Ekogroszek workowany Kołobrzeg

Potrzebujesz ekogroszku workowanego w mieście Kołobrzeg? Mamy zatem coś specjalnie dla Ciebie – zapraszamy do poznania szczegółów naszego asortymentu! SAM-BUD-ROL od 1989 roku operuje w branży opału, a w tym czasie udało nam się zyskać nie tylko cenne doświadczenie, ale również szacunek klientów. Z tego względu zdecydowaliśmy się rozpocząć samodzielną produkcję innowacyjnego paliwa węglowego, cechującego się wydajnością, wysokim standardem wykonania i przystępną proporcją ceny do jakości. Obecny w naszym asortymencie ekogroszek oferowany w mieście Kołobrzeg sprawdzi się jako materiał opałowy do dowolnych rodzajów kotłów, przy czym różnorodność sprzedawanych produktów daje pewność, że bez problemu zakupisz opał dopasowany do swoich wymagań i potrzeb oraz typu kotła.

Zobacz film
Ekogroszek workowany Kołobrzeg

EKOGROSZEK dla wymagających

Ekogroszek, który oferujemy w mieście Kołobrzeg i sąsiednich miejscowościach, to innowacyjne źródło ciepła stworzone z myślą o klientach o wysokich wymaganiach. Szczególnie polecamy jego kupno osobom, które chcą poznać możliwości efektywnego, ekonomicznego oraz wygodnego sposobu na ogrzewanie domu jednorodzinnego, placówki firmy czy dowolnego budynku o innym zastosowaniu. Staramy się, aby sprzedawany węgiel ekogroszek zapewniał sporo ciepła, pozwalając na utrzymanie we wnętrzu idealnej temperatury.

Dodatkowo dostępne w naszej ofercie produkty są przeznaczone do wykorzystania w kotłach o jakichkolwiek rozmiarach, a ich najważniejszą zaletą jest świetna jakość i korzystne szczegóły specyfikacji, które gwarantujemy jako producent. Opał spełnia wszystkie regulacje, jest bezpieczny w czasie użytkowania, a dodatkowo nie musisz naciągać domowego lub firmowego budżetu, aby go zakupić. Cena ekogroszku w SAM-BUD-ROL z pewnością okaże się korzystna.

Najlepszy ekogroszek w Kołobrzegu

EKOGROSZEK - parametry jakościowe

Jeśli chcesz wykorzystać potencjał ekogroszku workowanego dostępnego w mieście Kołobrzeg, to oferowany w naszym sklepie materiał na pewno spełni Twoje oczekiwania. Nasz asortyment obejmuje przede wszystkim innowacyjne paliwo węglowe w kilku wariantach. Wszystkie charakteryzują się korzystną ilością energii produkowanej przy spalaniu, minimalną ilością pozostałości wytwarzanych podczas użytkowania i zawartością ziaren, których średnica wynosi od 5 do 25 mm. Węgiel ekogroszek produkcji naszej firmy jest przeznaczony do wykorzystania w piecach klas od 3 do 5 oraz ecodesign. Dzięki naszej ofercie możesz zakupić go w sporych, ekonomicznych opakowaniach o objętości 25 kg, nie przepłacając – sprzedajemy materiały opałowe na wyjątkowo atrakcyjnych zasadach. Niska cena ekogroszku dostępnego w nasze przedsiębiorstwo łączy się z wysoką jakością, przez co nie musisz wahać się pomiędzy bardzo dobrymi parametrami a niskimi opłatami.

Ekogroszek

Poniżej oferta ekogroszku workowanego od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Ekogroszek ECODESIGN

Producent marka własna
Wartość opałowa 27,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 2,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 14,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Ekogroszek POWER MAX

Producent marka własna
Wartość opałowa 27,50 - 29,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 2,00 - 7,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 4,00 - 14,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek workowany Classic

Ekogroszek Classic

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,50 - 27,50 MJ/kg
Popiół [Ar] 3,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,20 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 4,00 - 14,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Ekogroszek COMFORT

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 26,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 3,00 - 9,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,90%
Wilgoć [Wtr] 4,00 - 14,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • Gwarancja wysokiej jakości – jako wytwórca ekogroszku opałowego możemy zapewnić najwyższe standardy paliwa, o czym możesz dowiedzieć się więcej z etykiet na opakowaniach. Umieściliśmy na nich parametry i składniki konkretnego wariantu.

  • Ułatwienie zachowania porządku – dostępny u nas opał jest dostarczany w polipropylenowych workach, które są czyste i wygodne w składowaniu przy piecu lub na zewnątrz.

  • Łatwość porcjowania – opał sprzedajemy w workach o pojemności pozwalającej na proste przeniesienie go do podajnika na opał.

  • Łatwy transport – nasz ekogroszek to nie tylko bezproblemowe i higieniczne magazynowanie, lecz także łatwy, sprawny transport. Ze względu na umieszczenie produktów w workach możesz z łatwością przenieść je do auta lub domu.

Ekogroszek workowany w Kołobrzegu
Tani ekogroszek workowany

Ekogroszek workowany Kołobrzeg

W celu spełnienia wymagań klientów, którzy poszukują dobrego ekogroszku workowanego w mieście Kołobrzeg i okolicach, przyszykowaliśmy w naszej firmie szeroki wybór nowoczesnego opału. W naszym sklepie znajdziesz rozwiązania takie jak Power Max, Classic, Ecodesign i Comfort, które odznaczają się znakomitymi parametrami oraz korzystnymi cenami. Cena ekogroszku naszej produkcji należy do jednych z najlepszych w Polsce, przy czym wszystkie standardy stoją na idealnym poziomie.

Sprzedawany węgiel ekogroszek spełnia wszelkie obowiązujące normy, zdobył kluczowe atesty jakości oraz ma gwarancję producenta. To najlepszy dowód na to, że opał w naszym sklepie odznacza się najwyższą jakością w porównaniu do pozostałych pozycji dostępnych na rynku. Dodatkowo możesz bezpiecznie używać paliwo w większości pieców, nie obawiając się o niesprawność urządzenia grzewczego. Dzięki zakupowi oferowanego w naszym sklepie ekogroszku zapewnianego w mieście Kołobrzeg obniżysz opłaty za ogrzewanie budynku, jednocześnie gwarantując żądaną temperaturę w całym wnętrzu.

Wiemy, jak ważna jest natura – dbamy również o środowisko. Z tego względu węgiel ekogroszek jest polecany jako efektywne rozwiązanie. Podczas spalania nie produkuje dymu i większych ilości toksycznych, niekorzystnych dla otoczenia naturalnego substancji. Dzięki temu możesz cieszyć się jego wydajnością, jednocześnie ograniczając zanieczyszczanie powietrza. Jeżeli jesteś zainteresowany zakupem naszego ekogroszku, to zachęcamy do kontaktu!

Ekogroszek - opinie naszych klientów

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek

Obsługujemy miejscowości:

GryficeMiędzyzdrojeGryfinoKoszalinDarłowo