekogroszek w różnej wielkości piecach, z poczuciem, że wygenerowane ciepło dostarczy wymaganą temperaturę we wszystkich pomieszczeniach.

To jednak nie koniec! Dzięki własnej produkcji jesteśmy w stanie dostarczać wydajny i najwyższej klasy opał w atrakcyjnej cenie – koszt dostępnego u nas ekogroszku plasuje się wśród jednych z najbardziej konkurencyjnych na rynku. Ze względu na ten fakt masz szansę zakupić świetny, ceniony przez klientów i zgodny z obowiązującymi wymogami opał bez nadwyrężania rodzinnego albo należącego do firmy budżetu. Z wykorzystaniem dostępnego w naszej ofercie węgla ograniczysz opłaty za ogrzewanie.

Najlepszy ekogroszek w województwie podkarpackim

Dlaczego EKOGROSZEK SAM-BUD-ROL wyróżnia się spośród konkurencji?

Dostępny w asortymencie SAM-BUD-ROL ekogroszek workowany wyróżnia się w największym stopniu wysoką wartością opałową i minimalną zawartością pozostałości produkowaną w trakcie spalania. Z dobrymi rezultatami można stosować nasze materiały opałowe w kotłach grzewczych klas od 3. do 5. oraz sprzętach rodzaju ecodesign. Stawiając na proponowane paliwo ekogroszek, otrzymujesz materiał z ziarnami o średnicy wynoszącej od 5 do 25 mm. Zamówiony materiał jest ładowany w trwałe, wygodne w przechowywaniu worki zawierające 25 kg materiału, które są także niewymagające w przewożeniu. W naszym asortymencie znajduje się wydajny materiał w kilku wariantach – Ecodesign, Power Max, Classic i Comfort, które różnią się między sobą wydajnością, wskaźnikiem spiekalności (RI) i zawartością wilgoci, siarki oraz popiołu. Jedno pozostaje bez zmian – niska spiekalność.

Ekogroszek

Poniżej oferta ekogroszku workowanego od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Ekogroszek ECODESIGN

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Ekogroszek POWER MAX

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek workowany Classic

Ekogroszek Classic

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Ekogroszek COMFORT

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • gwarancja wagi - ekogroszek odważany jest za pomocą legalizowanych, bardzo precyzyjnych wag,

  • gwarancja uziarnienia - profesjonalna linia technologiczna do przesiewania węgla gwarantuje odpowiednią granulację ekogroszku i brak podziarna (miału),

  • gwarancja jakości - opisanie worków danymi producenta i podanie parametrów ekogroszku gwarantuje jakość towaru. Opisany produkt deklarowanej jakości zawsze można zareklamować w przypadku uzasadnionego podejrzenia, że nie spełnia on oferowanych parametrów. Zaszywanie worków przez producenta uniemożliwia ingerencję osób trzecich w ich zwartość,

  • czyste składowanie - ekogroszek workowany zapewnia czystość na posesji i w kotłowni oraz pozawla na precyzyjne dozowanie paliwa do zasobnika.

Ekogroszek workowany w województwie podkarpackim
Tani ekogroszek workowany

Polecamy Ci nasz EKOGROSZEK workowany. Podkarpackie to Twoje województwo? W takim razie bez problemu go do Ciebie dostarczymy!

W przedsiębiorstwie SAM-BUD-ROL od dekad oferujemy naszym klientom rewelacyjnej jakości paliwo, zalecane do domów jednorodzinnych, obiektów użytkowych czy biur. Nasz sklep, w którym znajdziesz na przykład ekogroszek workowany dostępny w woj. podkarpackim, przygotowaliśmy specjalnie z myślą o klientach indywidualnych i firmowych szukających efektywnego, współpracującego z kotłami grzewczymi różnych kategorii innowacyjnego paliwa stałego.

Kupno innowacyjnego opału prosto od producenta to także znakomity sposób na zaoszczędzenie pieniędzy. Cena ekogroszku oferowanego przez naszą firmę jest bardzo opłacalna, a dodatkowo sam opał jest zaliczany do grupy ekonomicznych. Oczywiście, zadbaliśmy o nie tylko atrakcyjny koszt zakupu, ale także wysoką jakość i wydajność. Dzięki takiemu podejściu każdy ekogroszek jest zgodny z obowiązującymi normami.

Ekogroszek - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek

Obsługiwane miejscowości w woj. podkarpackim: