Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Kołobrzeg

Potrzebujesz ekogroszku workowanego w mieście Kołobrzeg? Mamy zatem coś specjalnie dla Ciebie – zapraszamy do poznania szczegółów naszego asortymentu! SAM-BUD-ROL od 1989 roku operuje w branży opału, a w tym czasie udało nam się zyskać nie tylko cenne doświadczenie, ale również szacunek klientów. Z tego względu zdecydowaliśmy się rozpocząć samodzielną produkcję innowacyjnego paliwa węglowego, cechującego się wydajnością, wysokim standardem wykonania i przystępną proporcją ceny do jakości. Obecny w naszym asortymencie ekogroszek oferowany w mieście Kołobrzeg sprawdzi się jako materiał opałowy do dowolnych rodzajów kotłów, przy czym różnorodność sprzedawanych produktów daje pewność, że bez problemu zakupisz opał dopasowany do swoich wymagań i potrzeb oraz typu kotła.

Zobacz film
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Kołobrzeg

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) dla wymagających

Ekogroszek, który oferujemy w mieście Kołobrzeg i sąsiednich miejscowościach, to innowacyjne źródło ciepła stworzone z myślą o klientach o wysokich wymaganiach. Szczególnie polecamy jego kupno osobom, które chcą poznać możliwości efektywnego, ekonomicznego oraz wygodnego sposobu na ogrzewanie domu jednorodzinnego, placówki firmy czy dowolnego budynku o innym zastosowaniu. Staramy się, aby sprzedawany węgiel ekogroszek zapewniał sporo ciepła, pozwalając na utrzymanie we wnętrzu idealnej temperatury.

Dodatkowo dostępne w naszej ofercie produkty są przeznaczone do wykorzystania w kotłach o jakichkolwiek rozmiarach, a ich najważniejszą zaletą jest świetna jakość i korzystne szczegóły specyfikacji, które gwarantujemy jako producent. Opał spełnia wszystkie regulacje, jest bezpieczny w czasie użytkowania, a dodatkowo nie musisz naciągać domowego lub firmowego budżetu, aby go zakupić. Cena ekogroszku w SAM-BUD-ROL z pewnością okaże się korzystna.

Najlepszy ekogroszek w Kołobrzegu

GROSZEK PLUS (ZASTĄPIŁ EKOGROSZEK) - parametry jakościowe

Jeśli chcesz wykorzystać potencjał ekogroszku workowanego dostępnego w mieście Kołobrzeg, to oferowany w naszym sklepie materiał na pewno spełni Twoje oczekiwania. Nasz asortyment obejmuje przede wszystkim innowacyjne paliwo węglowe w kilku wariantach. Wszystkie charakteryzują się korzystną ilością energii produkowanej przy spalaniu, minimalną ilością pozostałości wytwarzanych podczas użytkowania i zawartością ziaren, których średnica wynosi od 5 do 25 mm. Węgiel ekogroszek produkcji naszej firmy jest przeznaczony do wykorzystania w piecach klas od 3 do 5 oraz ecodesign. Dzięki naszej ofercie możesz zakupić go w sporych, ekonomicznych opakowaniach o objętości 25 kg, nie przepłacając – sprzedajemy materiały opałowe na wyjątkowo atrakcyjnych zasadach. Niska cena ekogroszku dostępnego w nasze przedsiębiorstwo łączy się z wysoką jakością, przez co nie musisz wahać się pomiędzy bardzo dobrymi parametrami a niskimi opłatami.

Groszek plus (zastąpił ekogroszek) (specjalna oferta dla lokalizacji Kołobrzeg)

Poniżej oferta groszku plus workowanego (zastąpił ekogroszek) od firmy SAM-BUD-ROL. Oferta produktów do kotłów 3., 4. i 5. klasy, oraz ecodesign.

Ekogroszek ECODESIGN

Groszek plus ECODESIGN
(zastąpił Ekogroszek ECODESIGN)

Producent marka własna
Wartość opałowa 28,00 - 30,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 6,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,60%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek POWER MAX

Groszek Plus POWER MAX
(zastąpił Ekogroszek POWER MAX)

Producent marka własna
Wartość opałowa 26,00 - 29,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 8,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 0,80%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Classic

Groszek Plus Classic
(zastąpił Ekogroszek Classic)

Producent marka własna
Wartość opałowa 25,00 - 28,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 10,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,00%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%
Ekogroszek COMFORT

Groszek plus Comfort
(zastąpił Ekogroszek COMFORT)

Producent marka własna
Wartość opałowa 24,00 - 27,00 MJ/kg
Popiół [Ar] 0,00 - 12,00%
Siarka [Sr] 0,00 - 1,20%
Wilgoć [Wtr] 0,00 - 15,00%
Zdolność spiekania 0 - 20 RI
Wymiar ziarna 5,00 - 25,00 mm
Zaw. podziarna 0,00 - 10,00%
Zaw. nadziarna 0,00 - 5,00%

Zalety ekogroszku workowanego

  • Gwarancja wysokiej jakości – jako wytwórca ekogroszku opałowego możemy zapewnić najwyższe standardy paliwa, o czym możesz dowiedzieć się więcej z etykiet na opakowaniach. Umieściliśmy na nich parametry i składniki konkretnego wariantu.

  • Ułatwienie zachowania porządku – dostępny u nas opał jest dostarczany w polipropylenowych workach, które są czyste i wygodne w składowaniu przy piecu lub na zewnątrz.

  • Łatwość porcjowania – opał sprzedajemy w workach o pojemności pozwalającej na proste przeniesienie go do podajnika na opał.

  • Łatwy transport – nasz ekogroszek to nie tylko bezproblemowe i higieniczne magazynowanie, lecz także łatwy, sprawny transport. Ze względu na umieszczenie produktów w workach możesz z łatwością przenieść je do auta lub domu.

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) w Kołobrzegu
Tani Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek)

Groszek Plus workowany (zastąpił ekogroszek) Kołobrzeg

W celu spełnienia wymagań klientów, którzy poszukują dobrego ekogroszku workowanego w mieście Kołobrzeg i okolicach, przyszykowaliśmy w naszej firmie szeroki wybór nowoczesnego opału. W naszym sklepie znajdziesz rozwiązania takie jak Power Max, Classic, Ecodesign i Comfort, które odznaczają się znakomitymi parametrami oraz korzystnymi cenami. Cena ekogroszku naszej produkcji należy do jednych z najlepszych w Polsce, przy czym wszystkie standardy stoją na idealnym poziomie.

Sprzedawany węgiel ekogroszek spełnia wszelkie obowiązujące normy, zdobył kluczowe atesty jakości oraz ma gwarancję producenta. To najlepszy dowód na to, że opał w naszym sklepie odznacza się najwyższą jakością w porównaniu do pozostałych pozycji dostępnych na rynku. Dodatkowo możesz bezpiecznie używać paliwo w większości pieców, nie obawiając się o niesprawność urządzenia grzewczego. Dzięki zakupowi oferowanego w naszym sklepie ekogroszku zapewnianego w mieście Kołobrzeg obniżysz opłaty za ogrzewanie budynku, jednocześnie gwarantując żądaną temperaturę w całym wnętrzu.

Wiemy, jak ważna jest natura – dbamy również o środowisko. Z tego względu węgiel ekogroszek jest polecany jako efektywne rozwiązanie. Podczas spalania nie produkuje dymu i większych ilości toksycznych, niekorzystnych dla otoczenia naturalnego substancji. Dzięki temu możesz cieszyć się jego wydajnością, jednocześnie ograniczając zanieczyszczanie powietrza. Jeżeli jesteś zainteresowany zakupem naszego ekogroszku, to zachęcamy do kontaktu!

Ekogroszek Kołobrzeg - opinie naszych klientów

- Piotr -

bardzo dobry, suchy i szybka dostawa.

- Robert -

Dostawa i opakowanie na 5, suchy na 5. I koniec pochwał. Zakupiona 1 tona - 40 worków z czego w sumie jeden worek to kamienie! Zerwana śruba w podajniku...co do wartości opałowych ... ja wiem że to ten "tańszy" produkt ale... nawet nie musiałem za bardzo zmieniać ustawień pieca z "czeskiego ekogroszku" - beznadzieja .Popiołu ogromne ilości , spieki - koszmar....przećwiczyłem mnóstwo ustawień pieca i nic nie pomogło. Korzystałem z pomocy serwisanta producenta kotła. Ogrzanie 70 metrów kwadratowych - 1 tona od 1 stycznia do 1 marca czyli trzy miesiące . Budynek ocieplony, po termomodernizacji , temperatura w wewnątrz 20 stopni od 13 do 20. W nocy - 18 stopni , rano 19 . sterowanie pokojowe , piec nowy. Czy się opłaca , pozostawiam do własnej oceny. Kupiłem pierwszy raz i ostatni.

- Paweł -

Polecam ten ekogroszek