Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Goleniów

Wychodząc naprzeciw wymaganiom klientów indywidualnych i biznesowych, którzy potrzebują opłacalnego ekogroszku w mieście Goleniów, opracowaliśmy w naszej firmie różnorodną ofertę nowoczesnych materiałów opałowych. Znajdziesz wśród nich między innymi rodzaj Classic, Ecodesign, Power Max czy Comfort, a dzięki tak zróżnicowanemu asortymentowi z pewnością wybierzesz opał dopasowany do możliwości swojego kotła. Możemy pochwalić się ponad 30-letnim doświadczeniem w branży i obszerną listą darzących nas zaufaniem klientów. W efekcie mamy pewność, że dostępny w naszej ofercie ekogroszek workowany, który możesz kupić w mieście Goleniów, spełni Twoje wymagania nie tylko w odniesieniu do jakości i doskonałych parametrów technicznych, ale także wyjątkowo niskiej ceny.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Goleniów

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Myśląc o klientach o najwyższych wymaganiach, którzy pragną zapewnić sobie wydajne i opłacalne ogrzewanie domu jednorodzinnego, biura bądź magazynu, oferujemy w SAM-BUD-ROL ekogroszek workowany dostępny nie tylko w mieście Goleniów, lecz także w wielu innych miejscowościach w całym kraju. Jako producent innowacyjnego materiału opałowego, zapewniamy, że parametry techniczne są zgodne ze wszystkimi normami jakości węgla oraz odznaczają się znakomitym standardem w stosunku do konkurencyjnych odpowiedników.

Nasz ekogroszek workowany sprawdzi się w kotłach różnych rozmiarach. Do jego największych zalet można zaliczyć możliwość zachowania czystości w piecu, zautomatyzowany mechanizm spalania oraz utrzymanie odpowiedniej temperatury w każdym miejscu w budynku. Co więcej, jako producent i obecny w tej branży od lat dystrybutor paliw grzewczych bez przerwy dbamy, aby cena ekogroszku była jedną z najkorzystniejszych w Polsce z utrzymaniem wysokich standardów.

Najlepszy ekogroszek w Goleniowie

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Prezentowany w naszej ofercie ekogroszek workowany, który zamówisz w Goleniowie i okolicach, to świetny wybór dla wszystkich, także tych najbardziej wymagających klientów. Będąc ekspertami od innowacyjnego paliwa węglowego, zadbaliśmy o to, aby materiał odznaczał się dobrą wartością opałową i niewielką zawartością pozostałości. Wszystkie części naszego asortymentu mogą być używane w kotłach ecodesign oraz klasy 3, 4 i 5. Dodatkowo węgiel ekogroszek jest produktem ekonomicznym, efektywnym energetycznie, a bogaty wybór dostępnych rodzajów sprawia, że bez problemu kupisz odpowiedni materiał dla siebie. W celu ułatwienia transportu i składowania wszystkie produkty są umieszczane w opakowaniach o wadze 25 kg. Wewnątrz znajdują się ziarna, których średnica wynosi od 5 do 25 mm. Nie możemy również pominąć faktu, że cena ekogroszku u nas należy do jednych z najkorzystniejszych nad Wisłą.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Goleniów)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • umożliwia komfortowe, higieniczne magazynowanie – utrzymanie ładu w kotłowni lub na podwórku jest łatwiejsze dzięki przechowaniu ekogroszku w wytrzymałych polipropylenowych workach,

  • jest najlepszej jakości – dowodem świetnego standardu naszego ekogroszku jest jego nienaganny skład i parametry, o których dokładne informacje umieszczono na opakowaniach,

  • są łatwe w przewozie – ekogroszek w polipropylenowych workach jest łatwy i wygodny w transporcie, a przeniesienie go do pojazdu dostawczego, a później do magazynu lub na podwórko nie powoduje najmniejszego problemu,

  • gwarantuje wygodę użytkowania oraz łatwość dozowania – na etapie pakowania staramy się zagwarantować, że w opakowaniach znajdziesz precyzyjnie odliczoną wagę ekogroszku, która zmieści się w zbiorniku na opał.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Goleniowie
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Goleniów

Jeżeli pragniesz skorzystać z produktów takich jak ekogroszek workowany w mieście Goleniów i okolicach, to zapraszamy Cię do zaznajomienia się ze szczegółami naszego asortymentu i złożenie zamówienia. W naszym sklepie zapewniamy innowacyjne produkty węglowe, które można też nabyć w licznych innych regionach na terenie Polski. Dzięki zamknięciu materiału w trwałych opakowaniach jego przewóz i magazynowanie jest komfortowe oraz zupełnie bezproblemowe.

Ekogroszek workowany dostępny w SAM-BUD-ROL to powiązanie doskonałej klasy rozwiązań i perfekcyjnych parametrów z atrakcyjną kwotą kupna. Pragniemy, aby wydajne materiały opałowe były bez problemu dostępne dla wszystkich klientów, dlatego postawiliśmy na dostarczanie materiału opałowego zgodnego ze wszystkimi najważniejszymi regulacjami i posiadającego poważane poświadczenia jakości, który można zakupić bez nadwyrężania rodzinnego lub biznesowego portfela. Cena ekogroszku naszej firmy z pewnością zalicza się do najbardziej atrakcyjnych nad Wisłą.

To jeszcze nie wszystko! Ekogroszek oferowany w mieście Goleniów jest przeznaczony do dostarczania ciepła do budynków o różnej wielkości i jest odpowiedni do większości pieców. Materiał nie powoduje powstawania dużej ilości szkodliwych związków chemicznych ani popiołu na etapie spalania, jednocześnie umożliwiając utrzymanie wymaganej temperatury w każdym wnętrzu. Wszystko to w połączeniu z dbaniem o obniżenie szkodliwości dla środowiska – ekogroszek w nowoczesnym kotle powoduje powstawania minimalnej ilości dymu i niebezpiecznych związków.

Ekogroszek Goleniów - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek