Ekogroszek workowany Recz

Wychodząc naprzeciw wymaganiom klientów indywidualnych i przedsiębiorców, którzy poszukują wydajnego ekogroszku w mieście Recz, stworzyliśmy w naszym sklepie różnorodną ofertę nowoczesnych rozwiązań do ogrzewania. Znajdziesz wśród nich między innymi wariant Classic, Ecodesign, Power Max czy Comfort, dzięki czemu z pewnością wybierzesz materiał odpowiedni do parametrów posiadanego pieca. Wyróżniamy się wieloletnim doświadczeniem w tym sektorze i obszerną listą usatysfakcjonowanych klientów. Ze względu na te kluczowe aspekty mamy pewność, że dostępny w naszym asortymencie ekogroszek workowany, który możesz nabyć w mieście Recz, spełni Twoje potrzeby nie tylko pod kątem klasy rozwiązań i doskonałych parametrów technicznych, ale również atrakcyjnej ceny.

Zobacz film
Ekogroszek workowany Recz

EKOGROSZEK dla wymagających

Myśląc o najbardziej wymagających klientach, którzy chcą zapewnić sobie komfortowe i opłacalne ogrzewanie domu jednorodzinnego, firmy lub magazynu, sprzedajemy w naszym sklepie ekogroszek workowany dostępny nie tylko w mieście Recz, lecz także w wielu innych miastach w całym kraju. Będąc doświadczonym producentem nowoczesnego opału, możemy mieć pewność, że jego parametry spełniają wszystkie normy jakości węgla oraz wyróżniają się na tle konkurencyjnych odpowiedników.

Dostępny w naszym asortymencie ekogroszek opałowy sprawdzi się w kotłach dowolnej wielkości. Do jego najważniejszych plusów zalicza się między innymi możliwość utrzymania czystości w urządzeniu grzewczym, niewymagający ingerencji mechanizm ogrzewania oraz utrzymanie żądanej temperatury w każdym miejscu w budynku. Dodatkowo, jako doświadczony wytwórca i obecny w tym sektorze od lat dystrybutor materiałów opałowych zadbaliśmy o to, aby cena ekogroszku była jedną z najbardziej atrakcyjnych na rynku bez jednoczesnego obniżania parametrów produkcji.

Najlepszy ekogroszek w Reczu

EKOGROSZEK - parametry jakościowe

Prezentowany w naszym sklepie ekogroszek workowany, który możesz zamówić w mieście Recz i okolicach, to świetna propozycja dla wszystkich, nawet szczególnie wymagających klientów. Jako wytwórca nowoczesnego opału węglowego, zadbaliśmy o to, aby produkt charakteryzował się dobrą ilością wytwarzanego ciepła i niewielką zawartością pozostałości. Wszystkie produkty z naszej oferty sprawdzą się w użytku w kotłach ecodesign oraz dowolnej z trzech aktualnie stosowanych klas emisji. Dodatkowo ekogroszek workowany jest paliwem ekonomicznym, efektywnym energetycznie, a bogaty wybór oferowanych typów gwarantuje, że z łatwością znajdziesz odpowiedni opał dostosowany do Twoich potrzeb. Aby ułatwić transport i magazynowanie, zamówienia są pakowane do 25-kilogramowych opakowań. W środku znajdują się ziarna o średnicy wynoszącej od 5 do 25 milimetrów. Warto również podkreślić, że cena ekogroszku w naszym sklepie należy do jednych z najkorzystniejszych w Polsce.

Ekogroszek (specjalna oferta dla lokalizacji Recz)

Poniżej oferta ekogroszku workowanego od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Ekogroszek ECODESIGN

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 2,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 4,00 - 9,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Ekogroszek POWER MAX

Producent marka własna
Wartość opałowa 27,50 - 29,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 3,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,70%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek workowany Classic

Ekogroszek Classic

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,50 - 27,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 4,00 - 7,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Ekogroszek COMFORT

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 26,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 5,00 - 9,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 6,00 - 12,00%
Zdolność spiekania 0 - 10 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • ułatwia komfortowe, higieniczne składowanie – zachowanie porządku w kotłowni lub na zewnątrz domu jest prostsze dzięki trzymaniu materiału w wytrzymałych polipropylenowych workach,

  • jest najlepszej jakości – dowodem odpowiedniego standardu sprzedawanego przez nasz sklep ekogroszku jest jego nienaganny skład i właściwości, o których dokładne dane umieściliśmy na workach,

  • są łatwe w przewozie – ekogroszek w workach jest łatwy i komfortowy w transporcie, a przeniesienie go do samochodu dostawczego, a potem do pomieszczenia z piecem bądź na posesję nie powoduje najmniejszego kłopotu,

  • gwarantuje komfort użytkowania i łatwość dozowania – na etapie pakowania upewniamy się, że w workach umieściliśmy precyzyjnie odliczoną masę ekogroszku, która zmieści się w zbiorniku na opał.

Ekogroszek workowany w Reczu
Tani ekogroszek workowany

Ekogroszek workowany Recz

Jeżeli chcesz skorzystać z materiałów takich jak ekogroszek workowany w Reczu i okolicach, to gorąco proponujemy zapoznanie się z detalami naszego asortymentu i złożenie zamówienia. Jako eksperci od materiałów opałowych oferujemy innowacyjne produkty węglowe, które możesz również kupić w wielu innych miejscowościach na terenie Polski. Przez zamknięcie materiału w trwałych opakowaniach jego przewóz i składowanie jest wygodne oraz pozbawione jakichkolwiek problemów.

Węgiel ekogroszek naszej produkcji to połączenie doskonałej klasy rozwiązań i perfekcyjnych parametrów z opłacalną kwotą zakupu. Pragniemy, aby efektywne paliwo było łatwo dostępne dla każdej osoby, dlatego zdecydowaliśmy się na wytwarzanie opału spełniającego wszelkie obowiązujące normy i dysponującego poważanymi potwierdzeniami jakości, który możesz kupić bez nadwyrężania prywatnego czy firmowego portfela. Cena ekogroszku naszej firmy od lat zalicza się do najbardziej atrakcyjnych na rynku.

To jeszcze nie wszystko! Ekogroszek sprzedawany w Reczu może być używany do ogrzewania budynków o różnych gabarytach i jest odpowiedni do większości kotłów. Materiał nie powoduje powstawania dużej ilości tlenków siarki i popiołu podczas spalania, jednocześnie umożliwiając utrzymanie odpowiedniej temperatury w każdym wnętrzu. A to wszystko w parze z dbaniem o obniżenie szkodliwości dla środowiska – ekogroszek w nowoczesnym kotle wytwarza minimalnej ilości dymu i toksycznych substancji.

Ekogroszek Recz - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek

- Sławomir -

Węgiel fajny suchy SUPER Transport chyba się poprawia w końcu do tego ciężaru używają paleciaków elektrycznych i dają sobie radę. Mogę pochwalić i pozdrowić ostatnich dwóch kurierów.