Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Tuczno

Starając się sprostać wymaganiom klientów indywidualnych i biznesowych, którzy szukają opłacalnego ekogroszku w Tucznie, opracowaliśmy w naszej firmie różnorodną ofertę nowoczesnych materiałów opałowych. Są to przykładowo wersja Classic, Ecodesign, Power Max czy Comfort, dzięki czemu z pewnością znajdziesz materiał dopasowany do specyfikacji posiadanego kotła. Możemy poszczycić się ponad 30-letnim doświadczeniem na rynku i niezwykle długą listą usatysfakcjonowanych klientów. Ze względu na te kluczowe aspekty możemy zagwarantować, że znajdujący się w naszym asortymencie ekogroszek workowany, który możesz nabyć w mieście Tuczno, spełni Twoje potrzeby nie tylko w odniesieniu do klasy rozwiązań i świetnych parametrów technicznych, ale również atrakcyjnej ceny.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Tuczno

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Myśląc o wyjątkowo wymagających klientach, którzy planują zapewnić sobie wydajne i opłacalne ogrzewanie budynku mieszkalnego, placówki firmy lub magazynu, przygotowaliśmy w SAM-BUD-ROL ekogroszek workowany możliwy do zakupienia nie tylko w mieście Tuczno, ale także w wielu innych miastach w kraju. Jako wytwórca najnowocześniejszego opału, upewniliśmy się, że parametry techniczne zgadzają się ze wszystkimi normami węgla oraz odznaczają się znakomitą klasą na tle innych obecnych na rynku rozwiązań.

Dostępny w naszym sklepie ekogroszek opałowy sprawdzi się w urządzeniach grzewczych różnych wielkości. Do jego największych zalet możemy zaliczyć wsparcie dla utrzymania porządku w piecu, zautomatyzowany mechanizm dostarczania ciepła i utrzymanie żądanej temperatury w dowolnym pomieszczeniu. Ponadto, jako producent i funkcjonujący w tej branży od lat dystrybutor opału zadbaliśmy o to, aby cena ekogroszku należała do jednych z najkorzystniejszych nad Wisłą z utrzymaniem odpowiednich standardów.

Najlepszy ekogroszek w Tucznie

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Obecny w naszym sklepie ekogroszek workowany, który zamówisz w mieście Tuczno i okolicach, to znakomita propozycja nawet dla osób o szczególnie wysokich oczekiwaniach. Będąc ekspertami od innowacyjnego opału węglowego, przypilnowaliśmy, aby opał odznaczał się dobrą wartością opałową i niewielką zawartością pozostałości. Wszystkie elementy naszej oferty mogą być wykorzystywane w kotłach ecodesign oraz dowolnej z trzech aktualnie stosowanych klas emisji. Co więcej, ekogroszek jest produktem korzystnym cenowo, efektywnym, a różnorodność obecnych produktów powoduje, że z łatwością kupisz odpowiedni opał dla siebie. Aby ułatwić transport i składowanie, wszystkie produkty są umieszczane w workach o pojemności 25 kilogramów. W środku znajdują się ziarna o średnicy wynoszącej od 5 do 25 milimetrów. Nie możemy również pominąć faktu, że cena ekogroszku u nas należy do jednych z najlepszych w branży.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Tuczno)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • ułatwia wygodne, schludne magazynowanie – utrzymanie porządku w kotłowni lub na zewnątrz budynku jest łatwiejsze dzięki przechowaniu ekogroszku w trwałych polipropylenowych opakowaniach,

  • oferuje najwyższą jakość – dowodem odpowiedniego standardu sprzedawanego przez naszą firmę ekogroszku jest jego nienaganny skład i parametry, o których dokładne informacje umieszczono na opakowaniach,

  • są łatwe w transporcie – ekogroszek w workach jest łatwy i szybki w transporcie, a przełożenie go do pojazdu dostawczego, a następnie do pomieszczenia z kotłem bądź na posesję nie sprawia najmniejszego kłopotu,

  • gwarantuje komfort użytkowania oraz łatwość porcjowania – w naszej firmie upewniamy się, że w workach umieściliśmy bezbłędnie odliczoną ilość ekogroszku, która zmieści się w zbiorniku opału.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Tucznie
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Tuczno

Jeśli chcesz zamówić ekogroszek workowany w Tucznie i sąsiednich miejscowościach, to zachęcamy Cię do zapoznania się z detalami oferty naszego sklepu i zamówienia wysokiej klasy produktu. Jako eksperci od materiałów opałowych oferujemy innowacyjne produkty węglowe, które możesz też kupić w licznych innych miastach na terenie Polski. Dzięki zamknięciu materiału w trwałych workach jego przewóz i przechowywanie są komfortowe oraz zupełnie bezproblemowe.

Węgiel ekogroszek naszej produkcji to połączenie świetnej jakości i idealnych parametrów technicznych z atrakcyjną ceną kupna. Chcemy, aby wydajne materiały opałowe były łatwo dostępne dla wszystkich klientów, wobec czego już dawno rozpoczęliśmy produkcję paliwa grzewczego spełniającego wszystkie obowiązujące wytyczne i posiadającego niezbędne potwierdzenia jakości, który możesz kupić bez obciążania rodzinnego lub firmowego budżetu. Cena ekogroszku SAM-BUD-ROL niewątpliwie jest jedną z najbardziej atrakcyjnych w Polsce.

To nie koniec korzyści! Ekogroszek sprzedawany w Tucznie jest przeznaczony do dostarczania ciepła do budynków o różnych gabarytach i jest odpowiedni do większości urządzeń grzewczych. Paliwo nie wytwarza dużej ilości tlenków siarki ani popiołu podczas spalania, jednocześnie zapewniając utrzymanie optymalnej temperatury w każdym wnętrzu. Wszystko to w parze z dbałością o obniżenie szkodliwości dla środowiska – ekogroszek spalany we współczesnych urządzeniach grzewczych emituje znacznie mniej pyłów do atmosfery niż węgiel spalany w tradycyjnych kotłach zasypowych.

Ekogroszek Tuczno - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek